Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

Diskuze

Lacike

né jsme na stejné, jen Michal to pojal dost divně a vy mu to žerete, kdyby tam byl Adkins tam se tam furt s někým mlátil na blbosti by neměl čas, Scott Adkins akční král !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lacike

tahle velká bitka je stokrát milionkrát lepší než jakákoliv ta z Michalova filmu, jakákoliv, Batman láma ruce, nohy, žebra, zaráží hlavy do země nebo do stěny, Michal toká s černoškou a zkouší zvládnout svůj mixér, obě dvě věci dělá dost neohrabaně

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ty si este viac art ako Waco. Pustis si oldschool s kvalitnymi bitkami a drbnes tomu 1*.  Asi bol na teba ten film prilis white a sralo ta, ze jediny aziat tam bol len pre srandu kralikov.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Tuším, že to nebude moc akční, scénář asi taky nebude oskarovej, ale Mel je frajer a čekám, že to vytáhne na 4* v nejhorším snad aspoň na 3*

Wacoslav1

Waco podívej já ti to vysvětlím včera sem viděl cool akční film, který je jak se řiká dost ze staré školy a je vůbec cool, a bylo to hrozný, takže já radši dám přednost filmu kde jeden hrdina se pokouší vymlátit mozek svému kamarádovi též hrdinovi, za to že jeho dávný kámoš mu zabil rodiče a dám tomu přednost, protože se u toho nebudu nudit a akce je boží

na příspěvěk reagoval Lacike

joeybarbaro2

joeybarbaro2 (hodnocení, recenze)

Taky mám raději filmy typu Gibsona, Slye, Arnieho atd. ale ty od Marvelu nejsou vyloženě špatné, ale ani jeden z nich jsem ještě neviděl dvakrát, za to Smrtonosnou zbraň jsem viděl nesčetňekrát. Mel Gibson an to ještě rozhodně má, aby nakopal Hollywoodu prdel svým Comebackem, který možná si myslím přijde s filmem Hacksaw ridge

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ja se taky na Marvel musel adaptovat, ale tak nejak jsem to zvladl. Nejsem sice fans, ale ty filmy me neprijdou spatny a nektery spis dobry :-)

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

To je v prdeli po Mechanikovi další akční kino v hajzlu :-( no co nadělám stahuju samozřejmě taky je fajn, že letošní na kvalitní filmy obzvlášť chudý léto končí. Já se stejně tisíckrát víc těším na filmy jako je Hard target 2 nebo tohle než na nějaký Marvely a podobnou pakáž.

na příspěvěk reagoval Ellmariachi, joeybarbaro2, stuntmanMIKE, Yoshitsune

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Nemůžu furt rozdávat za kina, tak si to taky v nejbližších dnech shlédnu. Trailer mě neoslovil, nic od toho nečekám, ale na Gibsona se strašně těším, tak snad. :)

na příspěvěk reagoval Ellmariachi