Reklama

Reklama

Pendekar Tongkat Emas

Trailer

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Těžko říct, jestli Indonésané na poli martial arts uspěli. To, co tady servírují, tu bylo už milionkrát a ještě milionkrát bude. Pokud chtěli konkurovat Číně a Hongkongu, museli by přidat něco navíc a to se tady nestalo. Poměrně sympatičtí herci nestačí a choreografie bojových scén byla spíše průměrná. Celkový dojem napravil až závěrečný souboj, na kterém se filmaři vyřádili, takže nakonec můžu říct, že jsem relativně spokojen. Ale upřímně řečeno čekal jsem víc. 55% ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

Cempaka (Christine Hakim) zvaná The Golden Cane Warrior (bojovnice se zlatou holí) má čtyři žáky a blíží se den, kdy určí svého nástupce, kterého naučí ultimátní neporazizetelnou techniku. Bude to Biru (Reza Rahadian), Gerhana (Tara Basro), Dara (Eva Celia) nebo Angin (Aria Kusumah)?... V jednom tréninku studentům Cempaka řekne pravdivé moudro: "Čím je bojovník zkušenější, tím větší je pravděpodobnost, že bude napaden zezadu." Pendekar Tongkat Emas stál přibližně 2 milióny dolarů, ale vizuálně vypadá mnohem dráž. V Indonésii jde o vysokorozpočtovou produkci. Akční choreografii dělal herec a kaskadér Xiong Xin Xin, který v sérii Once Upon A Time in China (Tenkrát v Číně) ztvárnil Club Foota. Ve třech filmech se také může pochlubit kreditem stunt double (kaskadér): Jet Li. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Mě jebne... to se prostě nemohli vykašlat na ty digitální triky? Kdyby se na ně vykašlali, tak je tady opravdu minimum prvků, které by mě iritovaly. Tohle je neskutečně dobrý snímek, který si bere za vzor čínské výpravné akce, ale jede si ve svém a dovede akcentovat indonéské prostředí. Ne, opravdu jsem nečekal, že z Indonésie přijde něco tak skvělého, co budě mít výborné akční scény, navíc místy neskutečně nápadité. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Normálně bomba! Tancošovi a Farzekašovi se mydlí tyčkama od smetáku, lítají u toho luftem jak motorový Číňan a pohrdají i fyzikou pro zvláštní školy. Všechno je v poho, dokud ta stara mindža mama Tancošová nevytasí takovou fajnou, měděnou násadu, a chce ji dát Soně Horvátové! Takovou krykou totiž jak někomu jebneš, tak je kantáre hned na první tečku, nehledě na cenu za kilo ve sběrně, more. Proto není divu, že na ní dostanou zálusk i erďavo diliny Fero Kotlár s Arankou Lapešovou a jedou po ní jak starý Čonka po desetileté neteři. Mamu Tancošovou dokonale otráví svými kecy tak, že se radši vysere na džekpot a hodí do automatu poslední sociálku, a tu kryku Horvátové vyčorujou. Soňa je z toho úplně v piči, až nemá chuť ani na psa, ale naštěstí narazí na šukare čavo Milana Mižigara. Ten ji vyškolí ve speciální technice bojové Kámasútry „Chara miri mindž“, společně pak do těch dvou dilin vykerujou a bo jsou chandža bojovnici, zruší jim dávky a VIP kartu do sběrny na věky. Soňa je šťastna, protože má kryku a Mižigara, který až přestane byt Pendekar Tongkat Emas, může jít klidně kopat za Telekom a aj kanálový poklop úplně sám uzvedne. Trapná cigánská telenovela! ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Old school kung-fu co sa tyka pribehu. To sa mi pacilo, ale trochu mi vadilo az prilis pomale tempo a niektore nelogicke zvraty. Zostrihanie o takych 20 minut by filmu vyrazne prospelo. Nastastie postavy funguju na jednotku takze ma az do konca zaujimalo ako dopadnu. Bitky su kvalitne prevedene a prehladne natocene. Su dynamicke, len skoda, ze sa neraz pouzivaju pomocne lana. Nastastie sa nedockame leteckych manevrov a nezmyselnych skokov desiatky metrov ale väcsinou len zvyraznenia uderov po ktorych protivnici odletia dalej ako je normalne. Uz podla nazvu je priznacne, ze sa bojuje prakticky len s palicami, takze kto ocakava nejake standardne bitky, tak bude sklamany. Nakoniec este spomeniem nadhernu vypravu ktorou sa kamera casto kocha. Takze vysledok nie je bez chyb, ale Indonezia ukazuje, ze v kung-fu žánri s ňou musime pocitat. Davam spokojnych 6/10. ()

Galerie (54)

Reklama

Reklama