Života Teda Morgana (Seann William Scott) vystihuje jediné slovo - průměrnost. A poté, co od něj odejde manželka, dochází k závěru, že již nemá pro co žít. Než však opustí tento svět, hodlá čelit všem, které viní z toho, kým se stal. Čím více se však snaží udělat tlustou čáru za svým životem, tím více si uvědomuje, že lidé okolo něj se musí každý den vypořádávat s daleko většími problémy a že všechno má své řešení. (MaaaR@)

terunka003

Životní, emoční, osamělé, milé, pozitivní. Takový filmy já můžu. Trocha tragičnosti, milé prostředí a pozitivní konec, aneb vše se dá zvládnout a nikdy není tak strašně (aspoň v těchto filmech). Postavy byly sympatické, Stifler je skvělý. V každé skříni je schovaný kostlivec a pomocí rodiny a přátel se dá vše vyřešit tak nějak ve zkratce hlavní myšlenka filmu. Prostě pohodové pokoukání, když potřebujete citově nakopnout a srovnat si vlastní problémíčky o tom, jak vás nikdo nemá rád. "..všechny sračky trvaj jen chvíli.." ()

hansel97

Tenhle film zachycuje život tak nádherným způsobem, že to snad ani není možné. Život je smutný, život je veselý, živo je nelehký, život je život a přesně takhle jednoduše je koncipovaný tenhle film. Jsem velmi velmi překvapený prvním počinem Courteney jako režisérky a vůbec by mi nevadilo, kdyby přešla od herectví hlavně k této branži. Stejně tak mě překvapil mnou ne zrovna oblíbený Seann W. Scott, který se pro mě tímhle z neoslnivých výkonů v přihlouplých komediích vyhoupl podobně jako Jennifer Anniston v Cake. Nemám Just Before I Go absolutně co vytknout. ()

ABLABLABLA

Docela to celé fungovalo. Popravdě je trošku těžké se koukat na film, kdy je vám hlavní postava dost nesympatická, ale dá se to zkousnout, když se soustředíte na story a postavy kolem. Samozřejmě tu nesměla chybět rádoby směsná postava, která vůbec nebyla vtipná a rozhodně jsem se nedivila, že mu jeho manželka plilve do kafe aneb "I'm gay dad. Not blind." Jedna užitečná rada z filmu vyplývá - když si chcete s někým promluvit, nechte mu pod polštářem kresbu zátiší mísy s ptáky (ne těmi okřídlenými). A taky nůž noste v kabelce zásadně otevřený a bez jakéhokoliv obalu! ()

misterz

Príjemné prekvapenie. Ukazuje sa, že C. Cox nie je len šikovná herečka, ale že jej to ide aj na režisérskej stoličke. Niekedy, keď je niečo naplánované a sme pevne rozhodnutí urobiť "definitívne riešenie svojej smutnej situácie", pretože niet iného východiska na dohľad, sa však tesne pred cieľom môžu veci zvrtnúť úplne inak a život zrazu dostane nový zmyslel. Žiadna prehnaná sentimentalita ani pátos, snímok príjemný na pohľad, S. W. Scott v netypickej vážnejšej úlohe, pekné pesničky a svižný, zaujímavý dej okorenený humorom a pár výbornými hláškami. To všetko tu je a preto môžem jedine odporúčať. 75/100 ()

Aljak

Courteney Cox ako režisérka? No uznávam, že dokonca aj celkom obstojné, hoci potenciál bol v tomto podľa mňa isto vyšší. Páčili sa mi najmä tie stretnutia v prítomnosti na základe spomienok z minulých školských čias, keď si Ted uvedomil, že časy sa menia a s nimi aj ľudia takpovediac dospievajú. Čo sa mi nepáčilo, tak to bol občas až príliš nevhodný humor, ktorý bol vtláčaný do niektorých scén. Ale inak celkom fajn, veľmi dobré a najmä na zamyslenie! Seann William Scott sa mi oveľa viac páči ako dramatický herec a nie ako niekdajšia postavička bláznivého Stiflera z American Pie. ()

• Cameo úlohu si zahral aj scenárista David Flebotte, konkrétne v reštaurácii pri raňajkách Teda a Vicki. (MikaelSVK)
  • Pracovným označením filmu bol názov Hello I Must Be Going. (MikaelSVK)

Courteney Cox popírá návrat Přátel

Courteney Cox popírá návrat Přátel

23.04.2014

David Letterman se netají tím, že i on je velkým fanouškem komediálního seriálu Přátelé, který skončil před deseti lety a o jehož návratu se po stejnou dobu neustále diskutuje. Když jej tedy v rámci… (více)