Reklama

Reklama

Red Band Society

(seriál)
Trailer 5
USA, (2014–2015), 9 h 24 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Margaret Nagle

Hrají:

Octavia Spencer, Dave Annable, Astro, Zoe Levin, Rebecca Rittenhouse, Griffin Dunne, Ciara Bravo, Thomas Ian Nicholas, Nolan Sotillo, Charlie Rowe (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Skupina teenagerů na dětském oddělení nemocnice Ocean Park v Los Angeles nachází jeden v druhém útěchu. Šestnáctiletý Jordi (Nolan Sotillo), narozený v Mexiku, překročil hranice kvůli léčbě. Jeho spolubydlící Leo (Charlie Rowe), který je přes rok v nemocnici, začíná ztrácet směr. Cystická fibróza přiměje Leova nejlepšího přítele Dashe (Astro) žít každý den, jako by byl jeho poslední. Emma (Ciara Bravo), ​​Leova občasná přítelkyně, má poruchu příjmu potravy. Kara (Zoe Levin) je roztleskávačka se srdečním problémem a jejímu spolubydlícímu Charliemu (Griffin Gluck) je 12 let a je v kómatu. Dr. Jack McAndrew (Dave Annable) a sestry Jackson (Octavia Spencer) a Dobler (Rebecca Rittenhouse) tvoří svůj lékařský tým. (FunDinDung)

(více)

Videa (78)

Trailer 5

Recenze (39)

Thomick 

všechny recenze uživatele

Yeah, this is me, talking to you, from a coma. Deal with it!... a že má teda pěknou vyřídilku, kluk ušatá! --- Pilot je nasnímán na styl prodloužený verze nějakýho hudebního klipu, a jednoznačně mu to prospívá. Nálada nekompromisně fluktuuje a teenageři pohotově hláškujou. V dalších dílech už se z takovýho tempa slevuje, pořád se ale jedná o suverénní nadprůměr letošního podzimu. ()

Wayne 

všechny recenze uživatele

Pilot byl bez chyby, skvěle představil postavy, dramatičnost, kousavý humor i atmosféru seriálu. A přestože jsem po dvou dalších dílech moc nadšený nebyl, tak s každou epizodou jsem se víc těšil na další. Výhoda oproti jiným seriálům, kde mi vždycky trvá i víc sérií si oblíbit vůbec nějakou postavu, je to, že je zde sympatická většina z nich. Dave Annable mi přišel jako hezčí brácha Adama Scotta, Wilson Cruz a Rebecca Rittenhouse byla vcelku vtipná dvojka a o Octavii Spencer netřeba mluvit. Navíc jde snad první seriál, kde mi teenagerské postavy nešli na nervy. Ještě musím zmínit dobře využitou hudbu, trochu mi to tím připomnělo Shameless. ()

Reklama

filmsim 

všechny recenze uživatele

Pilot: Seriál se za těch 45 minut skvěle vybarvil. Máme tu partu sympatických mladých lidí, které spojuje nucený dlouhodobý pobyt v nemocnici a ke kterým se po celý čas epizody připojují další zajímavé postavy. Každý zde má své místo a eventuální potenciál do budoucna. Pilot po celou dobu výborně dávkuje emoce a při scénách jako párty na střeše, tanci či závěrečnému běhu se jen horko těžko nedojmete. Jsem opravdu zvědavý, kam se tohle konverzační černohumorné drama vyvine dál.. ()

Mr.Ripley 

všechny recenze uživatele

Pilot: Televizním zjevením, jakým bylo Glee před několika lety, přesně tím se stává RBS tohoto roku. Inovativní, zábavné, pekelně upřímné, dojemné, ale především mile civilní, což se u podobných projektů nevidí. Jen aby ta sledovanost vydržela do konce série, sic se prodloužení asi nedočkáme, ale jakýs takýs uzavření by se hodilo. 85% _______ Po kouzelném pilotu a několika zábavných epizodách atraktivita zprvu televizního zjevení opadá a RBS upadá do kolejí stereotypu a průměru, ať už z plytkých epizodních zápletek nebo upadajícího tempa. Obrovská škoda. ()

veru_needy 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že na začátku jsem si myslela, že se jedná pouze o obyčejný nemocniční seriál, kam pro partu teenagerů nacpali pár děcek. A teď upřímně, jak mohlo vůbec dojít ke zrušení seriálu? Absolutně nechápu. Celou řadu jsem shlédla během pár dní. Zažila jsem celou paletu emocí a nedokázala jsem seriál dostat z hlavy ještě mnoho dalších dní. Obsazení a ztvárnění postav bylo skvělé, emoce nádherné, čisté a jejich škála neuvěřitelná. Líbilo se mi variabilní vyjádření, jak se lidé dokáží a nedokáží vypořádávat s jejich nemocemi, jakými fázemi procházejí a jak si každý hledá vlastní cestu. - "Well if I'm gonna have a heart attack and die it may as well be during sex." ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • Součástí propagace seriálu bylo promítání pilotního dílu dětem v nemocích, následované rozhovory s hlavními protagonisty. (Thery)

Reklama

Reklama