K Jasonu Stathamovi, Dolphu Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesteru Stallonemu, kteří se znovu setkávají v roli týmu elitních žoldáků, se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou Expendables poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán, když jsou všechny ostatní možnosti mimo hru. Noví členové týmu s novými styly a taktikami však dají „čerstvé krvi“ zcela nový význam. (Vertical Entertainment)

Diskuze

AD P (hodnocení, recenze)

Nuz radsej si na tu 4ku pockam aj dlhsi cas, len nech to nie je narychlo napisana a narychlo natocena zlatanina ! A hlavne poriadny reziser a poriadne osobne suboje!

Wacoslav1

Presne. Trocha podarenejsie sceny (mozno vyssi rozpocet) a urcite by to tu povedzme nepodarenu 3ku prekonalo.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Ty vole, co blbnete? O tom, že v EX4 má hrál Hogan nemluvil Stallone, ale Hogan. To má asi stejnou kredibilitu, jako kdybych tvrdil, že chce Stallone do EX4 jako hlavního záporáka mě:)) Hogan kecá a je tím známej.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Az taky prisny nemusis byt. Staci ked konecne znizis hodnotenie u nepodarenej trojky.

A nakoniec stale je tu Rambo 5. Slyova srdcovka. Az dojebe aj ju, tak sa naplno ukaze, ze Slyovi jeblo. Ale tomu neveri ani taky kverulant ako som ja. :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Neviem ja som toho Slya vzdy bral ako dobraka, ktory chce vyhoviet vsetkym a podobne... no ale teraz ma uz fakt regulerne serie... Lukrativna seria, ktora vznikla len preto, ze vznikla diera v akcnom zanri ,ktoru bolo treba vyplnit a vyplnila sa skutocne perfektne. Nabrat tlupu vysluzilych akcnych hrdinov a dat to do filmu....boha ved to je sen.... a skonci to tak, ze potapaju ludi, ktori im to umoznili - nas platiacich divakov, ktorych nebavia Spidermani a podobni picusi... takze ak tato stvorka vznikne a nebude vypiplana do dokonalosti jednak po akcnej stranke a jednak po pribehovej.... a nebude naplno vyuzite Rko, tak nech idu dopici...a Sly ide z mojej TOPky...

na příspěvěk reagoval Lacike

Doplh29

Doplh29 (hodnocení, recenze)

Silně pochybuju že se Seagal nebo-li štefan,objevil údajně v posledním díle...Furt tvrdí že se rád objeví,pak to zas vyvrátí stím že nechce pracovat s lidmi jako je producent Lerner....Jsem taky zvědav kdy se objeví další zpráva o tom že se začala verbovat posádka na poslední díl :D,tipuju další zprávu tak nejdýl na podzim :D..

Wacoslav1

To je fakt. To uz do trojky mali dat namiesto tych mladych radsej Rocka, Diesela ci Butlera a to by pritiahlo mladych urcite viac ako ta (sorry) no-name partia. A nam milovnikom old-school akcie by urcite nevadili !

SeBig

Já bych nebyl proti. Hlavně přidat souboje. Všiml jsem si, že už i v tom Rychle a zběsile je víc bitek než v Expendables :-)

na příspěvěk reagoval AD P

Lacike

Dudikoff taky tvrdil, že bude ve trojce. Zbožný přání nic víc  i když v menší úloze by mi Hogan nevadil.

na příspěvěk reagoval SeBig

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Ale no tak, co ste vsetci zosrati z toho Hogana? Ked Sly povedal, ze chce "vaznych" Expendables, tak hadam neobsadi do uholy hl. zaporaka toho pripecenho saska.

Lacike (hodnocení, recenze)

Ja dufam, ze Hogan keca ako vzdy a objavi sa tam maximalne v parsekundovom cameu.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Hogan jako úvodní záporák proč ne, ale jako hlavní? Tak na to nemá. Taky bych byl pro Neesona + Rocka jako hlavní duo - šopnul bych k nim Jai Whita, Ginu Carano a ještě jednoho (Neeson vs. Sly, Statham vs. Jai White, Snipes vs. Rock, Ronda vs. Gina a toho posleního by si podal Dolph). Prostě víc soubojů

Na začátku nekompromisně zlámat vazy všem mladejm (možná až na Rondu)

A i když je každýmu jasný, že Štefan opět nebude, tak se 100% o něm bude mluvit nejvíc, ale to už je pravděpodobnější, že se tam objeví Bruce Lee :D

Wacoslav1

Sadelnikovi by stacila nejaka staticka uloha. Napr. by mohol mat na zaciatku cameo ako prezident USA a poverit Expendabes nejakou úlohou. A potom na konci by ich vsetkych potlapkal po pleci, ze jak dobre to zmakli.

na příspěvěk reagoval Martin741

m.a.t.o.

Já bych Rocka švihnul jenom do nějaký úvodní scény. Prostě záporácký cameo a šli by na něj Wesley z Dolphem. To by byla pecka :-) a účel by to splnilo Rock by na to trochu nalákal a role by se dala natočit za dva za tři dny. Na to by snad čas měl. Hlavní Badass Neeson plus aspoň dva dva bouchače k němu a Brosnan tam taky může klidně bejt jako nějakej zkorumpovanej agent nebo tak něco. Sádelník by tam sice patřil, ale já ho tam nechci a nechci tu ani znova otvírat nekonečné téma : Svatý Štefan v Expendables :-)

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

SeBig

Pred casom vysiel aj nejaky clanok, v ktorom autor spominal, ze zaporaka by mohol hrat aj Willis. Ale to je este vo hviezdach. Kazdopadne s tym mrakodrapom by to bola pekna symbolika :)

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (více)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny