Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

Diskuze

(hodnocení, recenze)

Ale zase ten novej Bounty Hunter Edrio byl špička.Takovej novej Bobík.Hlavně ten jeho až hororovej design.

(hodnocení, recenze)

They also explain elswhere that apparently disney found those scene too much violent and decided to cut them and reshoot 45% of the movie to lead the movie to a completly different end. (initially Jyn and cassian would of run away with the plans...)

(hodnocení, recenze)

Apparently in those scenes Vador was a monster, explicitly cutting people arms, legs etc. He initially would appear in 2 timelines different. The one that we know and saw but also the 10 years before when Saw Guerera was still bald. Also there used to be a scene were they explicated how Guerera became the criple he is when jyn came in Jedha. In that scene we could see Vader fighting him and cutting off his legs and crushing him hard with the force. And that scene would also explain why he got his hair after...

na příspěvěk reagoval Gladiator15

:D Nejlepší je když se někdo zeptá jestli Dartha Vadera hraje pořád Anakin :D

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Jsem rád, že se tu rozjel flame war a diskuze se konečně začala hýbat, ale chlapci trochu klid. Kdo to má pak stíhat číst. :D Shrnu nějaké mé dojmy po druhé projekci. Finále jsem si užil ještě víc než poprvé a ve 2D více vynikly detaily, při srdceryvných scénách jsem byl i více naměkko a více soucítil s postavami, při Vaderově scéně mi div nevyskočilo srdce z hrudníku (jistě si tu scénu budu pouštět minimálně 100x). Klidně bych druhé polovině napařil 100% a finální bitvu považoval za tu nejvíc epickou z celé ságy. Na druhou stranu k první polovině mám pořád velké výhrady, převážně k zápletce a nevyužitému potenciálu. Složitý vztah Krenika a Galena (o kterém vyšla kniha) mohl dostat více prostoru a chtěl bych nějaké flashbacky z jejich společné minulosti. Myslím si, že Krenik dříve miloval Galenovu ženu, která ho očividně odmítla a proto jí na začátku, tak bez skrupulí zabil a ten jeho pohled, když ke konci zjistil, že před ním stojí Galenova dcera, tak mi přišlo jako by v ní viděl svojí potenciální dceru. Kniha bude jistě zajímavá. Dále Saw Gerrera mi přišel úplně zbytečný, sloužil jen jako fanservice pro fanoušky seriálu a o jeho minulosti s Jyn jsme se moc nedozvěděli, ocenil bych nějaký flashback, ve kterém by např.. cvičil malou Jyn. Dále jsem čekal, že v pracovním táboře Impéria strávíme více času a začátek mohl být klidně o útěku Jyn a nemuselo se hned skákat z planety na planetu. Případně do první poloviny vložit nějaký vesmírný souboj ve kterém by figurovala loď hlavních hrdinů, kterou jsme vlastně nikdy pořádně neviděli z venku, minimálně při vesmírných přeletech z planety na planetu byl vidět jen interiér. V Jedhě jsem mohli strávit méně času a nebo se více věnovat Jedieským chrámům a jejich strážcům o kterých jsme se opět nic moc nedozvěděli a ukázána byla jen jedna socha Jedie. Myslím si, že místo zápletky: Jdeme pro pilota, buch posralo se to, jdeme pro Galena, buch opět se to posralo a buch konečně jdeme pro plány až ke zdroji... Jsme mohli dostat zajímavější zápletku, která by plynule vyvrcholila ukradením plánů. No a hudba je taková divná, nemůžu říct jestli se mi líbila nebo ne. Asi jsem jen hnidopich. :) Nezdálo se vám, že Rebelové nějak lehce rostříleli tanky AT-AT. V E5 byli prakticky nezničitelní a museli jim svázat nohy. Vysvětlil jsem si to tak, že to byli ještě prototypy. A manévr s Hammerheadem velice překvapil, nejdřív jsem si myslel, že odkazují na KOTOR, pak jsem si přečetl, že ten návrh lodi použili i v seriálu. Každopádně to bylo něco. :D P.S.: Na CSFD mi nevím proč, nefunguje formátování textu, takže to nějak přelouskejte. .)

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Gladiator15, Honzas97

Eodeon

To je stejnej problém jak s Qui-Gonnem-byli jiní, vlastní, vlastně víc Jediové než všichni ti ostatní, co jen seděli na křesílkách a vykládali o emocích.

J.e.r.e.c

To uznávám, dobře, ale jde prostě vidět že řád jako takový byl zpomalenej a neschopnej reakce, za Sidiousem byl vždy aspoň 5 kroků pozadu.

No nic kolegové, děkuji za příjemnou diskusi a dobrou noc, ať  vás provází Síla.

Eodeon

Tak každej počítá že ji nastolí na věky, k čemu by ho pak tak pečlivě vychovávali, když by to mělo stát jen 30 let :D

J.e.r.e.c

J.e.r.e.c (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Tak nějaké vědomosti svým učňům poskytovali, viz Anakina, když zjistil, že Palpatine je Sith. Hned věděl, o co jde. Problém byl spíš v tom, že nikdo z nich nikdy žádného Sitha nepotkal (vědomě), takže své nepřátele reálně vlastně vůbec neznali, oni pro ně byli tisíc let mrtví. "Oživli" až s příchodem Maula, který byl ale zase hned odpraven. A nástup Temné strany se dal dost dobře vysvětlovat nastupující a pak už probíhající válkou. Zmatku Jediů docela rozumím. Progresivní skutečně nebyli, ale je otázka, jestli to vůbec bylo možné, aniž by rozprášili svoje principy.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Eodeon

No když jsem koukal na Plo Koona a ty další dva tajtrlíky, co se nechali Sidiousem sejmout jak přes cirkulárku, tak si myslím že Anakin byl víc mistrem než kdokoliv z nich-a padawanku jako rytíř Jedi vycvičil hodně schopnou.

Eodeon

No Yoda Dookua v podstatě zahnal a to že ho ve finále porazil Obiwánoš i s Anakinem svědčí o tom, že pro Yodu by výzva nebyl, ten to měl vyrovnané i se Sidiousem- a nejde o sčítání-ve dvou se to vždy lepší táhne :) Yoda by ho zaměstnával a Obi-Wan by udeřil, Anakin by byl ještě jednodušší než Sidious.

Eodeon

Já myslel odlákat Anakina od Sidiouse, ne ho porazit. Anakin by měl ke Qui-Gonnovi vřelejší vztah než k Obi-Wanovi-navíc kdyby ještě Quájec seděl v radě, tak by je přesvědčil ať ho jmenují mistrem a ať před ním nemají tajnosti a to by hodně pomohlo-Anakin se cítil zrazen celkově, ne jen ohledně Padmé.

Eodeon (hodnocení, recenze)

Darth_AK

společně šli proti Tyranusovi a hned dvakrát a taky nedopadli dobře, nebo přinejmenším jeden z nich :) jejich síly se přeci nesčítají.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Eodeon

Protože Anakin měl nastolit rovnováhu v Síle-a ta nenastala. Ať jsou rytíři z Renu cokoliv, tak proroctví popírají, protože události z epizody VII se rozhodně nedají označit za rovnovážný vztah v Síle.

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Nabízí se otázka proč Yoda a Obiwoš nešli první společně porazit Císaře a pak Anakina? Společně by je porazili oba.

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord