K Jasonu Stathamovi, Dolphu Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesteru Stallonemu, kteří se znovu setkávají v roli týmu elitních žoldáků, se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou Expendables poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán, když jsou všechny ostatní možnosti mimo hru. Noví členové týmu s novými styly a taktikami však dají „čerstvé krvi“ zcela nový význam. (Vertical Entertainment)

Diskuze

reich

reich (hodnocení, recenze)

Já si spíš myslím, že Brosnan bude hrát někoho jako byl Chrám prostě někdo ze CIA nebo z nějaké jiné agentury. Bylo by fajn kdyby se tam objevil The Rock a zahrál si roli hlavního záporáka. Problém je, že když si ten souboj Sly vs. The Rock představím, tak mi z něho jako vítěz vyjde The Rock. Hlavního padoucha by si mohl zahrát Sean Bean, ten by se tam do toho hodil.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lacike

Akurát nedavno som videl M.I.A. Tam sa strielacky tocili rovnako. Zaber na Chucka ako striela, a potom zaber na tamanov jak padaju. Takze to mozes povazovat za verny odkaz 80. rokov :)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Neeson plus Brosnan a k nim aspoň dva pořádný bouchače. To by byla kurva záporácká sestava.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Lacike

Tohle je podle mě mimo - ano nabité diáře to trochu komlikuje, ale celá série byla o tom základní týmu + zbytek hvězd v omezeném počtu (ano i jednička). Záporáci v jedničce neměli o moc víc prostoru než JCVD a Gibson a záporáci obecně ve filmech moc prostoru nemají. Problém je Sly, vedle všech těch hvězd musí vypadat jako největší borec - prostě musí vytáhnout hlavu z prdele a pochopit, že chceme vidět v akci i ostatní a ne jenom jeho.

A 2 a 3 v tom základním pricipu akčního filmu fungujou a za slepetenec je nepovažuju (i když dvojka má ten scénář fakt hloupej). Jednička je nejlíp zrežírovaná a má lepší lokace, ale jinak jsou ty filmy nastejno.

stuntmanMIKE

Ved o tom hovorim. Kvôli nedostatku casu na pripravu dvojka a trojka vyzera tak ako vyzera. Narychlo zbuchane filmy, kde sa nehra na kvalitu, ale na to, ze tam je co najviac hviezdnych xichtov.

Preto sa ani neobtazovali s nejakym lepsim pribehom alebo viac subijmi. Nebol na to cas, ked herec x mal na natacanie 5 dni a herec y 3 dni.

Potom vznika akcia typu zaber na hlavnych hrdinov ako strielaju do blba a protizaber na hordu padajucich bulharov.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Lacike

tak som to nemyslel Lacko... obsadenie ma nesere... ja chcem aby dali na ludi co sa tyka vyvoja serie... kto je tam podla fanusikov zbytocny, ci chcu viac subojov a podobne. Nevravim o hercoch...

ywo666

Tak určitě dostanou slušný prachy, ale pokud Harrison Ford do toho jde za 2 mega (a to je asi v současnosti největší hvězda, co se v sérii objevila), tak nevěřím, že ostatní berou o tolik víc. Nebo jsem se nechal zmást jak všichni pořád říkají jaká je to sranda, že jsou všichni v jednom filmu a že zbožňují práci se Slyem :D

Ale vzhledem k tomu, že lítají jména jako Hogan a Lambert, tak s těma prachama bude fakt asi problém :D

stuntmanMIKE

To by bolo zbytocne, lebo by aj tak museli improvizovat kvôli nabitemu diaru vsetkych hviezd.

Problem dvojky a trojky je, ze sa tocili narychlo a preto vyzeraju ako nesudrzny zlepenec akcnych scen. A aj tie akcne sceny za vela nestali.

Kedze sa do dalsieho dielu tak zbrklo nehrnu, tak je sanca, ze by to mohlo dopadnut lepsie. Snad si to Sly s Lernerom dobre premyslia. Zatial je podozrive ticho a ozyvaju sa len zabudnuti ceckari, ze by si tam s chutou zahrali.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, S.W.A.T

S.W.A.T

Tak Lundgren, JCVD, Statham, Arnie, Chuck Norris určite nehrali za omrvinky. Prvý film natočili a nevedeli ako to dopadne. Všetc zúčastnený z prvého filmu potom chceli pridať. A áno. Sly na svojej výplate nešetril. Preto bude určite 4ka. Aby zas zarobil :D A preto sa to tak ťahá. Lebo sa dohodajú o koľko zlacnejú. A tím záporákov chce asi každý zdravý jedinec, tak už by sme to mohli dostať.

