Reklama

Reklama

Rick a Morty

(seriál)
  • USA Rick and Morty
Trailer
USA, (2013–2024), 28 h 57 min (Minutáž: 20–23 min)

Hrají:

Chris Parnell, Sarah Chalke, Jess Harnell, Phil Hendrie, Maurice LaMarche, Echo Kellum, Gary Anthony Williams, Rob Paulsen, David Cross, B. Harrison Smith (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(79)

Byl pohřešovaný skoro 20 let, ale teď se Rick Sanchez najednou objeví u své dcery Beth a chce se k ní a její rodině nastěhovat. Po dojemném shledání se Rick usídlí v garáži, kterou předělá na laboratoř, a začne v ní zkoumat různá nebezpečná udělátka a strojky. Samo o sobě by to nikomu nevadilo, jenže Rick do svých dobrodružných pokusů stále častěji zatahuje také svá vnoučata Mortyho a Summer. (TV Prima)

(více)

Videa (6)

Trailer

Recenze (394)

Kothy 

všechny recenze uživatele

Naprostá animovaná ujetost od stanice Adult Swim. Dlouho jsem se k tomu dostával, ale je to fakt pecka! Kombinuje to spoustu různých žánrů a stylů. Najdeme tu různé šílené nápady a hromadu odkazů na známé věci. Většina dílů na sebe nenavazuje, ale jistý děj tam napříč sériemi je. Rick je šílený vědec, který se svým vnukem Mortym podniká dobrodružství napříč vesmírem a dimenzemi. Často se něco pokazí a oni to pak musí žehlit. Do děje někdy vstoupí i Mortyho rodiče Jerry a Beth a jeho starší sestra Summer. Všichni jsou na Ricka tak nějak zvyklí a nikdo už se těm jeho šíleným nápadům ani nediví. Občas je to fakt sranda. 5. série končí celkem otevřeně, tak uvidíme, co bude příště. "Jsem rošťák Rick!" ()

Hrabka 

všechny recenze uživatele

První série byla pro mě slabá. Nebyla úplně špatná, ale vzhledem k tomu vysokému hodnocení jsem čekal mnohem víc. Díly mi přišli průměrné, občas se objevila vtipná hláška nebo scénka, ale bylo tam i celkem dost hluchých míst, které mě nudily. Druhá série začala úplně stejně a první tři díly byly nic moc. Pak to ale začalo: E04, E05 a E06 byly super a bavil jsem se skvěle. V podobném rytmu se to neslo až do konce série. Vypíchnul bych ještě E09 (parodie na filmovou sérii "Očista"). Za sebe bych tedy tento seriál hodnotil kladně, ale rozhodně ho nevynášel do nebes. Je rovněž jasné, že není pro každého. Docela bych si dal nevypípanou verzi některých dílů. Třetí série: Dost hrozná, těžko koukatelná a spíš přetrpěná. Jedinou fajn epizodou je E03, jinak mě to vůbec nebavilo. Čtvrtá série: V rytmu předchozí. Možná o fous lepší, snesitelnější, ale bohužel nic zapamátováníhodného se zde neobjevilo. ()

Reklama

joker.george 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. série Po prvním díle jsem nevěřil svým očím a nebyl jsem si úplně jistý tím, co jsem právě viděl. S přibývajícími díly se ale můj úsměv od ucha k uchu stále zvětšoval a já jsem epizodám rád podléhal, i když ne se všemi jsem si padl do noty, což je však vzhledem k množství humoru, hříček, nápadů a dalších ingrediencí pochopitelné. A jsem rád, že se seriál nedržel jedné dějové kostry a dokázal si pěkně pohrát i s ní. (Netflix) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 2. série Už jsem se nemohl dočkat, až zhltnu další nálož dílů, protože jsem už přibližně tušil, co můžu očekávat, ne že bych ale stejně nezůstal překvapený. Do oka mi tentokrát padly všechny díly bez výjimky, ty nejoblíbenější bych však spíš hledal v první sérii. I nadále jsou epizody naplněné klady, které jsem vyjmenoval dříve, což zahrnuje i titulky. (Netflix) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 3. série Je vidět, jak moc jsem zpohodlněl a nechal se rozmazlit. Jakmile se totiž nejelo nad 100 %, tak jsem začínal pomalu brblat. Kdybych však tvrdil, že se u mě objevila nespokojenost nebo přejedení se materiálem, tak by se to ani zdaleka neblížilo pravdě. Jen pořadí dílů mělo být jiné, protože tahle bude čekání o malinký kousíček snesitelnější. Krutý aprílový žert se povedl. (Netflix) ()

Eddard 

všechny recenze uživatele

Rick je dle mého ne až tak skromného názoru nejzábavnější původní kreslená postava od nástupu popularity mistra Butterse v třetí řadě South Parku. Konečně celá první sezóna RaM, která si pujčuje kolbiště Futuramy a ostřejší, cyničtější drajv SP, patří k tomu nejvtipnějšímu, co se mi kdy před očima animovalo. 90% ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Sice jsem dal čtyři, ale viděl jsem jen první sérii a zatím rozhodně neplánuju koukat dál. Geniální nápady a šílené postavy nejsou bohužel všechno, tenhle styl humoru mi prostě nesedí a vyloženě nadšený jsem byl asi jen ze dvou dílů. Nechám to chvíli ležet, ale Rick ani Morty bohužel nejsou můj šálek kávy. Jednou za čas se podobný seriál objeví a moje tušení, že tentokrát to bude tenhle, se bohužel vyplnilo. Znělka je výtečná. ()

Galerie (489)

Zajímavosti (216)

  • Ředitel zmíní, že zamrznutí Franka Palickyho nemá na svědomí žádný Hispánec. Ironií je, že Rickovo příjmení je Sanchez, což je ve Španělsku hojně používané příjmení. (Arigato)
  • Oproti jiným animovaným seriálům si tvůrci Ricka and Mortyho dávají velmi záležet na kontinuitě vytvořeného fiktivního světa. Po událostech v epizodě Ricksy Business, kde je celý dům teleportován a následně navrácen na své místo, můžeme ve 2. sérii zpozorovat viditelnou prasklinu okolo celého domu. Poté, co se v epizodě Look Who's Purging Now vytvoří díra ve střeše, můžeme ji zabedněnou vidět i v následující epizodě. (Firebug)

Související novinky

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

29.12.2021

Letošní žebříček nejstahovanějších seriálů roku ovládlo studio Marvel spolu se studiem Disney. Pirátství samozřejmě není nic chvályhodného a prvenství v tomhle směru vlastně není až zase taková výhra… (více)

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

08.01.2021

Po napsání scénáře k pokračování Doctora Strange s podtitulem In The Multiverse of Madness a roli hlavního scenáristy a jednoho z producentů na seriálu Loki od streamovací služby Disney+ se Michael… (více)

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

21.09.2020

V poněkud komornějším duchu byly letos rozdávány prestižní televizní ceny Emmy. Kvůli opatřením nedošlo tentokrát na živé publikum a moderátor Jimmy Kimmel se tak s většinou nominovaných bavil pouze… (více)

Reklama

Reklama