Reklama

Reklama

Avengers: Endgame

  • USA Avengers: Endgame (více)
Trailer 3
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. (Falcon)

Diskuze

Tryskomyš

Tryskomyš (hodnocení, recenze)

Ratemus

No tak komiksový asi taky ne, toho jsem neviděla. Mně se líbí strašně ten jeho oblek, zrovna tak se mi líbí i Transformers.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tryskomyš

Já ho teda nemusím, tedy myslím komiksového, vlastně jsem nečetl žádnou jeho solovku kromě těch co vyšly u nás.. Hodně se mi líbil od Ellise Extremis a Pět nočních můr

na příspěvěk reagoval Tryskomyš

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Darren98

Bifrost ano... Ale, portal byl aktiv. Hele, je tu možna strategicka možnost že, Thor mohl odcestovat do minulosti... Třeba rok před invazí z Hellou... A domluvit se z fotrem ať čast vojáků pošle na teru a a tam je nechá až do chvíle než přijde Thanos. V podstatě ho porazit už v New Yorku... Aby nedošlo k tomu že se to vůbec přenese do Wakandy... 8)

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Darren98

Hlavně Odin a Asgard se vždycky tvářil jako ochránce Devíti světů jak vlastně uvádí i Temný svět. Proto nevím, když byl jeden z nich napaden, Midgard, Lokim s armádou, proč nepřišel Asgard na pomoc

na příspěvěk reagoval Darren98

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

-Jo pokud tam jako bylo chystané něco jako přelíčení, nějaký soudní proces o jeho případu na Asgardu aby byl vyslyšen, ale bylo to stanoveno na později než Malekith napadl Asgard, tak to pak jo, to chápu že ho u Odinova trůnu nevyslýchali hned, ale stejně se divím že o tom s Thorem nikdy nemluvil ani si Odin nespojil Chitaurijskou armádu na zemi s něčím, i když ten měl taky málo času. Já bych si přál aspoň aby potitulková scéna Ragnaroku když Loki s Thorem spolu mluvili, o tom brát Lokiho na Zemi po tom co tam udělal, byla "Loki, odkud jsi vůbec sebral tak velkou armádu tehdy v New Yorku?" Loki uhne pohledem, polootevře pusu, koukne zpět na Thora a pak... Thanosova loď se ukáže. :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Darren98

No,, Loki byl zavřený v Asgardu a na zemi to neřešili odkud se vzal. Thor ojoval v devíti světech aby udržel mír a najednou přišel malekith a Loki zemřel

na příspěvěk reagoval Darren98

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ligu mě nenapadlo tak rozebírat když měla větší problémy, každopádně u Lokiho nejvíc nechápu že zaútočil 2012 a až za 6 (7, 8?) let se zjistilo, o co vlastěně šlo. U MCU mi na tom záleželo protože to je sága která byla nejvíc sledována a nejvíc se na ní pracovalo. Příběhy jednotlivých filmů jsou jedna věc ale tady nehraje celkový příběh ságy který vystavovali. Já to vidím tak jako by se při stavění budovy zapomnělo na průjezd výtahu jedním patrem, takže lidi můžou přes to patro jen po schodech. Ta budova byla dostavěna, dalo se dostat nahoru a budovat dál, dosazovat zaměstnance nebo lidi na bydlení, ale bylo to zbytečně s většími problémy.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Darren98

Hele to jsou ty logické kapsy asi jako v lize nechali krychli ladem a věnovali se Supermanovi, v Atlantidě neměla krychle ochranu, steppenwolf našel dvě krychle na základě ničeho ale třetí ne..

na příspěvěk reagoval Darren98

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

A jo pravda, dokonce se na to jméno zeptal Bruce, kdo to je. :D To jsem si vůbec neuvědomil. No co se týče tohohle tak já mám problém s tím, že když zajali Lokiho po Avengers 1, tak ho vůbec nezpovídali nebo něco (ani jeden člověk se ho nezeptal kde vzal tak obří armádu!) a rovnou ho dali navždy do vězení. Prostě podle mě to Odin zbabral, mohl se přes Lokiho dostat k informaci že Thanos sbírá kameny, že půlí populace na planetách jako tousty na snídani, a dostát tak svého postavení - ochránce devíti světů. :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Darren98

Tohle neřeším, ja mám problém s tím že Strange v Ragnaroku říká Thorovi že mapuje všechny hrozby ve vesmíru a ptal se NA Lokiho, ale neviděl Thanose který přišel ani ne za rok

na příspěvěk reagoval Darren98

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Vím že ta jedna správná o které mluvil je ta kterou uskutečnili, teda doufám (aby to nebylo tak že Stange ukazoval Starkovi prst jako že je jen jedna možnost kde všichni přežijí, i Tony :D), ale aby ti konkrétní Avengers přežili do Endgame, to je přece důležité jen v možnosti kde porazí Thanose touto časovou loupeží a Starklusknutím. Já mám problém s tím že tahle má být ta jediá správná, a že v možnostech nebylo porazit ho předejitím lusknutí, když tam bylo tolik těsných momentů kdy mohl být poražen.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Darren98

Jde o to že ta jediná správná varianta kdy by Avengers mohli vyhrát je ta, kde právě tito přeživší Avengers se nerozpadli, kde právě Quill začal mlátit Thanose, kde právě Strange si kámen nenechal a odevzdal jej, a takhle bych mohl pokračovat dál...

