Městečko Rose Creek neustále ohrožuje banda lotrů bezohledného průmyslníka Bartholomewa Boqua (Peter Sarsgaard), který se v honbě za ziskem nezastaví před ničím. Zoufalí obyvatelé pod vedením Emmy Cullenové (Haley Bennett) se rozhodnou požádat o pomoc sedm mužů, pro které, stejně jako pro Boqua, žádné zákony neplatí. Nesourodá skupina pistolníků, hazardních hráčů a nájemných lovců se rozhodne nevinné lidi ochránit a zastavit Boquovo jednání. Během příprav na rozhodující souboj si těchto sedm najatých žoldnéřů postupně uvědomí, že v tomto případě půjde více než o peníze. (Forum Film CZ)

Diskuze

Ratemus (hodnocení, recenze)

Camulator

dobře tak jinak....co kdyby najednou Luka Cage, Black Panthera hrál běloch, to by se Jada Pinket Smith posrala.....jsem celkem háklivej i na změnu předlohy popřípadě mytologie....jako například v Asgardu černej Heimdall a je mi uplně u prdele jak moc je Idris Elba dobrej herec nebo charismatickej člověk.......

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak jak ? už mají černoši, ženy, asiaté a ti co hrají indiány stejná práva jako běloši ?

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike (hodnocení, recenze)

Camulator

Samozrejme, ze tam vsetky tie skupiny zili, ale pekne oddelene. Kazdy drzal so svojou rasou a pravdepodobne netvorili multikulti gangy. Ale nie som ziadny historik. Ked vies o nejakom multikulti gangu z toho obdobia, tak mi napis. Rad sa poucim.

A inak sa na film celkom tesim. Vyzera to ako zabavna nenarocna akcna jednohubka.

Camulator (hodnocení, recenze)

Lacike

To ani nikdo netvrdí. Ale pořád je to fikce, film o postavách, který nikdy neexistovaly a jediná věc, která ovlivňuje jejich podobu je prostředí a doba, ve které se odehrává děj. A jak jsem již napsal dole, na severoamerickém kontinentu na přelomu 19. a 20. století prokazatelně žili jak bílí, tak černoši, indiáni a ano, dokonce i ti asiaté (kteří si tam už budovali slušnou základnu). Takže ten humbuk je zde naprosto mimo.

Lacike

To nepomůže já už se snažím neřešit jestli je to remake nebo není, ale tady mě i trailery dostatečně vyděsili. Podle mě pokud film není úplně sračkovní, tak se můžeš přenést přes to, že kopíruje něco co už tu bylo, ovšem pokud je to shit, tak pak se logicky neubráníš srovnávání s původním příběhem navíc v tomto případě se jak víme jedná dokonce o remake remaku, takže tak :-)

Lacike

O recyklaci nejde, dneska je všechno recyklace jde o to, že určitý filmy bych prostě zakázal točit a byl by klid :-)

Lacike (hodnocení, recenze)

Camulator

Vo filme v ktorom su CGI draci nevidim dôvod preco by malo vadit, ze tam su aj belosi. Evidentne to nebude historicky film.

Camulator

No dobře, abych tomu filmu nekřivdil, tak ona to bude i tak sračka. To obsazení to pouze povyšuje na extra, mega, super sračku :-)

Camulator (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tos vyjmenoval všechno reálný historický postavy, u nich je to ovšem naprosto vyloučeno a žádného normálního člověka by to samozřejmě ani ve snu nenapadlo. I když tebe to napadlo, tak nevím. Tady se ale bavíme o vymyšlených, fiktivních postavách a u těch je v zásadě úplně jedno, jestli jsou bílí, černí, žlutí, modří, nebo tmavě fialoví. Navíc se ten film odehrává pravděpodobně na konci 19. století, v době, kdy na severoamerickém kontinentu v celé jeho šíři prokazatelně žili bílí, černoši, samozřejmě indiáni a dokonce i ti asiaté, takže není jeden jediný důvod, proč by v tom filmu nemohli být. Teda jeden tu je, že to někomu přijde divný - a to je tak všechno.

Zajímavý je, že se každej samozřejmě "nerasista" může málem posrat z černocha, indiána a asiata v období na přelomu 19. a 20. století v severní Americe, ale že takoví Matt Damon a Willem Dafoe hrajou ve filmu o Velký čínský zdi nikoho ani trochu nejahoduje. Dvojitý standardy?

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike, Ratemus

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tož já mám mezi negry jiné favority. Nejvíc mě furt baví ten starej dobrej černej zmrd Jackson. v Hateful Eight to jenom potvrdil, ale našli by se určitě i další proti kterým nic nemám, ale Denzel mi nikdy neseděl.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Man on fire jsem zapomněl dobrej film a taky Americký gangster, ale u těhlech filmů jdou hvězdy spíš za filmy než za Denzela. Herecky se mi opravdu líbil jenom v training day

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jo a Training day byl asi jedinej film kde mě Washington bavil. Jinak jsem ho fakt nikdy nemusel a nemusím.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

V Olympus has Fallen díky bohu nebyl a projevilo se to pozitivně na kvalitě toho filmu :-)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak Denzel a Fuqua sou dlouholetí kámoši a parťáci, nedokážu si představit film který režíruje Fuqua a neni tam Denzel a zase naopak

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ratemus : Nejde mi tlačítko odpovědět! Samozřejmě pokud to dané téma vyžaduje, tak pokud točí film o tom jak černoši utíkali z okovů, ať tam jsou černoši. Ve filmu z Asie ať jsou Asijci ve filmu o homouších ať jsou homoušové, ale prosazovat tohle stupidní pravidlo rovnoprávnosti směrem všemi žánry to je fakt na pěst. Ps : Pochopili i nechápající, kam tím směřujeme?

Ratemus (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak letos byl jen jeden Marvel film  v rámci MCU a druhý bude v listopadu a o tom taky nemůžeš vědět jak to dopadne..když nepočítám  Marvelovky od Foxu jako X-men a Deadpoola.....takže trochu mimo ale jinak souhlasím, nacpat tam černocha indiána a asiata? to už je přes čáru, ale bohužel nedávno nějaká firma žalovala Disney že do svých filmů dávají málo homoušů, a navíc si prej musíme uvědomit něco o tom že 50% USA jsou černoši a tam pádem se musí cpát do každého filmu......jen by mě zajímalo jaké by byly reakce kdyby Martina Luthera Kinga nebo Mandelu hrál běloch

V pravé poledne čeká remake

V pravé poledne čeká remake

17.09.2016

Nová Zjizvená tvář má režiséra?

Nová Zjizvená tvář má režiséra?

11.08.2016

Ve Zjizvené tváři z roku 1932 sledoval Howard Hawks vzestup a pád irského gangstera Tonyho Camonteho. Ve Zjizvené tváři z roku 1983 sledoval Brian de Palma vzestup a pád kubánského gangstera Tonyho… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Mizerové se vrátí. A to hned dvakrát.

Mizerové se vrátí. A to hned dvakrát.

06.08.2015

Studio Sony oznámilo data premiér pro mnoho svých nadcházejících titulů. Určitě je potřeba zmínit novou verzi Sedmi statečných (23. září 2016), adaptaci Kingovy Temné věže (13. ledna 2017) nebo… (více)