Reklama

Reklama

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

  • USA Alvin and the Chipmunks: The Road Chip (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Čiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Jejich nový, už čtvrtý příběh začíná tradičně: velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore totiž dostanou podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí. Toto žádání o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili této naprosto příšerné katastrofě. I když se Chipmunkové vždy snaží udělat správnou věc, nakonec ji udělají tím nejhorším představitelným způsobem. Ostatně hned od začátku jejich výpravy mají v patách hodně naštvaného palubního detektiva z letadla, protože chtěli udělat dobrý skutek. Což znamená, že osvobodili všechny přepravované domácí mazlíčky a pustili je ze zavazadlového prostoru mezi cestující. Za letu. Jak jinak. A tak se i teď můžete těšit na naprosto šílenou jízdu nacpanou přehršlí vtipů a hromadou té pravé chlupaté „chipmunčí" muziky. (Cinemart)

(více)

Videa (15)

Trailer 1

Recenze (63)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Co bysme pro ty naše ratolesti nevytrpěli, že?Viděl sem jenom první díl a ten šel přežít a jinak tomu není ani u posledního dílu.Díky bohu sem člověk, co si dokáže v duchu mlít něco vo prdeli, popíjet třetinkového Heinekena za kterého chtějí v Cinema City pade a držet hubu.Aspoň mi to občas připomělo Chipa a Dalea a některé vtipy se i povedly.Občas sem se zasmál a v nepochopitelně narvaném kině sem mezi ostatními naštěstí příliš nevyčníval a můj smích se ukryl v kině plném rozeřvaných harantů.Prcek byl štastný a my se ženou si pak udělali radost kyblíkem sraček z KFC.Prostě parádní rodinná neděle.50%. ()

LiborGondek 

všechny recenze uživatele

Tak série Alvin a Chipmunkové si stále i po čtvrtém pokračování drží svou úroveň. To by za normálních okolností byla určitě pochvala, ale... Už první film z roku 2007 mě zaujal, ale zanechal až dramaticky smíšené pocity. Nemohl jsem pochopit proč něco tak dokonalého kazí "hlavní padouch", který dělá z celého filmu tuctovou debilitu. A přesně to samé se dá napsat o každém dalším pokračování - včetně toho nejnovějšího. Přestože vím co mě čeká, rád a s chutí se podívám i na dalšího Alvina, až bude. ()

Reklama

Streeper 

všechny recenze uživatele

I když mě už malý roztomilý chipmunkové lezou docela na mozek a upřímně doufám, že tohle je jejich poslední film, tak tohle nebylo zas tak špatné pokračování, jak jsem si myslela. Druhý a třetí díl byl rozhodně daleko horší než tenhle, tohle má alespoň nějaký ten příběh a emoce, ty minulé díly byli až trapné. ()

Katka1811222 

všechny recenze uživatele

Osobne vlastne neviem pre koho je ten film určený. Ak je to pre malé deti (do 7 alebo 10 rokov), tak to je trochu moc zložité (tematicky, kultúrnymi odkazmi) aj agresívne (párty, alkohol, útek z domu, bitka v bare). Dajme tomu, že je to pre vyššiu kategóriu – v tom prípade nie je to stále trochu moc explicitné  a pre 15 ročné deti už moc hlúpe?  Okrem nejasnosti vekovej kategórie vhodného diváka je tu závažnejší problém. Opakovaný vtip už nie je vtipom: Ten istý záporák, tie isté reakcie, žiaden vývoj a vlastne ide o Ctrl + V a Ctrl + C (pre Apple userov: Cmd+V a Cmd+C) aj v prípade celkovej štruktúry filmu.  Nakoniec sa možno naozaj jedná o vhodnú príjemnú rodinnú zábavu – neodporúčam to ale zisťovať. Viem si však predstaviť, že deťom to môže ulahodiť. Neviem však, čo im to dá.  Samostatným problémom je aj herecké obsadenie Belly Thorne, ktorá by ROZHODNE nemala byť detským vzorom alebo celkovo deťom na očiach (drží si celkom solídny „bitch image“) a to aj napriek tomu, že ide o Disney hviezdičku (, ktoré neprestávajú padať). V konečnom dôsledku je film detinský, schematický a plytký - celková myšlienka sa stratila v chaose, čím vlastne snímka je. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Tak jsme si s klukem udělali "chlapský večer u televize". Z otcovské lásky jsem si říkal, že to nějak přetrpím, ať má radost. Naštěstí a k mému překvapení to ale nakonec byla docela i sranda. Rozhodně zábavnější než předchozí trojka. Jednak proto, že Jason Lee a Chipetky byly eliminováni na minimum (i tak to ale Leemu nijak nepomohlo, pořád je to tupé poleno), druhak proto, že to nebylo tak stupidní a dokonce i já jsem se několikrát zasmál nahlas (kluk řval smíchy skoro celý film a pořád chtěl něco vracet). Těšil jsem se na Bellu Thorne, ta holka má kule, ale je tu jen jako nevýrazný doplněk. Škoda. 2.5* ()

Galerie (33)

Zajímavosti (4)

  • Kaley Cuoco (Eleanor - hlas) získala Zlatou malinu za nejhorší vedlejší roli. (M.B)
  • Film se natáčel v Georgii a částečně v Miami Beach. (rafix)

Reklama

Reklama