na příspěvěk reagoval Darren98

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tohle každopádně a vše krom první věty v tvém předchozím příspěvku vysvětluje proč je těch možností tak hodně, proč velké číslo jako 14 000 605, ale s tím absolutně nemám problém, klidně bych ho i větší. Mě jde o to proč ta správná nebyla taková kde lusknutí předešli. Čekal jsem že ten Strangeův způsob totiž zachrání i Asgarďany a tak, v nejhorším možná Gamoru :/

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Naprosto souhlasím :D, i když bych tam dal i Thora a Strange ať je to mela ( i když v konečné verzi filmu to vypadalo že Kapitán je prospěšnější než Thor, i Iron Man víc než Thor, takže bych dal Thora z Infinity War ideálně), mohli to trošku víc rozestavět na linie těch víc OP a pěšáků. Taky by jen ve čtyřech nemuseli tak řešit tu vodu která tam tekla, a všichni zbylý pěšáci by zatím chránili rukavici utíkajíc s ní co nejdál od Thanose. Plus s tou časovou loupeží mohli počkat na Carol než se vrátí, aby to měli pojištěné. :D

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak že při sbírání mohl zabít vice postav to by šlo, ale bylo by to absolutně nelogické a nemorální z pohledu Strange, když i všech nějakých 30 hrdinů, i kdyby všichni Avengers při boji s Thanosem zemřeli a porazili, je pořád mizivé množství oproti obětem, které lusknutí přivodilo nepřímo, pěti katastrofickým rokům na planetách a třeba tak já nevím půl roku chaosu po "záchraně" vylusknutých bytostí. Na druhou stranu když by Infinity War skončilo tím že porazí Thanose ale masivně při tom zařvou, to bych bral jako správně tragický konec. Přiznejme si to divákům záleží 100x víc na jedné postavě z Avengers než na zbytku civilistů v jejich filmech, takže v záchraně lusknutých je hlavně v kinech poptávka po návratu těch superhrdinů. Proto podle mě na konci Endgame nebyly závěry ze světa jako na konci Avengers 1, ale záběry z Wakndy, jak je Ant-Man s rodinou, jak je Peter ve škole ( to se civilistům asi blížilo nejvíc) a jak to vypadá u Starků... tento detail mi tam vadil oproti jedničce i když chápu že k němu došlo.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Darren98

Hlavně kdyby ta krysa umřela, nešla do auta, obešla panel, ne lezla do skladu a dalších 100 +1 kdyby tak se nikdy antman nedostane ven.. A takhle to lze vymyslet na každou postavu

na příspěvěk reagoval Darren98

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Darren98

No jest šlo o to že mohl získat všechny kameny ale nemusel, ale ale při sbírání mohl např zabít. Klíčové hrdiny z endgame, po lusknutí se rozpadlo klíčový hrdinové z endgame atd.. Nebo ti co přežili do endgame mohli umřít během sbírání kamenů v minulosti, uviznout tam, Stark mohl zemřít během bitvy atd.. Thanos v endgame mohl získat rukavici.. Prostě toho. Je hodně

na příspěvěk reagoval Darren98

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Ratemus

No mohl bych se rozmluvit o tom jak v podstatě fandím tomu, aby se v zájmu dobrých příběhů využíval co nejrealističtější pohled na nadpřirozeno ve fantasy a scifi žánrech. Ale tady jde vlastně jen o motiv Strange, který rozhodl že správná je jedna možnost, a že ostatní nejde považovat za vítězství. Jako začínám věřit tomu že prostě Thanos dokázal získat kameny ve všech možnostech, a alespoŇ v této jedné byl Antman a Cap Marvel časově tak sesynchronizovaní s lusknutím, aby to aspoň po lusknutí šlo nějak vyspravit. Jenže pro mě si Rusoovci podkopávají tento pohled tím, jak schválně vytvářeli scény kde byl Thanos těsně poražen před získáním kamenů, a ani by jich nemuselo být víc, stačí jen ta Quillova.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69, Ratemus

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Wallis3

Stejně to nemůžu najít. :D Hodně teorií a rozhovorů se scénáristy a režiséry, ale ne proč byla možná jen možnost přes úspěšné lusknutí, akorát teda informace že Doctor Strange zažil všechny reality a proč tak velké číslo. :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Druhý nejhorší film roku 2019vco do největšího počtu chyb a nelogičností ve filmu. První byla Captain Marvel. Ano... Bratři Rusovci jsou skutečně mistři svého oboru" Ale mi jsme to tak chtěli" 0-0

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

26.02.2024

Loňské stávky se nějak podepsaly snad na každém natáčení. A čím větší produkce, tím více studia pravděpodobně krvácela, když se práce na filmu zastavily. Své o tom ví Ridley Scott, který loni na… (více)

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (více)

Scorsese vs. Marvel znovu

Scorsese vs. Marvel znovu

31.10.2023

Pár let staré komentáře Martina Scorseseho k Marvelu, vůči němuž se režisér ohradil a filmy studia označil za pouťové atrakce spíš než filmy, jsou dobře známé. Teď ale do kin zamířil snímek Zabijáci… (více)

Reklama

Reklama