Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Jinak... Nema někdo čas si ve čtvrtek, nebo v neděli zajít na pár hodin na pivo? Budu v Praze, tak se ptám..

na příspěvěk reagoval Ratemus

CarnTheNunya

Prostě zrovna v MCU to funguje jinak než u X-Menů nebo Terminátora...proč je to tak těžké pochopit? To se pořád argumentuje jak je to pro děti a přitom to není dospělý člověk schopen pochopit

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya, mariannda

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Je to bylo spravně epický a překvapivý zvrat... Hlavně to ultimate no over power... Bylo povedený. To jsem zatím u MCU neviděl ani necítil.

kamigava13

No jo taky to finále mi přišlo hrozně umělé...CGI je dnes kde co, ale už to působí přeplácaně hlavně zcela zahozený potenciál arese...o lize nemluvím to je ukázkový příklad jak se dá vyhodit 300 milionů z okna...ale zase Aquaman a MoS jsou výborní

na příspěvěk reagoval kamigava13, Prometheus69

kamigava13 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Wonder Woman a Justice League jsem dal 2/5 ! Proč vždycky na konci těch filmů musí být tak hnusně udělaná akční bitka? Úplně to bije do očí a jakoby to k celému filmu nepatřilo tím jak je celá ta scéna animačně nezvládnutá a nezajímavá.

na příspěvěk reagoval Ratemus

kamigava13

Sračkou lze nazvat kde co ale takové prohlášení je hrozně jednoduchý když to máš popsat tak většinou z člověka vyleze že co jim vadí např u Marvelu jim to samé nevadí u Star wars nebo u Dc.. takových pokrytců tu je, ale ano Lantern je neskutečná blbost, asi jako Elektra, car woman, F4 od Tranka, Ghost Rider a za mě musím říct že i Liga...ovšem nový Hellboy se mi neskutečně líbil

na příspěvěk reagoval kamigava13

kamigava13

Já mám rád sw, četl jsem pár komiksů a viděl všechny filmy, dá se říct že se mi líbí všechny, jen sedmička ne a osmička vůbec ne...ale říct o celém univerzu že je sračka to ne, na to jsem už dospělej na takové řadový drsné prohlášení...respektuji názor druhých ale když zní vyloženě nenávistně, pubertálně a tak jakoby se chtěl dotyčný mstít nebo to dává jak tu někdo řekl jen z povinnosti tak to jsou pro mě idioti...některé marvelovky se mi také nelíbí, Ironman 2 a 3, Avengers 2, Panther, Gog 2 a antman2 jsou pro mě průměr v něčem lepší v něčem horší...na sw 9 se těším, i Mandalorian dám, točí to můj oblíbený režisér, líbil se mi solo i RO...takže to beru takhle...na ty adolescentní názory už fakt nemám energii reagovat připadám si pak jak u debilů

na příspěvěk reagoval kamigava13, kamigava13

kamigava13 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ty nesnášíš celé SW univerzum? Mám rád některé marvelovky, ale od Avengers 2 je nenávidím...vetší sračka než celej marvel je snad už jen Green Lantern od DC, to byl totální průser!

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Jo, P69 je potrat. Ani jeho rodičia nemali toľko trpezlivosti s ním, tak si to radšej hodili a odobrali sa na onen svet odkiaľ sa mu smejú.

kamigava13

Značka při mě nic neznamená, filmy od Marvelu se mi líbí a nelíbí asi tak stejně jako filmy od Sw...takže tohle se ti nepovedlo, věřím že další pokus už bude lepší

na příspěvěk reagoval kamigava13

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Pokud je budoucnost neměná... Pro vaší logiky pararlních realit. Tak proč se Tony nepokusil varovat svého otce? Proč Thor, nemohl zachranit a varovat svou matku? A proc tak cekově kurwa nezachranili uplně všechny co zatím v MCU zaklepali bačkorama? Jestli mi na tohle dokážete odpovědět aniž by jste neignorovali to vaše pravidlo neměnné budoucnosti... Tak jste fakt borcí! B)

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Uživatel SexySunshine smazal svůj příspěvek.

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu