Komisař Moulin: Smrtící svůdnost

(TV film)
  • Francie Mortelle séduction
všechny plakáty

Se svou přítelkyní Sam má komisař Moulin klidný, vyrovnaný, šťastný vztah. Stačí jedno banální setkání: večer ho málem nabourá auto, které se zcela nezodpovědně řítí noční Paříží. Moulin chce řidiče okamžitě vytáhnout z auta, ale od volantu se na něj provinile usmívá krásná přiopilá žena se slzami v očích. Aby zabránil zbytečným kalváriím, odveze ji Moulin do hotelu, kde se může neznámá žena ze své "slabosti" vyspat a ráno klidně odjet domů. Ovšem ani Moulin není tak rychlý, aby... Všechno mohla přikrýt tmavá noc beze svědků, ale události dostávají rychlý spád a denní světlo odkrývá další tváře postav příběhu. (Česká televize)

Snorlax

První ze dvou Guyomardových odchodů do důchodu máme šťastně za sebou, naposledy jsme viděli Číňana a přišla nová posila s jménem, které pan ředitel nedokáže vyslovit. ()

cheyene

Komisař Moulin tentokrát doplatí na svoji slabost pro ženy. Zajímavý díl, který je z velké části vyprávěn retrospektivně. Zaujmou i pasáže z vězení, potěší Jean-Paulova dcera a také jeho soukromý život. ()