FR4NK

Krávovina na Ntou ! Ahoj Džone, pane Wicku? , je to dlouhá doba Džone Wicku, to je John Wick , to je Wick baba JAGA !! Johna Wicka nikdo nezastaví ! ...... No takže víme, kdo je hlavní hrdina. Takový malý Robocop. Tady máte trailer https://youtu.be/4VWblIIaZlY 50% ()

Tempter odpad!

Tímto filmem, i když mne teda jazyk řádně svrbí, jsem se rozhodl, že k odpadkům psát komentáře nebudu. Odpad je prostě odpad a tím to hasne. Snad jen - stydím se, že jsem to dočuměl až do konce. ()

maxs

Na Johna Wicka jsem dostal spoustu skvělých doporučení a s velkým očekáváním jsem na něj vlétl. Na konci filmů jsem odcházel znechucen, s pocitem ublížení, ošizení a se skřípajícími zuby, co mi rozhodně nevypadly z huby. Keanu je fajn herec, ale tady šáhl vedle. Zcela mizerný scénář, kdy se dramatická událost v životě hlavního hrdiny prakticky mohla jen vepsat do úvodních titulků na jeden řádek.. To, jak je hlavní hrdina drsný, se dozvídáme od každého, kdo se na plátně objeví včetně hlavního "záporáka".. Když už konečně dojde na akci, i ta se přes velkou snahu jeví jako vyumělkovaná a snad až na efektivní střílení "headshotů" je poměrně lichá. Hlavní hrdina každou trefí, zato jeho soupeři jsou jen pologramotné biologické jednotky pocházející odkudsi ze sibiřských lesů.. Když jdou do akce tak jedině po jednom, když hlavní hrdina odloží zbraň, aby si to z rusem vyřídil ručně, zrovna žádný další záporák jak na potvoru nevystřelí... A že se hlavní hrdina rozhodne za zabitého psa povraždit polovinu ruských migrantů v oblasti, to jen vypovídá o jeho labilním vnímání světa a zcela pomíjivé úctě k životu. A do toho se tu a tam nechá zcela debilně trefit, případně bodnout, aby jako nebyl "až tak moc".... Comixový nádech? Kde a proč?! Za mě těžké zklamání, milovníci akčních vymytých a mělkých "onemanstanding" akcí se ale pravděpodobně uspokojí... A víte, co je na Johnovi Wickovi nejhorší? Že jsem se v hodnocení sešel na stejném levelu s verbalem a musím mu tímto zcela dát za pravdu... poprvé... crap! ()

Edwin44

Slušná vyvražďovačka. Akorát pro příště by se tvůrci mohli vyhnout takovej těm věcem jak jsou např. to, že hlavní postava pistolí na 20 m trefí týpka do hlavy, ale záhy nedokáže kulometem trefit řidiče auta co se na něho řítí. WTF tohle mám chápat jako jak? Náhlá mozková příhoda? Mno nic okrem těhlech přehmatů to bylo slušně nabitej akčnak plnej nekonvenčního zabíjení, nadupaných aut a ruskýho přízvuku, akorát tam chyběli ty buchty no škoda. ()

Rorschach_SK

"Raz som ho v bare videl zabiť troch mužov ... s ceruzkou. So skurvenou ceruzkou!" Sú 3 všeobecné zásady, ako nenasrať bývalého elitného zabijaka ruskej mafie. Za prvé - nikdy ho nedajte zmlátiť, za druhé - nikdy mu neukradnite jeho milované auto, a za tretie - nikdy, opakujem, nikdy mu nezabite psa, ktoré ho mu darovala jeho umierajúca manželka. Lenže Smraďoch je hlava horúca a tatko, miestny boss, mu tieto zásady asi zabudol vysvetliť. Tým spúšťa krvavý kolotoč v uliciach New Yorku. John je nezastaviteľný a v taktoch svojej vražednej choreografie - v niektorých chvíľach pripomínajúcu Equilibrium - masakruje všetkých, ktorý mu stoja v ceste za jeho pomstou. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /ten citovej úvod a klasickej závěr - bitka kladnej x zápornej - to bylo takový průměrný, celý takový jednoduchý, krátký, nenáročný/, + /Keanu umí i ve svejch letech dobře držet kvér a kosit tajtrlíky, co kecaj rusky/nebo jak../, akce dobrá, bavila, pěkně to jelo a o to jde především, u tohoto typu filmu/, hodnocení - nemakej chlapovi na čokla a káru, ale jo, bylo to docela dobrý, dobře to jelo, bavilo, líbilo se, ale je to taková jednorázová zábava - rychle syt - rychle hladov ()

