Reklama

Reklama

Avengers: Endgame

  • USA Avengers: Endgame (více)
Trailer 3
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. (Falcon)

Diskuze

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Ty jseš fakt krypl, ten film fungoval na principu alternativních realit, tak tady zase nevymýšlej ty svoje hovna. V tom filmu to přímo říkaj a vysvětlují, tak si nehraj na nechytřejšího člověka na planetě, protože jseš akorát k smíchu. Podle pravidel filmu, když něco změníš v minulost, tak neovlivníš svoji budoucnost - smiř se s tím.

 

A pokud se nepletu, tak v praxi cestování časem ještě dokázaný není, tak si nehraj na frajera, který časem cestuje každý pátek.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Thanos byl vymazanej z reality kde šel 5 let svět do sraček a jestě ve větších se ocitnul když byla cela polovina vesmíru přilusknuta spět. On nebyl zabit... V podstatě by to mělo fungovat i tak že by si ho neměl nikdo pamatovat! Ale, to bych asi chtěl moc... V tomhle vesmíru. 

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Uživatel CarnTheNunya smazal svůj příspěvek.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Ty vole! Ja zabil... Vratil jsem se do tvé minulosti a zabil jsem tě. V mojí budoucnosti už nebudeš! Ať mojd moje přítomnost je to fuk... Ty vní nejsi a nebudes když hniješ někde na hřbitově. Ale, nelikož jsem to ja tak jsem se postaral o to aby tě ani červy nenašli... PROSTĚ NEJSI. LUSK FINITO... V BUFOUCNOSTI NEJSI PROTOŽE JSEM TĚ ZABIL V MINULOSTI, NEBUDES MIT ANI POTOMKY... KTEŘÍ BY MĚ MOHLI V MINULOSTI NAJIT A ZABIT

 MOJE PŘÍTOMNOST NENÍ TVÁ BUDOUCNOST! DNAP! KAPIŠ?.?

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Prometheus69 , Prometheus69

Takže scénář obsahující Back To The Future efekt, jenž je tady v MCU popřený, je podle tebe mnohem složitější, i když je to v podstatě simple v tom, že se vrátíš do budoucnosti, něčemu zabráníš a potom je všechno najednou v současnosti v pohodě? A co se týče toho Thanose, tak bylo kurva řečený, že když změníš něco v minulosti, tak to efekt na budoucnost nemá a z toho co jsi změnil se stane AR. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Vím že dělam chybu, když na takovýho tupce reaguju ale - když se vrátíš do své přítomnosti, tak budu pořád živej a zdravej, ale pokud se dostaneš do té, kde jsem mrtvej tak budu mrtvej. Jestli tohle nedokážeš pochopit, tak se prosím nevyjadřuj.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Je to blbost... To co tam řekli. Když tě zabiju v minulosti. 

A vratim se do přítomnosti ty budeš pořat živej? Kdo z takovou kravinou přišel? +_+

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Má ENDGAME ten nejhorší a nejkatastrofjejiší možný scénář? ANO MÁ! 

 

Neříkej? Jako bych to neříkal... :)
Stalo se přesně to co Thanos nechtěl... Přesně jak jsem říkal. EndGame ma asi nejhorší možný scénář. Měli jít rovnou do minulosti a sejmout Thanose tam! A ne ho tahat do budoucnosti! Nic by se nestalo... Původní časova linie by byla vymazaná. Nic by se v podstatě nestalo! -_-

na příspěvěk reagoval Ratemus, CarnTheNunya

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kincl

ne, vznikla by jedna ta kde jsi zabil Hitlera, ovšem tvou hlavní linku (přítomnost) by to vůbec nezměnilo, prostě by ses vrátil ke starému a vše by bylo beze změny ale někde tam by byla AR bez Hitlera

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya, Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

mariannda

ono je to někdy lepší tohle vůbec neřešit a film si prostě užít...nějaké DC a Marvel řeší očividně jen takoví ti adolescenti nevyzrálí

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

Jo a taky jako můžu Gyllenhaala, takže další důvod, proč zas jít do kina.. jsem ženská, takže mám nízké důvody 😂

