Zakázané uvolnění je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas. (Bontonfilm)

Pepinec odpad!

Měl jsem sto chutí vyhodit televizi z baráku na to nejzakázanější uvolnění, jaký kdy Záruba viděl. Jenže bych si hovno pomohl, protože hra by se stejně vrátila ke mně do pásma. Jestli se takhle chovaj ženský, když s nima nejsem, tak ať si je lord Hřebejk sežere. Spíš si ale myslím, že Honzikoj definitivně ruplo v kouli a má tam teď o Kolečko víc. Můj novej nejhorší "film" (film?) v životě. ()

Lopezka1982

Film se mi líbil a velmi mě bavil, vůbec nechápu ty komentáře, ale asi to bude tím, že tato komedie je spíše vhodná pro ženy než muže. Seděl mi styl humoru i ty komentáře. Některé scény byly zbytečně přestřelené, ale byla tam spousta vtipných momentů. Také mě zaráží fakt, že prý před natáčením si nevěsta prohodila roli s družičkou a pak tedy jako slovenka je češka a naopak.. to tedy nechápu... Výkony byly jinak super, všechny holky se mi líbily, zvlášť Hana Vágnerová je má oblíbená herečka :) Škoda, že Ondra Sokol ve filmu neměl větší herecký prostor... Byla jsem na předpremiéře, které se účastnil i pak Hřebejk, tak po filmu byla ještě diskuze a já jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí o filmu. Každopádně jak sám pan Hřebejk řekl, tak film původně do kin jít neměl, nyní tam je, hodil by se spíše do letního kina, s pivkem v ruce a měl by určitě lepší komentáře a byl by lépe pochopen. Za mě rozhodně doporučuji :))) Zasmála jsem se dost několikrát v průběhu filmu :o) ()

Rodriguez

Ročně jde u nás do kin 35-40 filmů. Bohužel vynikajících je z nich pouze 5-10 kousků! Zbytek se pak řadí do brakové skupiny, po které neštěkne ani pes. Nikterak tomu není ani u "Zakázaného uvolnění". Větší nudu jsem za posledních 77 minut neviděl. Vyprávění nevěsty a její družičky v pošmurné hospodě jak kdo koho přefik apod, mě fakt nebere! 15% ()

claudel

Kouzlo Rubínu ve zhuštěné hodinové divadelní hře se ve filmové verzi tak trochu rozplynulo. Vzpomínám si, že jsem se bavil a smál od začátku do konce, u filmu jsem některé fórky už čekal a znal a navíc vznikla sice místy poetická, ale taky částečně hluchá místa. A to mi rozhodně nevadí rozšíření filmové verze o pánské osazenstvo a vynikající minutové vystoupení Norberta Lichého. Chápu, že Jana Hřebejka tahle hra zaujala a v podstatě jsem za tu adaptaci rád, ale u mě většinou vždy vyhraje divadlo před filmem, zvláště pokud to vidím v pořadí divadelní hra - film. A dobře si vzpomínám, že na tehdejším představení v Rubínu byl pan režisér osobně, takže třeba zrovna tehdy pojal myšlenku film natočit. Sečteno a podtrženo, Zakázané uvolnění si zaslouží lepší tři hvězdičky a rozhodně více než zdejších 44 procent. ()

Jizni Tlapa

Tahle holčičiáda stojí jednoznačně na dialozích! Jsou opravdu nadprůměrné a nezastírám občasný hlasitý smích. Tedy sláva připada,jako tradičně scénaristovi,nikoliv režisérovi,neboť ostatní bylo prostě obyčejné!! Scénář a J. Stryková jsou jednoznačnými tahouny a neváhám, po sakra dlouhé době, u české tvorby, sázet 70 % ()

• "Zakázané uvolnění" je mj. nejen název pro píseň, ale i druh blíže nespecifikovaného alkoholového nápoje. (Terva)
  • Předlohou k filmu je stejnojmenná divadelní hra, která režiséra nadchla. (jenik71)

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People