Reklama

Reklama

Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

(více)

Diskuze

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

presne tak... ja by som kludne s nimi zniesol nieco na styl Heat ako som pisal... Teraz su tieto buddy movies v oblube... ja myslim, ze dalo by sa... alebo nejaky spin Die Hard , Lethal Weapon ? :))

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

nemam nic proti... mohlo by to byt super... kludne by mohli ist aj k netflixu a natocit 10 dielnu miniseriu... nevadilo by mi to...

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Tak pokud Willise natolik serou akční filmy, tak nechápu proč hraje zrovna jenom v nich a když už dostane roli v jiném žánru, tak se debil nechá vyhodit.

 

Ani bych s nima dvěma nepotřeboval nějaký extra akčňák - nějaká pořádně ponurá detektivka, kde by Gibson hrál alkoholika a Willis nějakýho bejvalýho parťáka a šoupnout tam 2-3 menší akční scény. To by mi stačilo.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Alebo aj Arnie by mohol konecne skusit western.

Kludne by mohli urobit westernove Expendables. Vsetci ti akcni dedovia sa stale vedia tvarit drsne a stacilo by im, ze by strielali z pistole. To zvladnu.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

no jo no...ale aj tak by som si to pozrel... len by to naozaj chcelo vratit Willisovi stavu do gul... z jednej katastrofy do druhej a jeho herecke vykony...no... asi ma chalan tiez uz v pici na lehatku...

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

no tak to by bolo zradlo... jednoznacne... len mam taky pocit, ze jediny kto je schopny toto obsadenie dat dokopy a natocit dobru zanrovku sa chysta na odpocinok... aj ja by som chcel s Gibsonom este jeden dobry film... s Costnerom teraz nevyzera zle ten Criminal... dufam ze to nezhovvadia tou romantickou liniou, ale inak to neni zle... cim je starsi, tym ten Costner vyzera drsnejsie a viem si ho predstavit ako riadneho badassa...kurva az mi vlhnu nohavicky...

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Ja si uz dlhsi cas prajem vidiet drsny western s Gibsonom ako zaporakom, Costnerom ako sherifom a nejaku vyraznejsiu vedlajsiu ulohu by tam mohol mat este Kurt Russel.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Jenže rozdíl je v tom, že Cage by hrát chtěl, ale lepší role mu nedají, Gibson evidentně hraje pro radost, protože prachů má plno a Willis je línej jako prase a hraje jen dobře placený čurdy. Já bych natočil film, kde by hráli Willis, Seagal a Madsen. Nejlíp film o karetním turnaji. Tam můžou sedět a nemusejí se hejbat.Jenom trochu ručičkama a to by snad i zvládli:)

na příspěvěk reagoval Lacike

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

ale ved jasne...taketo svinstva sa deju urcite...o tom nepochybujem... len si myslim, ze Gibsona uz maju davno u riti... ten uz je zniceny a jediny,  kto ho este v Holom Ude moze a bavi sa snim je Jody Foster...a mozno Sly...

na příspěvěk reagoval Martin741

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Já netvrdím, že to tak bude. Ptal ses jak by to bylo možný, tak jsem dal příklad, jak by to třeba šlo. Navíc se stačí podívat, jak začalo studio Disney vydírat známý LosAngeleský kino, aby vyřadili 8 hrozných a pustili tam StarWars a že pokud to neudělají, nebudou jejich vztahy nadále přátelské, atd...

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

oni sa zobudia... netusim, kde take zvrhle napady ako tocit akcne filmy v PGcku chodia... neverim tomu, ze PG akcnak zarobi viac ako Rko... Sopliaci na to do kina nechodia a starych prave ten detsky rating odradza (tak ako mna)...

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

Avi je sam obrezany curak... a tieto kurvy drzia spolu... :) Zid sa v nom nezaprie uz len kvoli tym kokotinam s ratingom... ale svita na lepsie casy...

na příspěvěk reagoval Lacike

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

ale myslim si, ze konspirujete :)) ako by tym ublizili Gibsonovi ? Akurat by podrazili nohy tym frantikom co to produkuju... Gibson sa uz vyjadril, ze ak tak, tak bude len ako reziser fungovat odteraz... a staci ked ho stopnu v USA, kde je najvacsi trh... nemyslim si, ze sa s tym budu jebat vo velkom... netreba zabudat, ze nejde o nejaky velkofilm alebo blockbuster...to je maly akcny filmik. nehovoriac o tom, ze pokial by v kinach uspel, tak by velmi radi Gibsonovi odpustili a nechali ho zarabat im peniaze znova...

na příspěvěk reagoval Lacike, vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Tak já nevím, jakej mají dosah hollywoodský producenti, nicméně si dokážu představit, že v klíčových zemích třeba zajistí, aby ten film nešel do velkých řetězců kin, který mají největší návštěvnost, čímž mu sníží tržby.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Reklama

Reklama