S.W.A.T

presne tak... je to na jedno kopyto. Naproti tomu keby bolo viac zaporakov je aj vacsi priestor na suboje a celkovo by to mohlo zamiesat karty. Ani mna uz nebavi ako 5 chlapi vystrilaju no name bulharov a nakonci sa Sly pobije 3 minuty. Mne len nejde do hlavy preco Sly a producenti nevytvoria foru, kde by pisali fanusikovia napady. Par ludi by to zbieralo a vytvorili by film tak ako to chcu fanusikovia.

stuntmanMIKE

To je to co by se mi líbilo nejvíc - teamovka záporáků. Pokud bude zase na straně zla jenom jeden herec, tak je jasný, že dostaneme zase to samé a to už i  já osobně nebudu moc filmu odpouštět.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Johnny_SVK

Johnny_SVK (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

záporak Dwayne a je po probléme, teraz mu ide, pritiahne fanúšikov jedno s druhým..., niekto z dobrých by už naozaj mohol zomrieť, pokojne aj Statham (nie že by som ho nemal rád :)) ale predstavte si ako by jeho smrť všetko vyhrotila na maximum, pridať trošku emócii a je tu film se vším všudy

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Tak mne by uplne stacil Sly, Statham a Lungren... ostatni by boli postrielani a na pomoc by zobrali Arnolda, ktory vie dat dokopy vlastny tim... kazdopadne by som uvital aj zaporaka vo forme teamovky...

ywo666

By mě zajímalo kdo si řekl o hodně peněz, protože tam vlastně nikdo na nějakou extra výplatu nemá moc nárok (možná až na Willise, ale to víme jak dopadlo). Taky by určitě pomohlo, kdyby Sly sám nebral 15 mil.

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

Já bych nikoho do týmu nepřidával - stejně se k nim zase připojí Arnie + možná někdo další. Jen ať obsadí čistě záporáckou stranu - klaďáků je dost, záporáci potřebují výrazně posílit.

na příspěvěk reagoval Johnny_SVK

ywo666 (hodnocení, recenze)

No ak by boli Sly, Statham, Lundgren, Crews, Couture, Snipes a Banderas + 1 ??? (vzdy bol niekto nový v tíme) Tak nemám problém. Len som zvedavý či skutočne prídu všetci. Hovorí, že 2,3 vyzerali tak zle lebo sa minulo príliš veľa peňazí na predražené honoráre. Možno to budú chcieť zrezať a potom budú vyhlásenia, že niekto nebude v Exp kvôli nabitému programu alebo nespokojnosti s postavou. V preklade. Nedohodli sa na peniazoch.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T, S.W.A.T

ywo666

Podle mě se vratí základ týmu (Sly, Statham, Lundgren, Crews, Couture) + Snipes a Banderas. Mladý prostě nebudou.

Lacike

Ja by som rád keby sa Banderas vrátil. Predsa len bol to pozitívnejšie na filme. A ani ma nebavil on, ale bavilo ma ako ho ostatní dodrbávali.

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Nic proti ale jako Hogan jako záporák a Lambert - no teda nic moc (spíš nic). Jenom jestli to Sly nedělá schválně, aby tam konečně dostal Štefana - on si myslí, že je ten nejlepší, tak obsadí herce, kteří jsou fakt horší než on (z hlediska akčních filmů)

na příspěvěk reagoval Martin741

Lacike

Tak Lambert mohol mať takú úlohu ako Roberts, Grammer, Davi, Ford, Willis. Nehovorím, že ho tam chcem, ale rozhodne si ho viem predstaviť niekam nasadiť. A nechal by som ho letieť s mečom na liane a trafil by ho pritom blesk :D

ywo666

Z toho vyplyva jedine. Ze som kurva stary lebo si pamätam casy, ked tocil skvele filmy a bol velkou hviezdou.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Tiež mi tam moc nepasuje a ani si ho tam v žiadnej akčnej úlohe neviem predstaviť, ale keby tam bol, nevadil by mi.

Ja osobne by som bol rád za korby ako Steve Austin (napr. John Cena, Nathan Jones alebo sranda by mohla byt aj s Georgesom St-Pierreom.) S celej série mi príde po JCVD a Gibsonovi najlepší (Daniels a Adkins nič moc a ten nevyrazny cigan v trojke ani neviem kto bol).

Samozrejme ak nedostanú priestor tak je to zbytočne. Austin aspoň nakopal Slya a mal bitku s Randym (preto mam jedntku najradšej) ale ostatný zlý hoši dostali už len na hubu. Aspon že ten Zan Klod zabil mladého.

na příspěvěk reagoval Martin741

Lacike (hodnocení, recenze)

Tak to ja som mal Lamberta velmi rad. Bohuzial poslednych 20 rokov toci neskutocne sracky.

Do Expendables mi nejak extra nepasuje, ale nejake male vtipne cameo by tam mohol mat.

na příspěvěk reagoval ywo666, ywo666

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (více)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny