Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Užovka (Matěj Hádek) je ztracen ve svém vlastním životě. Je mu už skoro čtyřicet a nemá holku ani práci, přičemž cítí, že má poslední šanci sám se sebou něco udělat. Naskytne se mu šance, kterou nehodlá promarnit. Jeho bratr Kobra (Kryštof Hádek) je magor, nezodpověděné dítě a feťák, bydlící s věčně opilou matkou (Jana Šulcová). Staví vzdušné zámky a vykrádá chatky. Ve chvíli, kdy se ukáže, že by Užovka mohl být už konečně šťastný, se objeví Kobra. Užovka se mu rozhodne dát pořádnou lekci, situace se ale vymkne kontrole. (Falcon)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Skarface

Tak dohru... Nepřežil to hádám :-) Ale chování vysmátýho bráchy na konci nekoresponduje moc z děním v celým filmu, kdy ho sice brácha sere a dělá mu problémy, ale on ho má ve skrytu duše stejně rád a snaží se mu pomoct. Na konci pak ani nehne brvou a pohoda. Přišlo mi to jako, že už to prostě museli ukončit a nevěděli jak.

na příspěvěk reagoval TheDon

Skarface

Skarface (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

No nějak mě ten konec taky nenadchnul , moc jsem ho teda nepochopil, nejdřív to sražení autem které nemá žádnou dohru , pak záběr na diskotéce a konec , nevím co si o tom myslet

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, vodnicka

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Dobrej filmek, ale ten uspěchanej a trochu blbej konec to kapku sráží. Vůbec by mi nevadilo, kdyby to bylo o 15 až 20 minut delší. Dávám 4*, ale max 70%

na příspěvěk reagoval Skarface

dannyyy

dannyyy (hodnocení, recenze)

Potřebuji zjistit název songu, který hraje na konci filmu před závěrečnýma titulkama, jak sedí oba u baru. předem velké díky za info. Jinak film výborný.

na příspěvěk reagoval lukisek179

nervik

nervik (hodnocení, recenze)

Chtěl bych se zeptat přímo tady, jelikož jsem to na čsfd v sekci DVD nenašel, nevíte, kdy to vyjde na DVD? 

na příspěvěk reagoval lukisek179, rushid

rcbn

rcbn (hodnocení, recenze)

Bratři Hádkové za plný počet bodů. Po dlouhé době konečně pořádný český film.

anti.rybka

anti.rybka (hodnocení, recenze)

Už se na to těším, půjdu se na to pěkně podívat do kina.

V ČR je ten problém, že čecháčci mají moc rádi svoje penízky. Takže jak to jednou řekl přesně Jiří Strach: když Vám v kině nabídnout americký film s mega rozpočtem a s pěknými efekty a za stejné peníze Vám v kině nabídnou český film, s nízkým rozpočtem, ale se silným tématem. Čech si často zvolí za stejné peníze to, co je sice větší sr.., ale hraje tam třeba Depp. Bohužel pak se do kina chodí akorát tak na Babovřesky a to proto, že na to koukají filmový analfabeti, kterým je celý filmový svět u pr...

A.MacGyver

A.MacGyver (hodnocení, recenze)

Po dlouhé době mazec film, tlemil jsem se jak pitomej :-) Až lidi v kině na mě čuměli, víš jak? :-)

Mám plán vole, půjdu na to do kina ještě jednou :-)

spacylemon

spacylemon (hodnocení, recenze)

Lamprea

neboj, nepůjdou :) místo toho budou u Babovřesek 3 nebo 50 odstínů šedi pičovat, jaká je hrůza, že na takové filmy chodí plná kina a na dobré filmy nikdo... :P

na příspěvěk reagoval Enšpígl

Lamprea

Lamprea (hodnocení, recenze)

Jak je sakra možný, že to zatim vidělo tak málo lidí?? Boha.. nebojte se toho :D a jděte na to! Je hrozně příjemný jít po letech na českej film a neodcházet nasranej. 

na příspěvěk reagoval dr.horrible, spacylemon

failik

failik (hodnocení, recenze)

Poslal bych ho akademii na nominaci na oskara za nejlepší cizojazyčný film, myslim, že aspoň to by si zasloužil, myslím že tu kategorii vyhrál už i horší filmy 

vodnicka

vodnicka (hodnocení, recenze)

Povedený snímek, ale víc až v komentářích a mém hodnocení. Viděno dnes v Cinestaru. :) Doporučuji zajít.

RyuzakiSE

RyuzakiSE (hodnocení, recenze)

Tak už vím, na co do kina určitě zajdu. Příběh vypadá nadějně a herci taky :)

Uživatel Fash smazal svůj příspěvek.

Uživatel Fash smazal svůj příspěvek.

monsumo

monsumo (hodnocení, recenze)

Podle obsahu to vypada celkem dobře i Kryštof Hádek je slušný herec.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

som na to zvedavy, Hadek je herec na urovni, a vyzera, ze aj sexice budu na urovni. Akurat Prusinovsky mi nyst nehovori

Související novinky

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

S příchodem druhé poloviny srpna se nám léto pomalu přehouplo do své finální fáze, a pokud už vám příležitostné deštivé počasí narušuje plány na rozverné venkovní aktivity, nemusíte klesat na mysli,… (více)

Nový seriál televize Mall.tv

Nový seriál televize Mall.tv

28.03.2019

Ústřední trio mediální agentury VJJ je mladé, nadějné a odhodlané přicházet s unikátními kreativními koncepty, kterými zasáhnou srdce koncového spotřebitele a přepíšou dějiny marketingové komunikace.… (více)

23. Český lev - výsledky

23. Český lev - výsledky

05.03.2016

Filmovým králem Českých lvů za rok 2015 se stává film Kobry a užovky. Film si přímo z vyhlašování ocenění odnesl šest sošek Českých lvů. Za nejlepší film si cenu převzali producenti Jan Prušinovský a… (více)

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

30.12.2015

V letošním přehledu nej filmů, které viděli naši top uživatelé v roce 2015, jsme dali prostor i filmům s jiným rokem výroby/uvedení než 2015. Anketu vyhrál postapokalyptický akčňák Šílený Max:… (více)

Reklama

Reklama