Motel

• USA The Bag Man (více)

Černá taška s tajemným obsahem, pokoj číslo 13 v zapadlém motelu a profesionál, kterého si najal nevyzpytatelný milionář... Kriminální thriller sleduje příběh Jacka (John Cusack), tvrdého chlapíka, ale chronického smolaře. Najal si ho Dragna (Robert De Niro), zločinecký boss, aby dokončil jednoduchý, ale neobvyklý úkol. Má mu přinést černou tašku a nesmí se do ní podívat. Má ho počkat v zapadlém motelu a dát si pár schůzek s místními. Během dlouhé a bouřlivé noci před Dragnovým příjezdem Jackovi zkříží cestu Rivka (Rebecca Da Costa), krásná žena, jejíž život se fyzicky i emocionálně zaplétá s Jackovým. Když Dragna konečně přijde na scénu, život všech zúčastněných se náhle a extrémně změní. (TV JOJ)

brasek

Chaotický pokus o akčný film. Zápletka veľmi neberie, postavám chýba logické myslenie, nikto nič poriadne nerieši. ()

Saxos

Sice lze vydržet do závěru, ale jsem prázdnej, jak igelitka z Lidlu. A ani jí nikdo nemusel hlídat. Závěr: nedoporučuji. ()

Raziel811

Nevím, co mě štvalo víc - zda naprosto hloupý film jako celek nebo částečně vykradený film Sedm nebo naprosto strašný De Nirům účes, ala Dustin Hoffman. ()

Allein4

Pecka? To určitě ne. Propadák? To také ne. Průměr? Eeeee, asi tak... John Cusack přesně takový, jako vždy. Někdo mu jeho styl vyčítá, mně docela sedí. A hlavně si umí najít role, které k jeho stylu pasují. Samotný film? Eeeee...zápletka nic extra, twist a rozuzlení v pořádku. Škoda přemíry Roberta De Nira v závěru - ten prostě mluví a mluví a vůbec se to tam nehodí. ()

Necrophobic

Něco nezachrání ani Robert De Niro .Ten film mě nějak nesedl spousta zbytečných keců,nelogický scénář a místy i docela nuda .Nikdy více bych to nedal. ()