Vzbudil jsi se, nic si nepamatuješ. Nejspíš proto, že tě právě oživili. Ta krásná žena říká, že tě miluje a že se jmenuješ Henry. Máš jakoby umělý ruce a nohy. Najednou někdo vtrhnul do místnosti, střílí na tebe a ženu, která tě miluje, unášejí pryč. Měl bys jí pomoct a dostat zpátky. Kdo ji ale unesl? Mocný vůdce s armádou žoldáků a plánem na ovládnutí světa. Jsi v neznámém městě, kde se tě neustále pokouší někdo zabít. Kromě tohohle chlápka, je z Británie, Jimmy. Prý je s tebou. Nejseš si tím úplně jistý, ale zatím na tebe alespoň nestřílí. Pokud celý tohle šílenství přežiješ, a zjistíš, co se vlastně děje, mohl by ses dozvědět, jaký je tvůj účel a kdo vlastně jsi. Vzhůru do akce! A ještě něco . . Hodně štěstí, Henry. S největší pravděpodobností ho budeš opravdu potřebovat. (Bontonfilm)

Diskuze

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Tvl podle tech fotek z nataceni to vypada jak ruskej Berandal:D vypada to na kravou jizdu

Uživatel Wacoslav1 smazal svůj příspěvek.

alchac

alchac (hodnocení, recenze)

... plus to označení "krátkometrážní" dost mate. Já to málem ohodnotil také, než jsem si pořádně přečetl, vo co jde.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

RedAK

RedAK (hodnocení, recenze)

Madsbender

Super! Na jednu stranu lze v galerii jasně vidět, že téměř nic z toho v hodnoceném traileru není, na druhou stranu je to dosti matoucí, neboť jednak se na databázi nachází hromada minutových sraček, které tady nemají co dělat a druhak je zcela nesmyslně odemčené hodnocení, tak ať se jdou admini taky bodnout.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

(mOnkey)

měl sem za to že je to klasický krátkometrážní film, podobných na tohle téma je tu dost, tak jo dobrý dík, tak já smáznu sám za sebe

na příspěvěk reagoval Madsbender

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Protože to ještě nevyšlo? Podobě tu několik uživatelů hodnotilo ještě nevydaný Kung Fury čistě na základě traileru. Tam už je hodnocení naštěstí uzamčeno.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Vypadá to dobře. To kdyby se takhle zfilmovala Far Cry 1, to by byla pecka :D

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Prave som videl to video. Dobry namrd. Konecne prisiel niekto s niecim TAK inovativnym. Ja by som len chcel vediet ako to dokazali natocit na jeden zaber. Inak ten pohlad z "prvej osoby" si pamatam aj z Act of Valor, ale tam to bolo iba v parsekundovych scénach. Toto je uz trochu ina dimenzia.

na příspěvěk reagoval Lacike

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

no to by bolo :)) ja som ale uz nieco podobne videl... Hotel Inferno   ... je to sice horor, ale taky akcnejsi :)) v konecnom dosledku kokotina, ale tiez je to FPS ... chlapik ma okuliare, ktore maju kameru a chodi po budove a striela co sa pohne :)) celkom sranda... ale na celovecerak trosku jednotvarna

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Ono to proste je zfilmovana hra. Vsetky tie pohyby kamery a hlavneho hrdinu su jak podla akejkolvek hry. Pecka. Sice si neviem ako to bude fungovat na ploche celovecerneho filmu na ploche troch minut to je genialne.

Predstav si, ze by takato scena bola v Expendables z pohladu Slyovej postavy. To by bolo nieco.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lacike (hodnocení, recenze)

Vau. To trojminutove video je totalny narez. Pokial bude aj cely film takto kvalitny, tak to bude megapecka.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Uživatel Namika smazal svůj příspěvek.

Bob Odenkirk vyrazí do akce

Bob Odenkirk vyrazí do akce

22.09.2019

Když si představíte herce Boba Odenkirka neboli Saula z Breaking Bad, akční hrdina je asi to poslední, co by vás napadlo. Nicméně hvězda seriálu Volejte Saulovi se teď rozhodla významně rozšířit svůj… (více)

Co chystá režisér Hardcore Henry?

Co chystá režisér Hardcore Henry?

03.09.2018

Režisér Ilja Najšuller, který si fanoušky poprvé získal drsným akčním klipem k písni Bad Motherfucker, rozhodně nepatří k tvůrcům, kteří by se rádi drželi zajetých postupů. Jeho filmový debut… (více)

TOP filmy 2016 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2016 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

29.12.2016

Producenti Hardcore Henryho zvedají laťku

Producenti Hardcore Henryho zvedají laťku

02.09.2016

Unikátní akčňák Hardcore Henry potěšil spoustu žánrových fanoušků, bohužel ale vydělal jen 14 milionů dolarů. Takže průšvih? Z globálního hlediska rozhodně, producenti ale za šílenou řežbu z pohledu… (více)