Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Ratemus

Thor Thanosovi řekl větu "Cos to udělal!?" a nakonec sám Thanos sedí a čumí na to co všechno provedl já si myslím že on sám bude ještě všechno chtít vzít zpátky

na příspěvěk reagoval Ratemus, Echelon1

Nevka

Tady nejde totiž o cestování časem jako takové jako spíš a jeden velký skok zpátky protože Thanos nakonec všechno podělal

na příspěvěk reagoval Echelon1

Nevka (hodnocení, recenze)

mokki5

Problém je, že zrovna u tohoto jdou informace proti sobě a časem se cestovat nemá - Russoovi. Každopádně je tak jako tak vysoce pravděpodobné, že se ty postavy nějak vrátí.

mokki5 (hodnocení, recenze)

Takže ten první odkaz v uvozovkách potvrzuje moje tušení o návratu časem a tím i návrat postav co odešli....

na příspěvěk reagoval Nevka

Bury.

Neviděl ale jak už jsem řekl tady to vypadá že už toho sám měl dost no tak se rozhodl že všechno vrátí ... je to problém? Ten úryvek z článku neber doslovně protože jak sám vidíš anii filmaři paní smrt do filmu nedali spíš šlo o to že nakonec zjistil že skoro všechny povraždil a nic z toho nemá a tak se to rozhodl napravit / vrátit. Z toho jsem taky došel k závěru že by se MOHLO mnoho postav vrátit

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

mokki5

Smrt z příběhu snad i vyškrtli, aby nebyl filmový Thanos takový úchyl. Tvůrcům šlo o vytvoření komplikovaného padoucha, který chce zachránit vesmír.

mokki5

Jde o to že on už se do toho tak moc zamotal a zabil tolik bytostí a stejně z toho nic nebylo, tak to vrátil...jenže stejně nakonec.to po něm převzal Adam Warlock a to bylo také trochu psycho

mokki5 (hodnocení, recenze)

"Použil tedy Infinity Gauntlet, aby vyhubil polovinu vesmíru a porazil všechny hrdiny Marvelu, ale tím stejně na Paní Smrt neudělal dojem, takže všechny své činy odčinil." - Toto je úryvek z článku o Thanosovi podle Postavy.cz což skoro vypadá jako by v příštím filmu z něj mohl být i dobrák

na příspěvěk reagoval Bury., Ratemus, Blackhand47

jh666 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Kick Asse jsem nečetl. Ve Spider-Manovi mi taky nevadil a ještě byl docela fajn v Daredevilovi a AvX. World War Hulk byla hrůza, ale ještě horší mi přišel Black Panther.

na příspěvěk reagoval Ratemus

jh666

Jako mne romita nevadil ani ve Spidermanovi nebo kick ass, ale třeba World war Hulk je hroznej...naštěstí all star Batman nekreslí jen romita

na příspěvěk reagoval jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak Romita se u Eternals docela překonal, jindy ho taky nemusím (třeba teď v All-Star Batmanovi, co zrovna vyšel, je to katastrofa), ale tady to dopadlo ještě dobře.

na příspěvěk reagoval Ratemus

ExSOLDIER

Na ty Eternals se fakt těším mně se ten komiks i přes romitovu kresbu líbil...kronos a klidně Starfox, jeho bratr a thane, jeho syn...jo to bych bral...a devianty ještě,

na příspěvěk reagoval jh666

ExSOLDIER

ExSOLDIER (hodnocení, recenze)

Ve filmu by se měl možná objevit Thanosův děd Kronos, Eternal a pán všeho času.

Dobrý způsob, jak představit Eternals divákům před jejich filmem.

na příspěvěk reagoval Nevka, Ratemus

Nevka (hodnocení, recenze)

mokki5

Jo, tvůrci pořád tvrdí, že cestovat časem se nebude. Nevylučuje to ale kvantovou říši, kde čas a prostor nehrají žádnou roli.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Navyše už sme videli tie snímky, kde sa zdá, že sa bude cestovať časom. Takže to H asi aj znamená History alebo niečo také.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Nevka

Ale tam zase chýba obsahová stránka slova naveky, či večnosť, len nič okrem Forever na F ma v tomto ponímaní nenapadá v angline. :-/ 3 slová, F a H. Forever in History či Fight in History? Niečo také by mohlo prezrádzať trochu aj dej filmu a zároveň aj obsahuje význam časového aspektu.

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu