Strážci Galaxie Vol. 2

• USA Guardians of the Galaxy Vol. 2 (více)
USA / Nový Zéland / Kanada, 2017, 136 min

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel. (Falcon)

Diskuze

Dragovit

hele kdybys byl dospělí jak se prezentuješ, tak víš, že to prostě není o věku protože věk je jen číslo, znám plno dospělých lidí co sbírají celý život komiksy, co sbírají angličáky, co celý život poslouchají heavymetal, co prostě mají rádi komiksové filmy nebo celkově fantasy či scifi, takže to opravdu není o věku....je to jen video, žádnou myšlenku nebo sdělení v tom nehledej a už vůbec to nemá nic společného s kvalitou filmu....předpokládám že film jsi neviděl takže to vůbec nemůžeš s ničím porovnat....

Yoshitsune

Mě je 29, a dál tvrdím beze změny, že se to nesouvisí s tématem. Předpokládám jistě správně, že ty a ani já nejsme kamarádi ani příbuzní onoho Texasana. Ale když už jsme to tady nakousli, mohl by ses taky pochlubit s věkem? :)

na příspěvěk reagoval Ratemus, Yoshitsune

Dragovit

to vůbec není o věku, to je o tom co máš prostě rád, co tě baví....byl jsem na tom v kině a nebyli tam děti, byli tam dospělí....to vůbec není o věku a slova Stalloneho neber vážně, ten člověk je chudák

na příspěvěk reagoval Dragovit

Yoshitsune

Nezáleží na tom, kolik je mě, to se netýká tématu.

Kdybys byl alespoň trochu rozumný, jako jsem rozumný a vyzrálý já, věděl bys, že to rande ani nemohlo dopadnout jinak. :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ratemus

Yoshitsune

Je třeba připomenout, že 37letý chlápek vzal ženskou do kina na Strážce Galaxie. Nepřipadá vám na tom nic divného? :D Dokážete si vůbec představit, že by tak starý chlápek šel do kina s ženskou na takový film? Nebo bylo té babě teprve sedmnáct? Já tedy rozhodně ne, a je dost zvláštní, že to ani autora článku na Novinkách vůbec nenapadlo. :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, liskam

MasterMagic

Celestiáni v komiksu je prastará rasa která dělá pokusy na stvořeních, vytváří civilizace a nové rasy a když se jim jejich pokus nelíbí tak prostě celou civilizaci vyhladí, jsou opravdu neskutečně mocní...vytvořili třeba mutantí X-gen ale také rasu Eternals a Deviants jejíž kříženec je právě Thanos.....ve filmu jsme viděli Celestiány ve ,,videu,, co ukazoval Collector s Power gemem a navíc Knowhere je hlava jednoho z nich......doufám že se od tohoto neodtáhnou a neudělají celestiána právě z Thanose třeba.....ale vypadá to že už ho udělali z Ega......jinak si nepamatuju jestli ve filmu zaznělo že ti v GoG1 jsou přímo celestiáni (nebeštané)

na příspěvěk reagoval Hedy

Miller (hodnocení, recenze)

No, taky bych nechtěl platit půllitr za to, že ona bude na mobilu, ona i on jsou ignorantní idioti

Yoshitsune

Nebo druhá možnost, vůbec jí ten film nebavil a proto raději civěla do mobilu. :) Nebylo by to nic divného. Naopak to dává dokonalý smysl. Nijak netvrdím, že by se totéž nemohlo stát u jiného filmu.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Dragovit

takže protože té ženské přirostl mobil k ruce, a dotyčný ňouma od toho rande čekal něco jiného, tak za to může film ? to nedává, ale vůbec žádný smysl,  navíc tohle by se mohlo stát u každého filmu a víš kde leží Čína ?

na příspěvěk reagoval Dragovit

MasterMagic

MasterMagic (hodnocení, recenze)

Ratemus

Myslíš Knowhere? Taky se mi zdálo, že ho nazvali jako Celestial. Na Marvel Movie wikii maj tuhle definici: "The Celestials are ancient humaniod god-like beings with immense power and strength.", což se docela liší od komixů. Takže nechtějí představit Thanose, jako Celestiala?

na příspěvěk reagoval Ratemus

Blackhand47

to jo změnili mu původ, ale rasa Celestials vypadá jinak, uplně jinak a navíc už v MCU byli a zrovna v předchozím díle, jen mi to přišlo divný

na příspěvěk reagoval MasterMagic

Ratemus (hodnocení, recenze)

dost bylo srandy na účet idiotů.....no

k filmu

Ego ve filmu řiká, že je Nebešťan, tedy Celestial....asi tím nemyslel rasu Celestials která je přímo v komiksech a kterou jsme mohli vidět v prvním díle ......to je podle mě chyba ve filmu nebo jen shoda ras

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Započne nový letopočet.

Kašlat na Ježíše, budeme nový věk datovat od vzniku jejich mistrovského díla.

Dragovit

píšu si, hlavní role je jasná.....budeš stvárnovat ty největší hororová klišé co se dají....vlastně ne, u hororů to nehrozí, tam co kus to originál.....já myslim že po tom filmu se celá historie filmu může spálit a zakopat protože nastane nový cyklus...tohle bude kinematografický Ragnarok

na příspěvěk reagoval Hanyou

Miller (hodnocení, recenze)

ArsenalEagle

Ok, myslím, že přidají ke každé kategorii další tři kategorie - desetiletí, století, milénia, dostane to 19 možných oscarů, což musím vynásovit 3, tudíž ten film dostane 57 oscarů, ale my fanoušci, co si již jioný film nepustí budeme protestovat a vybobujeme ještě 8 dalších

ArsenalEagle

ArsenalEagle (hodnocení, recenze)

Miller

Hele, myslím, že Akademie bude muset vytvořit úplně nové kategorie, protože můžeme očekávat film z úplně jiné planety. A nevykej(te) mi prosím, připadám si pak dospěle. :D

na příspěvěk reagoval Miller

Miller , Ratemus

Jestli budete natáčet horor, tak já bych docela si v něm chtěl zahrát. Moje herecké výkony bude obdivovat celý svět. Oscaři a další světová ocenění budou zaručeny díky mě. :o)

na příspěvěk reagoval Miller, Ratemus

renegad

renegad (hodnocení, recenze)

Pokiaľ Stallone natočí horor tak by si mal prizvať do týmu Psychora ako odborného konzultanta. A až to tí dvaja dokončia a zverejnia tak ja sa pustím do písania 365 a pol stranovej knihy v ktorej sa budú obidvaja hádať o tom kto je väčší hororový expert. Minimálne medzi užívateľmi CSFD ktorý oboch poznajú z diskusií by to mohol byť solídny trhák.

na příspěvěk reagoval ArsenalEagle

07.12.2021

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

12.10.2021

Server Deadline napsal a režisér James Gunn potvrdil zprávu o tom, že ve třetích Strážcích Galaxie oficiálně spatříme slavného marvelovskou superhrdinu Adama Warlocka. Co víc, už dokonce i víme, kdo… (více)