david141474

No musím říct, že to byl celkem slabej začátek, ale to stejný se dělo u The Boys. Taky seriál obsahoval slabej začátek, ale jak série plynula bylo to lepší a lepší. Jak je u této série zvykem, ignoruje se konec předchozího filmu, tentokrát Armády temnot. Když Ash vyprávěl Pablovi svůj životní příběh zmínil tam i získání Knihy mrtvých. Hektolitry krve, věčný nahánění policajtama a Ashovy hlášky, to k Evil Dead patří jak prdel na hrnec. Humor byl na skvělé úrovni. Soundtrack byl skvělej. Herci byli skvělí! Postavy byly božský. Dokonce jsme se vrátili do oné chaty, takže fan service jak má být. Akce byla skvělá, plná krve a střev. Prostě řezničina jak má být. Bylo brutální, ale zároveň to bylo velice solidní. No a finále v chatě bylo taky velice solidní. 10/10 Ze začátku to bylo slabý, ale jak série plynula, bylo to lepší a lepší! ()

Evee04

Konečne je to tu!Sam Raimi,Ivan Raimi a nezabudnutelný Bruce Campbell,sa vracajú po 23 rokoch aby pokračovali v unikátnom kulte Evil Dead a priniesli divákom presne to čo vyžadujú.Nostalgia,ironia,satira,humor,horror,chata,akcia,to všetko tu pasuje a presne zapadá do seba,v poradí,akým to má príst.Ako inak Ash vypustí do sveta opät zlo po tom,ako skourení sa spolu s "lahkou" známostou,pozrú do známeho Necronomiconu a prečítajú tam zopár temných vecí.Od pilotu až po finálnu čast,je to nabité neskutočnou humornou a krvavou akciou,kde vždy bola a bude,figurovat motorová píla,pričom milým potešením bolo aj skonštruovanie robotickej ruky,ktorú používal namiesto drevennej(predsa je rok 2015).Do týmu Asha sa pridáva aj sympatická Kelly a mexikánec Pablo,aby sa nechali aj oni postriekat krvou.Príbeh je viac zameraný na podstatu a vznik Necronomicona,rovnako ako aj príchod Ruby(Lucy Lawless),ktorá sa bude spolu s detektívkou Fishermanovou snažit dolapit Asha.Finále zanechalo orgasmické uspokojenie a náčrt na dalšiu sériu.____95% ()

AZX3000

Groovy. Ash od osmdesátek dost ztrumpovatěl, v ksichtu i v chování. A to je jedině dobře! Dyk tohle úchylný prase je naprosto geniální! Pedro, Amy Winehouse, Xena a další postavičky vedle Ashe jen nekulhaj (obrázkově řečeno). Jsem se královsky bavil. Baví mě taky reakce mistrů hororu tady na nástěnce. Jesus, co jste čekali? Hitchcocka? ()