majakmp3

Tak tohle byla totální srač.a! Hodnému panu bývalému nájemnému vrahovi zemře slečna na zákeřnou chorobu a syn bývalého šéfa mu ukradne auto a zabije štěňátko. Pak až do závěrečných titulků likviduje pan bývalý zabiják jednoho záporáka za druhým. Ale nebojte se, nakonec jsou jak automobil, tak štěňátko důkladně a spravedlivě pomstěni / pomstěny. Od Reevese jsem čekal o hodně víc, tak snad příště pane K. ()

fcapab

Má to styl, střih, nápad, detail. Výborné filmové řemeslo, kde je radost pohledět na likvidaci nepřátel... Scénář není bůhví jaké terno, Keanu "bez emocí" Reeves sice na Oskara také není, ale film jako celek dobrej. Ale ten konec? Pejsek? PROČ?!?! Mělo to na 4 hvězdy, ale ten konec... PROČ?!?! Takže jen 3. ()

Kylikian

John Wick striela a striela a striela a obcas pouziva i paste a nohy. A je toho tak moc a tak bez napadu, ze aj Walker Texas Ranger ma niekedy akcne zabavil viac. Tretia hviezda len za napad s hotelom pre zabijakov. Film, na ktory sa rychlo zabudne. ()

Ehrmantraut

Dlouho jsem váhal mezi třemi nebo čtyřmi hvězdičkami, ale nakonec rozhodla v prospěch tří hvězd předvidatelnost a z mrtvých vstaní hlavního hrdiny. Akční scény jsou perfektně natočené, ale je to bohužel jediná tažná síla celého příběhu. Od začátku do konce je zřejmé jak vše skončí. John se na konci restartuje a odejde se pejskem domů po svých ()

WickedFey

Tohle je akčňák podle mého gusta. Stačí jeden chlápek, kterého když naserete, tak si vás za každou cenu najde a zabije nejenom vás ale i vaše přátele. Ještě ke všemu, když vás nasere zbohatlej romazlenej rusák, který si myslí, že mu patří svět. Ono, po tom všem, co se mu stalo a co mu ještě způsobili ti "mafiáni" se ani nedivím, že byl tak nasranej .. Začátek smutný, zbytek filmu obrovkej nářez, u kterého se snad nikdo nemůže nudit. Doufám, že se vyplní ty řeči o pokračování! ()

Fonnel

Jestli toto má být nejlepší zabiják na světě, tak to musí být strašně vypatlaná banda. Akce pro akci bez jakéhokoliv smyslu. Pochybuju že Reeves a Defoe vůbec četli scénář. ()

D.D.Dees

Rambo v obleku? Tedy spíš Neo v obleku? Takhle bych nazval nový film s názvem John Wick. A co čekat? Přestřelky, hektolitry krve, sem tam kus mozku na stěně, zrady, zvraty a mnoho dalšího co k akčním filmům prostě patří. Bohužel děj a celá zápletka se mi moc nelíbí a připadá mi taková až moc jednoduchá i na akční filmy, kde se děj moc neřeší. Naštěstí akce je natočena téměř perfektně a rozhodně se při ní nudit nebudete. Pokud tedy hledáte film s zajímavým dějem, od Wicka ruce pryč. Pokud ale toužíte po svižné, rychlé akci a o děj vám moc nejde, pak je John Wick jasnou volbou. ()

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch