Strážci Galaxie Vol. 2

• USA Guardians of the Galaxy Vol. 2 (více)
USA / Nový Zéland / Kanada, 2017, 136 min

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel. (Falcon)

Diskuze

Miller

Doktor říkal, že jsou to rozdílní lidi, tak nevim. Možná se po sobě opičí.:D Něco jako (já jsem nejsilnější, ne já jsem nejsilnější)

Miller (hodnocení, recenze)

Zek

Zajímavé, že v jedné diskuzi napíše psychor "Jednou chci natočit horor", a ten stejný den v jiné diskuzi stallone "Jednou chci natočit horor"

na příspěvěk reagoval Ratemus, Zek

Hedy

Troll je spíš člověk, který se snaží vyprovokovat uživatele k emotivní odezvě, nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi.

Jaroušek a Stallone měli na začátku titul Troll. Nikdo je tu pořádně neznal a u jakékoliv diskuze k marvelu je člověk našel jak Trollujou. Hodně lidí se tu s nima hádalo včetně mě. Postupem času se, ale karta obrátila a všechno se jim začalo vracet. Spíš teď jsou všem k smíchu nikdo je nebere vážně a Titul troll se změnil na idioti, tragédi, zoufalci atd.

Hedy (hodnocení, recenze)

Mě to totiž příjde zábavný. Na internetu by bez trollů nebyla sranda.

na příspěvěk reagoval Zek

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Já to taky nechápu. To je totiž jediná věc co chce, aby byla díky němu zasraná diskuze. Prostě přestaňte krmit trolla.

(hodnocení, recenze)

Hmmm....píšete jak ho neberete vážně, že vám je u prdele, ukradený a je tu zase o něm celá stránka. Prostě vám nedá a budete o něm pořád psát.

na příspěvěk reagoval Sweat55, Hedy

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Miller

Víc jich nebude, jinak by si černoši stěžovali, že jde o rasismus. Zlatých glóbů ale bude požehnaně. Dojde i na Zlaté maliny, kterým však vymyslí nové kategorie, aby film vyzdvihly.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Miller

Čtyři Oscary, režiséra na první místo nejvíce sexy mužů světa a jistota, že se minimálně jednou měsíčně objeví na titulní stránce Blesku.

Hedy (hodnocení, recenze)

Hanyou

Proč by si půjčoval? Místo krve kečup. Levnou masku pro vraha ve filmu. Gumovou hračku na zabíjení. A celý film se dá s přehledem natočit na nějaký levný mobil nebo foťák.

Ratemus

Tak on už se na nic jiného vlastně nezmůže. Nikdo už ho tu nebere vážně a všichni z něho mají nebo si dělají prdel Jednou za dva dny tu napíše nějakou trollovací sračku a asi si myslí jak to lidi naštve. Něco jako psychor, ten už se taky nezmůže na nic jiného než, že schválně bude dávat odpady filmům a psát idiotské komentáře.

Rychle a zběsile v kinech uspělo

07.12.2021

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

12.10.2021

Server Deadline napsal a režisér James Gunn potvrdil zprávu o tom, že ve třetích Strážcích Galaxie oficiálně spatříme slavného marvelovskou superhrdinu Adama Warlocka. Co víc, už dokonce i víme, kdo… (více)