Diskuze

stuntmanMIKE

Já mám K DH5 mraky výhrad.  Každádně si myslím, že je to dobrej akční výplach. Je to dle mýho lepší než Olympus. Kterej je v podstatě dražší akční běčko.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

vegetol.mp

tak ale Die Hard je tiez sterilna sracka, ktora ma ambiciu hrat sa na uber coool vec a pritom tam toho vela nefunguje...od hereckych vykonov, cez reziu a scenar az po efekty... :)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Lacike

To je to v čem se neshodneme. A v čem se ti akční scény v DH 5 nelíbily? Byly málo přehledný nebo co se ti na tom konkrétné nezdálo? U Megatona chápu, že všechny sere střih. Co tě sralo na DH 5?

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Tak o scénáři DH5 si mysli cokoliv, ale taková rutinní mrdka jako Taken 2 to není. Myslím že nebudu sám když řeknu, že jsem čekal, že se Besson o druhej díl svýho hitu postará líp. Né že napíše nastavovanou sračku, která je tak nevěrohodná, až je zábavná:)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

U mna je DH5 ovela horsi.

Taken 2 ma aspon stale celkom funkcneho ubercool hrdinu a na hovno akcne sceny..

Die Hard ma len znudeneho mamvsetkovpici Willisa a na hovno akcne sceny.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, vegetol.mp

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

problemom Die Hard 5 je, ze kurvi zabehnutu znacku... kopec veci by sa tomu filmu dalo odpustit, keby to nebolo Die Hard ale nieco ine s Willisom...

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

To by bylo na dlouho. Obhajuj si DH5 jak chceš. Já na tohle téma diskukokotovat nehodlám. prostě mám pravdu a po debatě. Nemám sílu po stoprvé vysvětlovat proč :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Wacoslav1

Die Hard 5 tiež nepovažujem za úplný shit. Najslabší diel? Áno. Sračka/odpad. Ani omylom. Ale Moore je rovnako neschopný ako Megáč. Netrúfam si povedať kto z nich je väčší kazisvet. Oni spolu držia dno. Len o trochu lepšie si vedie West. Ale kto je liga pod nimi? Ak hovoríme o akčnej kino lige? Nenapadá ma. Ich jediné štiastie je že točia žáner aký mám rád. Tam dávam tri hviezdy skoro vždy. To aj retardovaná opica po lobotómií by natočila akčný thriller, s drsným hlavným hrdinom, ktorý všetkých porazí, ktorému by som dal aspoň slabé 3*.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak ona akce tam tak hnusna zase nebyla. Jenze cely to pusobilo jako kusy cehosi sesity sesivackou v jeden celek.

V tom si myslim, ze byl problem. Plus mladej Mc u me.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Podle mě je Megaton průměrnej režisér jakých jsou tuny. znám spoustu lepších i horších.

na příspěvěk reagoval ywo666

mzss1

V tomto smere csfd verím a Oliverovi nie. Tam nejde iba o strih. Tie jeho filmy celkovo stoja za chuja aj keď mávajú potenciál. Ja s ním nemám problém, že by sa jeho diela nedali pozerať. Ale keby toto točil niekto iný, mohli dopadnúť oveľa lepšie. Megáč je przniteľ žánru.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Nebud naivní, hodnocení bude na csfd sotva průměrné a samé opakující se komenty na Oliverův střih :-) Někteří se budou s radostí opakovat a nadávat na jeho šíleně špatný střih :-) Byla to čistá ironie. Já filmu věřím. Oliver má ghorší střih, ale na 4* to určo bude, možná, že to dopadne ještě lépe..

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ja pôjdem iba ak to bude mať po prvom týždni viac ako 75% a nadpolovičnú väčšinu pozitívnych komentov od obľúbených. V čo úplne neverím, ale ako povedal Ellmariachi, musíme veriť.

na příspěvěk reagoval mzss1

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

tie fotky vyzeraju jak z Maxa Payna... aj by som sa tesil keby ten kokot nesedel na reziserskej stolicke...

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Ja mu rozumim chce rict. Pro me je Statham a jeho bitky taky zbesilej. 96h maj obe taky rychlej strih. Tim nerikam ze to jsou spatny filmy.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

no jako, dvojka byla o dost horší. ale těžko soudit podle traileru. já říkám, že třeba to s těmi poldy na přehlednosti nic neubírá.