Svéráz národního lovu

• Rusko Osobennosti natsionalnoy okhoty (více)

Mladý Fínsky mladík sa vyberie do Ruska na vysnívaný tradičný ruský lov. Zo sna však rýchlejšie vytriezve, ako z litrov ruskej vodky a samohonky ktorú dobrovoľne vypije lebo patrí k ruským zvykom. Partia, ktorá s zišla na love nemá asi v pláne uloviť nič živé, ale sa riadne spiť do nemoty. Nemožno sa preto čudovať, že i yetti sa zrazu stane skutočným. (andykovac)

Trepak

Na Svéráze sa určite dá zasmiať. No len za predpokladu, že divák slope vodku v takých množstvách ako milé ruské duše. Ak je triezvy, smiech ho bude obchádzať na míle - a ja som veru nepil. ()

Choucas

Opravdu svérázné, ale chytlo mně to, velmi absurdní ruská komedie. Nicméně když se zamyslím, některé situace celkem připomínali věci co se dějí i tady. ()

Upswing

Ako prvý som videl "rybolov" a bolo to celkom fajn v ruštine (dabing je fakt otras ...) a tak som sa veru aj celkom tešil na ten prvý "lov", ale tam už ma to nepotešilo ani po rusky. Tak stačilo a na "zimu" už kašlem. ()

mudo1982

Nevravím že zlé, ale veľmi domotané na môj vkus. Český dabing úplná katastrofa. Vidieť to v ruštine, možno by som pridal. Avšak momenty ako stíhačka a ťažítko si budem pamätať :) Po druhom zhliadnutí zvyšujem na 3 hviezdy :) Po treťom zvyšujem na 4 :DDD ()

Sadova302b50

Patřím k těm, kteří viděli jako první Rybolov, který jsem si oblíbila, ale pak se mi dostal do rukou tento první díl a musím si přiznat, že se mi líbí víc – přijde mi, že v absurdnosti to dotáhl přece jenom o nějaký ten chlup dál. ()

Bulhar

Rusko. To prostě mluví za vše. Různorodá partička chlápků s velice kladným vztahem k alkoholu se vydává na lov. Už jenom podle toho je zřejmé, že toho moc neuloví, ale o to víc zábavy si užijí s opilým medvědem a Kuzmičovou krávou. Doporučuji sledovat v originálním znění a s titulky, dabing tomu filmu trochu ubírá na "svérázu" a třeba se u toho ještě naučíte finsky. Pro náročnějšího diváka si lze sledování filmu zpestřit popíjením vodky zároveň s hlavními hrdiny...lze vůbec takovou sebranku nazývat hrdiny? ()

710.cz

Ještě na základce jsme si s kamarádem řekli, že v posuzování čehokoliv ruského a sovětského nejsme objektivní a že si na papír napíšeme cokoliv, co se nám v Rusku nebo ruského líbí. Míru jsem neviděl desítky let a věřím, že i ten jeho list je čistoskvoucně prázdný. ()