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jsem jako Tvoje žena,neřeším ani Marvel ani DC, proste se mi některé líbí víc, některé míň a některé vůbec, o komiksech nevím vůbec nic, četla jsem jen Kačeří příběhy a Rychlé šípy 😂a v těch AR se nevyznám taky ani trochu, ani se nesnažím to pochopit, ale nový trailer na Spidermana mě navnadil, hlavně jsem netušila, že je až po EG. A to jsem si myslela, že do kina minimálně rok nepůjdu a už zas budu vyhlížet premiéru a přemýšlet, kdo pohlídá děti 😁

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus, SexySunshine, kamigava13

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

No taky mohli na konci ukázat minutovou scénu Dr. Strange jak mění kameny zpět na věci krychle, žezlo atd :D 

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Kincl

Podnou scénu máš i ve filmu, kde se Rhodey ptá, proč prostě nezabijou Thanose jako dítě - Realitu, kterou celou dobu sledujeme by to vůbec neovlivnilo a k lusknutí by stejně došlo a pak by byla Realita bez Thanose. Stejně tak s Hitlerem.

 

Budoucí minulost, ale nepracovala s různýma realitama, ale normálně se změnou času.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Takže příklad na konec :D Kdybych se vrátil do minulosti a zabil Hitlera tak by vznikli dvě AR? jedna kde by byl mrtvý a nezačla válka a druhá (rok 2019 kde by prostě ta válka v minulosti proběhla) ? :D 

na příspěvěk reagoval S.W.A.T, CarnTheNunya, Ratemus

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

S.W.A.T.  a CarnTheNunya díky za vysvětlení řekněme že tomu rozumím o něco více :) Tyhle AR nemám rád ať už z hlediska pochopení a taky potom nekonečných možností co se dá vymyslet a zvrátit atd :D Neměl jsem to rád ani u Budoucí minulost :D 

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kincl

Jak je řečeno cokoliv zmeniš v minulosti nemá vliv na přítomnost ale vznikne AR. Lokiho útěk s tesseraktem v 2012 neovlivnil 2013 kde již Loki byl v asgardu v dění Thora 2. Není to těžké pochopit

na příspěvěk reagoval mariannda

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Kincl

Ve chvíli, kdy Loki zdrhnul, tak vznikla nová realita a to nenapravili, výlet do roku 1970 to ovlivnit nemohl, protože to by vznikla další realita, která vznikla právě v roce 1970. Thanos zmiznul v roce 2014 a tím vznikla nová realita, ale všechno před tím byla naše realita. Lokiho útěk a Thanosův přesun jsou jenom nové reality, které nemají žádný vliv samy na sebe a už vůbec na naši realitu.

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Kincl

Teď to nechápu už vůbec, promiň že se ptám takhle, co ti dělá sakra problém pochopit, že když změníš něco v minulosti, tak to neovlivní budoucnost a z toho co jsi změnil se stane AR? 

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Beztak kameny sice vrátili ale Thanos už tam nebyl, takže jiím to vlastně Thanos i narušil ne? :D že vzal z Vesmíru svojí armádu a zmizel do jiné reality 

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya, S.W.A.T, Ratemus

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Kincl

Ale jak už se řekl, když se pokusíš něco změnit v minulosti, tak to neovlivní budoucnost, budoucnost zůstane taková jaká je a z toho cos udělal se stane alternativní realita. Návrat do Budoucnosti je v MCU blbost. 

Související novinky

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

26.02.2024

Loňské stávky se nějak podepsaly snad na každém natáčení. A čím větší produkce, tím více studia pravděpodobně krvácela, když se práce na filmu zastavily. Své o tom ví Ridley Scott, který loni na… (více)

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (více)

Scorsese vs. Marvel znovu

Scorsese vs. Marvel znovu

31.10.2023

Pár let staré komentáře Martina Scorseseho k Marvelu, vůči němuž se režisér ohradil a filmy studia označil za pouťové atrakce spíš než filmy, jsou dobře známé. Teď ale do kin zamířil snímek Zabijáci… (více)

Reklama

Reklama