Volejte Saulovi

• USA Better Call Saul
USA, (2015–2022), 52 h 16 min (Minutáž: 42–69 min)

Hudba:

Dave Porter

Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Patrick Fabian, Michael Mando, Rhea Seehorn, Michael McKean, Miriam Colon, Raymond Cruz, Julie Ann Emery, Jeremy Shamos (více)

Tenhle prequel Perníkového táty nominovaný na Emmy sleduje život začínajícího advokáta Jimmyho McGilla a jeho proměnu na morálkou nesvázaného právníka Saula Goodmana. (Netflix)

Diskuze

RedAK

Tak to by bylo hodně dobré :D Zase takový malinký detailík mířený fanouškům BB :-) To bych bral no.

Borrtex

Někde na edně jsem četl, že by se tam teoreticky mohl objevit v roli nějakého pouličního překupníčka, tím myslím před BB. Nemusí se přeci nutně setkat se Saulem osobně.

Borrtex

Proto je pravděpodobnější to, že by se Jesse mohl objevit v událostech po BB a ne v éře Jimmyho, kdy tvůrci řešili jak by z 36letého Aarona Paula udělali o 15 let mladšího kluka.

Sygi

To je samozřejmě pravděpodobné... Ale mějme namysli i to, že je Jessie stále na živu a nevíme o něm nic. Takže i opětovné spojení se s Jessiem by byla jedna z možností.... No inu, kdo ví :D

na příspěvěk reagoval Sygi

Sygi

Jsi krutý, hned bys ho sebevraždil. Já bych mu přál, aby si konečně zašukal, to by mu i cinnabon chutnal.

Borrtex

Já bych to právě tipl na sebevraždu, v práci měl stres jestli ho někdo nesleduje a doma se utápí v minulosti a chlastu ... a v anonymitě bude muset zůstat navždycky.

na příspěvěk reagoval RedAK, Borrtex

Sygi

Vypadal dost deprimovaně, šlo vidět, že ho právničina fakt bavila, a když byl nucen jí nechat.... Tak co pak v nějakém zasraném Fast Foodu....

na příspěvěk reagoval Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

Doufám že se postupem času taky dořeší ta budoucnost po BB, co se stane se Saulem nakonec, jestli ho třeba dostanou nebo jestli spáchá sebevraždu, nevypadal totiž moc vyrovnaně a už vůbec ne spokojeně.

RedAK

Jojo, naštěstí to byl starý dobrý Vince. Bez jakékoliv ztráty kvality :-) Ten závěr byl hodně luxusní. Takové to "Jo aháá, to je téén" :D

Uživatel Borrtex smazal svůj příspěvek.

Ouwen

Dva uživatelé své hodnocení na popud mého komentáře smazali, takže paráda, nebyla to marná snaha. :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Borrtex

Přesně tak. Už jen tou předtitulkovou sekvencí si mě to naprosto získalo. Gilliganův rukopis v tom jde dokonale poznat. Předvádí přesně to, co jsem na BB zbožňoval, takže se o osud seriálu určitě nebojím, bude to pecka. :)

na příspěvěk reagoval Borrtex, Borrtex

thtfct

thtfct (hodnocení, recenze)

jerry12

Pokud se uživatelé nudí a mermomocí chtějí hodnotit po pilotu tak proč ne. Pokud to s příchodem dalších epizod přehodnotí, není v tom žádný problém, ne?

RedAK

Tak to jsem ani nepostřehl, každopádně už tato maličkost vypovídá o tom, že si tvůrci opravdu potrpěli, aby se jednalo o kvalitně zvládnutý a promyšlený seriál jako BB :-) Věřím, že to propadák nebude.

Borrtex

Ano. V patnáctém díle páté řady to dokonce sám říká, že po odjezdu bude přinejlepším řídit Cinnabon v Omaze. Na všechny tyto informace je tam samozřejmě pěkný detail.

na příspěvěk reagoval Borrtex, Ouwen

Sygi

Pochopil jsem správně, že ten začátek byl z dob po Breaking Bad? A po úvodní znělce se to teprve přesunulo před Breaking Bad? :-)

Sygi (hodnocení, recenze)

Ještě o tom tady nikdo nepsal, ale začátek pilotu byl super, tak jak to předpověděl sám Saul na konci BB. :)

na příspěvěk reagoval Borrtex

Uživatel Sygi smazal svůj příspěvek.

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Souhlas, hodnocení po pilotu je krajně nevhodné, myslím. Samozřejmě, je to na každém, ale já hodnotím minimálně po třech dílech a to ještě spíš výjimečně, většinou nechám běžet celou sérii. Nicméně čekám na dnešní druhý díl a dám oba najednou, tak jsem zvědav. Silně se na to těším už od Breaking Bad, tak doufám že mě Vince nezklame...

na příspěvěk reagoval thtfct

MekGajvr

MekGajvr (hodnocení, recenze)

RedAK

posral jsem se az u tvyho komentare k serialu.  dej si na me dalsi gamek modryho ve svym vymyslenym svete a mej se fajn.

Petaxis

Petaxis (hodnocení, recenze)

Jako hodnotit po první epizodě bych si taky netroufla :D Ale třeba po pěti dílech už jo :)

Kotuc

Kotuc (hodnocení, recenze)

Celkom dobre, zaciatok trochu pomalsky, ale  ku koncu ma to chytilo. Cakal som, ze to bude horsie, ale prijemne prekvapenie. Uvidime, ako to pojde dalej.

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

16.01.2024

Proběhlé předávání cen Emmy se ocitlo v poněkud kuriózní situaci, když se slavnostní ceremoniál kvůli stávkám v Hollywoodu odsunul ze září 2023 na leden 2024. Navíc zde byly předávány ceny za seriály… (více)

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Nominace na Emmy 2023

Nominace na Emmy 2023

12.07.2023

75. ročník televizních cen Emmy čerstvě oznámil své nominace a pakliže jste alespoň trošku sledovali seriálovou tvorbu v uplynulém roce, nejspíš vás jednotlivé kategorie zase až tak moc nepřekvapí.… (více)