Wolverine (Hugh Jackman) se vrací. Jenže je na tom nyní trochu hůř. Jeho schopnost uzdravování pomalu vyprchává a elánem také zrovna nehýří. Navíc je na vše skoro sám. Z X-Menů přežívá ještě Charles Xavier známý také jako Profesor X (Patrick Stewart), který je ale vážně nemocný, ztrácí paměť a trpí nebezpečnými záchvaty ohrožujícími jeho okolí. Společně se ukrývají v opuštěné továrně na americko-mexické hranici. Jejich utajení ale skončí, když se objeví Laura (Dafne Keen), dívka, která má překvapivě stejné schopnosti jako Wolverine a v patách má navíc nelítostné pronásledovatele, kteří se jí snaží zmocnit. Ve chvíli, kdy Wolverine a Profesor X přijmou Lauru „do rodiny", stávají se z nich štvanci, kterým jde po krku velmi brutální a vytrvalý nepřítel. Hrdinové na útěku mají k dispozici jen zbytky sil starých X-menů a Lauřiny schopnosti, které však ona sama těžko zvládá. A tak přichází čas, aby Wolverine v sobě našel zbývající vůli a sílu nejen k boji, ale i k tomu, aby Lauře předal své zkušenosti. (Cinemart)

Diskuze

Ratemus

Souhlas, ta bitka je hodně povedená. Hlavně ti jeho protivníci nejsou hadroví panáci co se po jedné ráně složí na zem.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Sweat55

na BvS se mi právě nejvíc líbí ja Batman bojuje v tom skladišti, to je výborně udělané....Nolanův Batman je boxer spíš a ještě pomalej

na příspěvěk reagoval Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Nolan podle mě noc nezvládal pěstní souboje v TDK trilogii. Stačilo vidět jednu bitku Batmana ve skladišti v BvS a už si ho jinak nedokážu představit :D

na příspěvěk reagoval Ratemus, G.Sylar

Sabrewulf

mně se to líbilo, ale štve mě že jakmile je něco hrozně vážnýho a temnýho hned všichni tupě řikají že je to vykrádačka Nolana, nebo když to není vážné, tak všichni řikají, to není jako Nolan :-(

Sabrewulf

na X-enech se mi líbí že vůbec nevypadají komiksově jako např MCU akorát teda typická marvelovka je Apocalypse jinak je to dobré....na ten film se těším, Nolanův Batman taky není komiksový a všichni jsou z něj vlhký

na příspěvěk reagoval Sabrewulf, G.Sylar

Sabrewulf

Možná právě proto, že tam to universum není moc cítit a vypadá to jinak. Navíc mě to chytlo, myslím že hudba se k tomu hodí a prostě to vypadá dobře. Ale tak každej to vidí jinak.

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Sweat55

Co je na něm povedeného? Trailer má navnadit i za cenu, že bude lhát. Tohle akorát uspalo a navíc to působí jako obyčejný akční film - X-men universum tam vůbec nejde cítit.

na příspěvěk reagoval Sweat55, Ratemus

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

belien

Tohle ale vůbec nenavazuje na The Wolverine, na konci filmu se prostě rozloučili. Tohle je nová alternativní realita.

Milky.

s Deadpoolem a opět se Sabretoothem....jako ty konverzace mezi Loganem a Deadpoolem jsou v komiksech velmi povedené, je škoda že studia a filmaři jsou banda ignorantů

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Sweat55

Plný souhlas. A profesora taky nemůžou dojit donekonečna. Tak obecně už se to tak nějak furt recykluje ty X-Men filmy, wolveriny tam nějak nepočítám, to byly zbytečné úlety. Škoda, že Jackmann nepodepsal alespon o film víc, bylo by fajn ho konečně vidět v jednom snímku s Deadpoolem.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Sweat55

no bylo to někdy ke konci když se Wolverine dostal do té pevnosti nebo kde to byl, takže jsem vydržel skoro celý film

jo tak přesně tohle řikám i já, Wolverine jim končí, přeobsazení asi nikoho nezajímá, Legion nevim ale na něm nemůžou stavět  a Deadpool jim celé XCU neudrží, o X-force se jen mluví a Xmeni jsou v nedohlednu, McAvoy a Fasbender mají po smlouvě a myslim že na mladou Jean, Cyclopse a Nightcrawlera taky není nikdo zvědavej.....Singer by rád prý natočil solo Mystique ale ta asi taky nikoho nezajímá a solo Quicksilver? jedna scéna si myslim že stačí, ale celej film na tomhle založenej? to asi taky nebude fungovat.........sami si nasrali do bot at si to vyžerou

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Tak trailer je hodně povedenej, to bez debat. Ale jelikož mě dvojka Wolverina nebavila, pořád mám docela strach jak to dopadne.

Jinak FOXové jsou podle mě celkem v prdeli. Ještě párkrát podojí Deadpoola a pak jim nezbude nic jinýho než buď restart, nebo dohoda s Marvelem, tak jako to udělala Sony. Protože, koho dneska zajímá třeba takovej Gambit. Bez wolverina to nebude mít žádnou tvář to jejich universum.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Milky., Sabrewulf

Sabrewulf

dvojka se mi líbila do doby kdy se ze Silver Samuraje vyklubalo brnění a ne mutant....v tom okamžiku jsem odcházel z kina

dandyboss

dandyboss (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Na pár rokov daju pokoj, kym si postava oddychne ( :D ) ale potom ked zistia ze ostatne postavy im tak nevynasaju, vratia sa k Wolverinovi. Len ako pisem nizsie, dufam ze vyberu herca ktorý je podobny komixovej predlohe

Harroc

Harroc (hodnocení, recenze)

X23 je jako Wolverine. Má 3 sestry - jedna zemřela, další přešla ke zlým a o tu nejmladší se stará. Taky má doma Rosomáka jako mazlíčka. Hlavní rozdíl jsou její drápy - v každé ruce má jen 2 drápy a v každé noze má 1 dráp.

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

No jsem zvědav jak vysvětlí všechno co bude před tímto filmem a kam "zmizli" mutanti

dandyboss

dandyboss (hodnocení, recenze)

Ratemus

V komixe je to spravené super, ale pochybujem že aj vo filme mutantov zabije Logan. Skôr si myslím že sa film odohráva v pôvodnej časovej línii, kde mutantov vyhladili sentinely a Loganov pokus o zmenu minulosti prežil len on a profesor...

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu