Amy se ztratila v den pátého výročí svatby s Nickem. Vše naznačuje, že nezmizela dobrovolně. Zoufalý manžel organizuje rozsáhlé pátrací akce a snaží se dělat vše možné pro to, aby se jeho žena našla. Pokud možno živá. Paralelně s tím probíhá policejní vyšetřování, které kromě Amy hledá i člověka, jenž má její zmizení na svědomí. Všechny stopy, nalezené důkazy a svědectví Amyiných blízkých ale ukazují právě na Nicka. Kdo to vlastně je? Trpící oběť zločinu, nebo cynická zrůda, která vodí policii i veřejnost za nos, aby ze sebe sňala podezření? Kdo má pravdu? Jak ji poznat? A co se vlastně stalo s Amy? Na znepokojivé otázky se vrší další a odpovědi zoufale chybějí. Trpí tím především Nick, který se z miláčka médií proměnil ve veřejného nepřítele číslo jedna. Dobře ví, že když se Amy nebo strůjce jejího únosu nenajdou, ponese si cejch až do konce života, který možná stráví za mřížemi. Pokud ovšem nemá Amy skutečně na svědomí. (Cinemart)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel Wacoslav1 smazal svůj příspěvek.

hroubek

Nikoliv, nepomáhá. Patologické trolly formátu Beckett51 mám v Ignore Listu, přitom není diskuze, kde by neměl potřebu zasírat reakcemi na mě... a dlouhé měsíce mu nevadí, že je ani nevidím. Jinak i kdybych se zachoval rozumně a nereagoval (byť nepřímo) na Vladjsoucna, stejně zde přileze a začne urážet, na což se nabalí další trollíci a pak ti, kteří radí, že nereagovat je řešením. To je holt osud každé aktivnější diskuze u výrazného filmu na ČSFD, i když mě to samotného kurevsky sere. Budu ale moudřejší a ustoupím, třeba se budu mýlit (doufám). :)

na příspěvěk reagoval Vladajsoucna

Bluntman

Pomáhá, ale musí někdo chtít. Když na sebe nebudete reagovat a nebude brát ty příspěvky vážně(není to osobní, jen hlupák by si to mohl myslet), tak bude klid. A pak se zas bude moct klidu diskutovat. Ty i Vladajsoucna na sebe v každém druhém příspěvku útočíte, takže se jeden zachovejte rozumně a nereagujte a bude klid.A každý má právo na svůj názor a ať má pravdu nebo se plete. To jestli si to nechá vysvětlit je věc druhá. Je to zbytečné a ničeho se nedocílí.

na příspěvěk reagoval Beckett51, Bluntman

hroubek

Na podobné typy jako Vladjsoucna, Beckett, segrestor ad. nepomáhá ignorace. Oni prostě přijdou, začnou urážet/napadat a zasírat diskuzi. Na pár příspěvků o konci filmu oproti knižní předloze připadne X postů trollů, Y reakcí, že by trollové neměli zasírat diskuze... Efekt sněhové koule, resp. beckettovského/yoshitsuneovského/vladjsoucnovského (...) hovna.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, hroubek

Vladajsoucna

Tady nejde o to, kdo to začal, ale kdo to ukončí a přestane na toho druhého reagovat. Ale jak vidím, tak to se jen tak asi nestane. Škoda.

na příspěvěk reagoval Bluntman

RedAK

Ty rad romanticke filmy. Co jsi vubec rikal na Zmizelou? At tu není jenom trolli offtopic Becketta, Vladjsoucna a jim podobných diskuznich pokrytcu a primitivu.

na příspěvěk reagoval Beckett51

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Nevím kdo tady má mentalitu dítěte když se furt musí Offtopicky s každým hádat a potom nadává že sou zasraný poslední čtyři stránky.

na příspěvěk reagoval RedAK

Bluntman (hodnocení, recenze)

Člověk si začne, když pozérovi napíše, že je pozér, a trolla obviní z trollování. Tak určitě, samozřejmě, tovítežejo. Bylo by fajn, kdyby v téhle diskuzi byli jenom ti, kteří film viděli, ne trollující pozéři s mentalitou dětí.

Vladajsoucna

Proč furt musí(te)š zasírat diskuzi osobními spory k jednomu nejmenovanému uživateli. Jestli Ti něco na něm vadí, tak mu to napiš do pošty. Tyhle útoky z obou stran jsou dětinské a trapné. Hezký den.

na příspěvěk reagoval Vladajsoucna

Vladajsoucna (hodnocení, recenze)

Mimochodem Ben Affleck je příšernej herec. Další sousto pro pozéry bluntmanovského typu, pro které je jistě jeho prkennost důkazem "gabinovské psychologie". :D

na příspěvěk reagoval hroubek, Yoshitsune

Nikol10

(SPOILER) Ne, v podstatě není. Liší se v detailech, jako je způsob zabití jedné postavy (v knize je uspána, ve filmu je to během sexu), absencí některých prvků ("vydírání" otravou, Nick nepíše knihu, ale dělá rozhovor do televize) apod. (KONEC SPOILERU)

na příspěvěk reagoval Nikol10

Nikol10

Nikol10 (hodnocení, recenze)

Nevím jestli to tu někdo už zmínil,ale je konec opravdu jiný než v knize, A jak moc se liší?

na příspěvěk reagoval Bluntman

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi