Kurýr: Restart

• Francie Le Transporteur : Héritage (více)

Profesionální kurýr Frank Martin se musí proti své vůli spojit s nájemnou vražedkyní Annou, aby dostali skupinu bezcitných ruských překupníků s lidmi. Našlapaný mix akce s úžasnou kung-fu řežbou, vizuálně excelentními automobilovými honičkami, zabijácky krásnou „roštěnkou" a pořádnou porcí nadhledu! (Bioscop)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

No překonat to kvalitativně druhýho a třetího Kurýra by zase nemuselo bejt až tak těžký...

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Ellmariachi

"Ta vychozi pozice je dsot jina, vzdyt Kuryr rovna se Statham."

Tak to máš naprostou pravdu. Na druhou stranu, nevím proč, možná proto, že od posledního Kurýra uplynulo už docela dost času, ale já tenhle film nevnímám jako Kurýra. Prostě jako samostatnej akčňák. I když je faktem, že se postava jmenuje stejně...

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Ta vychozi pozice je dsot jina, vzdyt Kuryr rovna se Statham. O tom to je hlavne, ze tam kazdej vidime jeho. Ne v tom, ze by nekdo nekomu nechtel dat sanci.

Proste sam si rekni kdo se ti vybavi kdyz se rekne: kuryr...

A ja taky neverim, ze tenhle chlapek to ma sanci zmenit.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

JackBurda

deadman 93: Tak zřejmě to bude záměr, protože z 90 minutovýho filmu se dá určtitě ustříhat víc trailerů. Je ale logický, že plno záběrů se bude opakovat, když chceš dát do traileru ty nejlepší záběry.

JackBurda: Hele, mě vždycky baví, jak mají lidi selektivní paměť. Když natočili prvního Kurýra, byla to Stathamova první hlavní role a byl úplně v tý samý pozicí, jako teď Skrein. Kdyby všichni uvažovali podobně, nikdy by Statham nedostal příležitost, protože by všichni mručeli, aby do podobný role dali někoho známý. Proč do filmu o Kurýrovi strkat nějakýho plešatýho brita, kterej si zahrál v pár filmech a v Duchách Marsu mu dokonce studio odmítlo dát hlavní mužkou roli, protože nemá dostatečnou star power?

na příspěvěk reagoval Ellmariachi, JackBurda

JackBurda (hodnocení, recenze)

Je to kurýr, bez Jasona Stathama, s Edem Skreinem. To asi moc velkou naději na překvapení nikdy nemělo.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

(hodnocení, recenze)

Všimli jste si, že oba trailery z sekce "videa" jsou úplně stejné! Teda ten nový má +1 minuta, ale jenom proto že některé scény v něm jsou delší... ale jinak všechny scény i hudba... dokonce osa traileru = všechno stejné! Jestli v tom filmu není dostatek materiálu na 2 trailery, tak to asi nepřekvapí...

na příspěvěk reagoval JackBurda, vegetol.mp

ještěžiju

ještěžiju (hodnocení, recenze)

Tak jestli tomu borcovi digitálně neupraví držku, tak to bude velmi odpuzující podívaná. :-)

JackBurda (hodnocení, recenze)

Ouwen

Jasně, když se jen střílí a všichi nepřátelé jen náhodně chcípaj, není to nic moc přestřelka. Vyjímkou budiž Expendables, kde se mi tohle kosení líbilo.

Yoshitsune

si pust Boyka vs. Dolor, hned jakmile se Boyka jakoby nasere, tak tam je například scéna jak Dolor dostává sadu do břicha, je to pěkně přehledný a je precizně vidět, jak to absolutně nezapadá. a určitě to není jediná scéna.

ale jinak ty bitky tam jsou super. mne se třeba líbila bitka Bruce Leeho proti takovému dlouhému týpkovi, údery absolutně nezapadají, ale chorča je cute.

JackBurda

ano, kontakt, dynamika a zejména improvizace a přizpůsobení se, bo využívání všeho co je po ruce.

podobně aj přestřelky v těsných prostorách mám rád, když se střílí malejma zbraněma, nejlépe tlumičema. kryje se, přebijí se, je krev a ani mi nevadí, když není mnoho mrtvol.

na příspěvěk reagoval JackBurda

Yoshitsune

to nejsi sám ... první trailer byl tak okatej a na rychlo zbouchanej.. ale tohle v něm nebylo...

a miluju bitky v těsných prostorách

na příspěvěk reagoval JackBurda

Ouwen

seriál sem neviděl, takže nevim, no právě to s těmi šuplíky a pak dva na jednoho, cítím z toho dobrou akci

Yoshitsune

já říkám že kurýr je jen jeden. aj Vance ze seriálu i když je v cajku, nebyl tak krutej jak Statham.. ale pokusím se na nového kurýra dívat bez předsudků... přeci jen ta bitka s těma šuplíkama a fighty v úzkých prostorech.. na to se těším

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

víš kdy mu odstávali uši, měli zuby jako kuň, na levou nohu dopadl a měl na zádech hrb, tak bych se mu asi teď tady posmíval, ale nić z toho nemá, takže já mu budu fandit

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

navíc je to frajer, v traileru vybouchne auto a on se do té exploze vůbec nedívá

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a jestli mám být aspoň trošku upřímný, tak Jason Statham mi v některých filmech neskutečně leze na nervy, takže bych dalšího Kurýra s ním už asi nedal, takže sem rád že sem šoupli toho Skreina, je mi sympatickej, takže mu fandím ať mu to tady vyjde, tak a teď mně asi ukřižují