Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

Diskuze

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Toto ma urcite neprekvapi a ani ma film neposadi na prdel, napozerane uz mam toho fakt dost a caka ma uz len par vyhlasenych filmov, ktore patria do zlateho fondu kinematografie. Neodsudzujem to, ale rozhodne to neglorifikujem. Gibson uz nema co ponuknut a  myslim, ze to zas bude v modrej napokon.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Toto ma urcite neprekvapi ani ma film neposadi na prdel, napozerane uz mam toho fakt dost a caka ma uz len par vyhlasenych filmov, ktore patria do zlateho fondu kinematografie. Neodsudzujem to, ale myslim, ze to zas bude v modrej  napokon

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, Croft

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

V tom úplne súhlasím. Departed je úplne super. Sú aj špatné ázijské remaky, ale stáva sa, že z uvrieskaného gay hentai spravia poriadny film. Old Boy, Kruh alebo práve Departed. Ázií nechýbajú gule a nápaditosť. Ale zvyšok zväčša stojí za chuja.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE , Lacike

Ale no tak vím, že mě musíte povinně sjet :-) Já neříkám, že to bude zlý, ale je fakt, že oslnit už mě v dnešní době nemůže asi nic, tak jsem začal lovit v neprobádaných vodách.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Od traileru som asi čakal o trošičku viac a ani z Gibsona tu nie je na pohľad až taký drsniak, ako v Mojich letných prázdninách, ale aj tak sa na to teším a aj ten štýl sedemdesiatych rokov mi vyhovuje. Nepochybujem o tom, že ma to bude baviť viac, než ľubovoľná Smrtonosná zbraň.

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Ok, no. Dobre pre teba. Ja som sa zase bavil pri vsetkych troch Volavkach.

Kto vie ako by sa ti pacili, keby sa ti neplietli herci.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Tak trailer musím říct docela fajn. Připomínalo mi to Inferno s VanDammem:) Trochu mě sere, že je to natočený na nějakej digitál a je to vidět. Jinak argumentace tím scenáristou mi přijde jako klasická demagogie. Budeme tu zmiňovat, že napsal Hunger Games, protože to místní fanoušky oldschoolu vyděsí, ale radši nezmíníme, že napsal Město. Vtipný.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

tak ti neviem Lacko... u mna je to herecky koncert... este aj Matt Damon ma bavil... kazda postava ma velmi bavila...skvely soundtrack...spravne drsne... genialny Winstone... ja som si krochnil blahom...

na příspěvěk reagoval Lacike, ywo666

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Nie to ze to je remake nie je ziadny problem. Fakt som sa na to tesil. Vynimocne sa mi napad urobit z originalu remake zdal ako super napad. Ale vysledok je dost trapny. Vsetci tam machruju ale pripadaju mi ako idioti. Vrcholom trapnosti je Nicholson.

Yoshitsune

ty vole... ja som tam registroval asi 6 dolezitych postav a furt som nevedel, ktora je ktora... o com sa bavime ? ja som mal z toho filmu hovno... obzvlast ked ide o tak prekombinovanu vec. Ja na dobru aziu potrebujem prehladnost v hercoch... tak ako bolo napriklad I saw the Debil... dve rakosky...kazda ina... nemam o com. Plna palba...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Lacike

neviem Lacko... mne prisiel Departed asi tak o 100% prehladnejsi... nehovoriac o tom, ze nebyt to remake azie, tak z toho stis blahom ako ja :)

na příspěvěk reagoval Lacike

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Wans to povýšil o level více, Rama byl zabiják najatý Japonci, aby zabil nějakého důležitého pohlavára/ nebo zníčil elitní policejní jednotku zevnitř, jenže nepočítal s tím barákem plným magorů, přežil to a policajti ho nasadili do gangu který chtěli zničit, takže Rama byl a je trojitý agent, zatímco Volavka a Identita sou jen dvojití agenti