K Jasonu Stathamovi, Dolphu Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesteru Stallonemu, kteří se znovu setkávají v roli týmu elitních žoldáků, se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou Expendables poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán, když jsou všechny ostatní možnosti mimo hru. Noví členové týmu s novými styly a taktikami však dají „čerstvé krvi“ zcela nový význam. (Vertical Entertainment)

Diskuze

mokki5

mokki5 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Spíš bych to viděl na nějaké rychlé dotáčky, aby se přiblížili dnešní situaci... a proto možná i ten rok 2023

Lacike (hodnocení, recenze)

Kedze su Rusi znova za zloduchov, tak by to chcelo ozivit Ramba, nech este aspon raz nakope tie komunisticke zadky. :)

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Na zosadenie Putina potrebujú aj Sylverstra. Sly by si nenechal ujsť bitku vo finále proti Vladovi. A keďže ten bude mat len malo rolu, tak predpokladám, že budú pod Stathamom bojovať na Ukrajine :D

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

SeBig , ywo666

SeBig: Ako Expendables obsadením slabé, určite najslabšie. No keď si vezmeme, že je to vlastne Stathamov solo film nie je to zlé. Ale keby sa to aj tak prezentovalo, učíte by väčšina mala väčšie pochopenie preto, prečo casting nie je taký nabitý ako pred tým.

Ywo: alebo bude rovnaký, len herci s toho rozpočtu toľko neukroja a ostatne viac na pyrotechniku.

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Ano, třeba rovnou Josku z hospody nebo Jiřího Krampola že? :)))

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Mě spíš zajímá, kdy bude nějaká premiéra. Většina filmů zná datum premiéry ještě před vznikem natáčení ... ;) ale jako těším se, ne, že ne :)

Lacike (hodnocení, recenze)

Pokial to bude mat omnoho väcsi rozpocet ako trojka, tak sa obavam o R-kovy rating.

na příspěvěk reagoval ywo666

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

No, tak mnohem větší rozpočet než trojka? A půjde to doufám k nám do kin, když to tak chválí? Je známá premiéra?

ywo666

Treba sa na to pozerat ako na spin-of so Stathamovou postavou a nie ako regulernu stvorku do ktorej sa budu snazit natrepat co najviac hviezd.

Budme radi, ze sa tam okrem Stathama mihne aj nejaky dalsi clen timu.

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

ywo666

Iko, Tony záporáci, Lundgren zase zradí a a přidá se k nim, 50 cent bude nový Mr.Church. Statham odjede na skůtru pryč a se Stallonem zůstane Megan Fox a udělají spolu pokračování Italského hřebce. Couture se později přidá.

ywo666 (hodnocení, recenze)

Inak Tony Jaa ma byt zaporak? Som myslel ze bude sucastou teamu. Lebo hlavna parta ma celkom straty. Li, Crews, Snipes, Banderas su out a ani Sly tam tolko nebude. Tony Jaa by mohol byt alternativa k Jetovi Lim. Ale priznam sa ze som jeho jeho ulohe nic nezachytil.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, SeBig, Lacike

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

To je určitě dobře že Sly půjde stranou, ale já bych byl přeci jenom o něco klidnější, kdyby hlavního záporáka hrál někdo jako Cage, Travolta a nebo Del Toro, někdo kdo ví jak se dostat do šíleného a nebo bezctiného stavu, kdy prostě nevíš co z toho záporáka vypadne. A zrovna tihle tři herci, tohle zvládají a ve filmu se nemusí hned rvát nebo skákat jako za mlada, jejich akční scény mohou být automobilový honičky, střílení, takže od nich uvidíme jednak nějaké činy a zároveň dokáží poskytnout věrohodný herecký výkon.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Ok, na tomto sa vidim, ze zhodneme. ;-)

Ocakavam, ze Iko predvedie to najlepsie zo seba v USA filmu, co sme mali moznost vidiet.

Yoshitsune

Podla mna je dobrym znamenim, ze Sly je na vedlajsej kolaji a cely projekt bude hlavne o Stathamovi, ktory pohlida kvalitu. Urcite chape, ze na to, aby vynikol potrebuje adekvatnu hrozbu, ktoru porazi.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (více)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny