Diskuze

DassemUltor

Jak to dnes posoudíš? Stála jedna víska za něco? Samozřejmě že ne, ale nebylo to přeci postavené v rovině "když uspějeme, tak půjde do háje vesnice". Stálo za to oddělat zřejmě tu největší "potvoru" co jich jen v Německu bylo a jednoho z nejschopnějších lidí nacistického Německa v akci, díky která nás nakonec brali po válce jako Spojence a nebylo k nám přistoupeno jako nepříteli? Samozřejmě že ano.

na příspěvěk reagoval Morholt

DassemUltor

Neblbni. Zas se tady objeví nějakej "odborník" na tu opravdu nejopravdověji pravdivou historii a bude to tu vypadat jak v diskuzi na Novinky.cz

DassemUltor (hodnocení, recenze)

Tak čtu diskusi a jsem mírně zklamán.. :( žádná pořádná hádka o tom, jestli ten antentát měl být nebo ne? Jestli za to stály ty Lidice apod.? Docela slabota. Jen Ozzy2 měl dobrý náběh, ale nakonec z toho nějak vycouval.. Pojďte to rozjet! :D

na příspěvěk reagoval Ištván87, DaViD´82, Dadel

Pietradi

Program bude až v půlce června. Anthropoid má prý být v zahajovací den současně na dvou dalších představeních pro veřejnost. Pokud bude jedna v letním kině, což je pravděpodobné, tak máš i velkou šanci se tam dostat

Pietradi

Pietradi (hodnocení, recenze)

Zdravím, vy, co se v tom vyznáte a byli jste někdy na KVIFF - pokud je Anthropoid zahajujícím filmem, je nějaká šance dostat se na promítání pro veřejnost? Na stránkách KVIFF nějak nemůžu dohledat normální program, co, kde a kdy.....

na příspěvěk reagoval Dadel

Spapanek

Že by Geislerová nebo Jones přehrávali, toho se nebojím, ale po shlédnutí fotek mám občas taky dojem, že se chtějí až moc věnovat romantice. Jelikož jak Gabčík, tak Kubiš tu měli po seskoku nějaký ty techtle mechtle (ať už opravdový nebo platonický) s vícero děvčaty, tak nějaká romantika je trošku mimo. Tak snad se pletu. :-D

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Spapanek

dej si Metro Manila a nebo střepy v hlavě, oba dva filmy šponují napětí až do šíleného absurdna, byť střepy v hlavě málokdo pochopil

Spapanek

Obavy jsou určitě na místě, ale pokud si od Ellise již něco viděl, tak zrovna obavy o "romantické drama s přestřelkou na závěr" to nebudou ,-)

Spapanek (hodnocení, recenze)

Nemuzu si pomoct. Jak moc se na ten film tesim a ani jedno video k tomou, vic a vic citim jiste obavy, snad nebudou naplneny.

Bojim se, ze:

Ellis to prezene a udela z toho romanticke drama s opulentni prestrelkou na konci

Murphy bude hrat drsnaka ala James Bond

Geislerova bude prehravat aby ukazala jak je dobra

Toby Jones bude prehravat (protoze si nejsem jisty obsazenim)

Tesim se na Dornana - nevidel jsem ho hrat, ale prijde mi z tiskovek, ze je asi dobry herec a ma charisma

Tesim se na Prahu a jsem rad, ze se zase ukaze pribeh velkeho hrdinstvi a odvahy, ktery obdivuji.

Neberte to jako zacatek flame, opravdu ne, nebudu se s nikym do krve dohadovat o tom jestli mam pravdu nebo ne. Jen se tesim a bojim a chtel jsem to vypsat:-)

na příspěvěk reagoval DaViD´82, Yoshitsune, Dadel, Yoshitsune, Ištván87

Helo

Už jenom ten rusko-českej výklad mě nutí na to nekoukat. :D :D :D

Mimochodem, dávaí si trochu zbytečně načas. Vzhledem k tomu, že to má premiéru za pár týdnů, tak už by mohli ukázat trailer, ne? Lenoši líní. Právě díky takhle laxnímu přístupu k reklamě to bude mít ve výsledku nízkou sledovanost i přes základnu fanynek 50 odstínů.

Dadel

Tak jde o americký web a ty zbylé zmíněné premiéry tam tehdy mají rovněž premiéry čili omezené srpnové nasazení.

Camulator

Paradoxně bych řekl, že spíše díky HHhH, které mají pod palcem Weinsteini čili ti s ním asi počítají na nějaké to kolečko různých výročních cen.

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

ambron

Jsem zvědav, jestli se tahle událost konečně po zásluze rozšíří v širší světové povědomí. A jestli se pak na Yahoo opraví, že Gabčík byl Slovák.

na příspěvěk reagoval DaViD´82, rushid

TheDarKnig

Ale zas se nenudí. To musí dát dost práce, hledat neexistující důkazy, popř. za vlasy přitažené žvásty a sestavovat si z toho vlastní verzi. A všechno podřizovat tomu, aby mi to sedělo. :-D

na příspěvěk reagoval Helo

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

To mám rád, tyhle konspirační teoretiky, co si myslí, že mají pravdu, tím že se liší od oficiální verze. Chudáčci :)

na příspěvěk reagoval Ištván87

Ozzy2

Ozzy2 (hodnocení, recenze)

Ištván87

Učil jsem se fakta, nespokojil jsem se s tím, jak nám od základky vymývali mozky o této části války.Tak jsem shromažďoval materiály, pilně studoval a dozvěděl jsem se tak otřesné věci, že už se na to nikdy nemůžu dívat stejnýma očima, jako lidé, co o tom vědí jen ty žvásty, které do nás od malička hustili.

na příspěvěk reagoval Kaufman

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Koukám, že na IMDb již je obsazení i s doplněnými rolemi... A u Čechů to vypadá na dost typové obsazení; speciálně Mihulová s Malým se snad z podobných rolí nevymaní ani v zahraničních produkcích ,-)

Dadel (hodnocení, recenze)

že to půjde do kin snad nikdo nepochybuje omg. Ale ozvěny jsou hned po Varech v půlce července, zatímco kinodistribuci tipuju nejdřív v září

Dadel (hodnocení, recenze)

tak ale už by to chtělo trailer, plakát a víc fotek. Film už musí být de facto hotov

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál