Jigsaw

• Česko Příchozí (více)

Zohavená těla se začnou objevovat na různých místech ve městě. V průběhu vyšetřování všechny důkazy jednoznačně ukazují na jednoho muže: Johna Kramera. Jak to jen může být možné? Muž zvaný Jigsaw je totiž více než 10 let po smrti. Pokračování známé hororové série SAW je tu znovu.... Těšte se, budete se bát. (Vertical Entertainment)

Diskuze

kingik (hodnocení, recenze)

Není to hřejivý film. Křičící lidé, pasti. A hlavně v tom filmu není potok. Zurčící potok. Jen potoky krve.

kingik (hodnocení, recenze)

Měj krásné zážitky v kině. Já se neodvažuji na něj jít.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Muze a klesne, mozna 65%, ale urcite se neudrzi takhle vysoko. Rozhodne do kina vyraz, stoji to za to. Tohle je teprve treti dil, kteremu jsem dal 5*. Minulemu dilu jsem dal jen 2*. Takze nejsem ten zaujatej fanousek, ktery musi sve oblibene serii hazet z principu plny pocet. Tento dil si ho ale fakt zaslouzil.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

mrx.friend

dřív to tak bývalo, že trvalo půl roku, než se objevil slušný rip, ale nějak to teď jde rychle a kvalita je fakt dobrá a titulky budou brzo, tyhle filmy se překládají rychle, jelikož je o ně velký zájem.

(hodnocení, recenze)

kingik

Ty vole, to je skoro stejně brutální jako Srbsky film :-D
Stejně se na Jigsaw podíváš, tak nekecej!

na příspěvěk reagoval kingik

Yoshitsune

Je mi to jasný, to rozpětí půlroku jsem tam dával proto, než se hodnocení svým způsobem ustálí. Každej se do filmu v den vydání ripu taky nepohrne, takže se to bude ještě nějakej ten den trousit :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

(hodnocení, recenze)

Pilda17

10 % je moc, o tolik to nemůže klesnout. Já na to teda taky vyrazím do kina, už jsem se definitivně rozhodl :-)

na příspěvěk reagoval Pilda17

filmfanouch

filmfanouch (hodnocení, recenze)

Americký otevírák vypadá za 15 mega, to je ještě míň než 18 milionů tehdejší jedničky

mrx.friend (hodnocení, recenze)

Počkáme nějakej ten půlrok, až bude k dispozici nějakej rip a kdekdo si to pustí doma a nebude za to vyhazovat 169,- jak já dneska večer :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Klesne to o 10% cca pocitam. Nic to ale nezmeni muj nazor na film a plny pocet. Je to kvalitni dil a fanousci si prijdou na sve, pak budou ty hnudopichove, kteri film proste sestreli uz z principu.

kingik (hodnocení, recenze)

Nechci to vidět, je mně z toho špatně. Chci jen Káťu a Škubánka.

filmfanouch

Však ono to za čas brutálně spadne, neboj :D Teď je to vesměs ovlivněný počtem hodnocení, a ty jsou udělený hlavně skalníma fandama ;)

Meca66

Meca66 (hodnocení, recenze)

Zpracování super, pěkný scénář a samotný děj tohoto dílu, překvapila mě ta pila která se tam objevila z koupelny z předchozích dílů, návaznost bohužel nereálná a žádné odpovědi na otázky i přes to pěkný film děkujme pánům Spierigům za nový skládačkový story.. který není zdaleka poslední si myslím.. důvodem podle mého je odřeknutí mnoha herců (tvůrců) z minulých dílů a také jiný režiséři.. kdo má rád tuto sérii (ságu) saw tak ho to ani přes to neodradí.. jen doporučuji :) PS: už jen ten název vypovídá že se jedná o novou věc nemyslíte ?

Uživatel Meca66 smazal svůj příspěvek.

stration

stration (hodnocení, recenze)

Konečně jsem také překecal ženu a dnes vyrážíme. Se těším jak sviňa! :-)

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

Já jdu dnes. Těším se dost. Nedávno jsem sjel všech sedm, tak uvidíme :)

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Na třetí Cloverfield si počkáme

Na třetí Cloverfield si počkáme

09.12.2016

Filmy z thrillerové antologie Cloverfield (Monstrum a Ulice Cloverfield 10) měly v únoru dostat nového kamaráda. Ze sci-fi God Particle, v níž se posádka vesmírné stanice potýká se zmizením Země, se… (více)

Kdo natočí osmý díl Saw?

Kdo natočí osmý díl Saw?