Mladá vdova Madison žije v nádherném domě spolu se svými dvěma potomky. Dům však vypadá krásně jen z venku. Rodinu, která v něm žije, straší duchové... (TV Prima)

*CARNIFEX*

Mladá vdova je spolu s deťmi neustále svedkom paranormálnych javov. Danú situáciu chce vzhľadom k ťažkej finančnej situácii riešiť radikálnym spôsobom, predajom nehnuteľnosti. Ponuka za dom je síce lákavá, ale je skutočne všetko tak, ako sa na prvý pohľad môže zdať? Taktiež mám rád keď sa mieša horor žáner so scifi, ale bohužiaľ, toto nie je ani poriadny horor, ani poriadne scifi. Krivdil by som, keby o "The Diabolical" napíšem, že nemá svoje svetlé chvíľky, ale samotné % vyjadrenie je takmer presným odrazom jeho kvality. Námet to síce nebol zlý, "zrúdička" mala moje sympatie, pričom potešilo pár temných pasáží, no na riť som z tohto snímku rovnako ako iní užívatelia, nespadol - 40% ()

ZdenoLo odpad!

Horor by to bol pre mňa len vtedy keby som si to kúpil na bluray/dvd. To by som sa normálne asi rozplakal a strelil si pár faciek. Nechcem tu teraz chrliť vulgarizmami tak to proste len označím ako obrovskú sračku ktorá mi už nenávratne ubrala 86 minút života. Inak režisér a zvukár si môžu podať ruky..lebo nájsť takých dvoch somárov po kope sa len tak často nevidí. ()

tron

No dobre, dám 60%, ale spravodlivejšia by asi bola štyridsiatka. Ale tak zas celkom dobre som sa bavil a to je dôležité, nie? Občas riadne nepríjemné psycho, občas blbosť, občas sa nechytáte, potom pre zmenu nechápete, potom je to WTF, potom je to zasa dobré, pôsobivé, napínavé a znepokojivé, potom Ali Larter nahodí kraťase a odhalí stehná, potom sa začne blýskať a v dome sa objavujú monštrá a potom príde absurdný koniec a vy nebudete vedieť, čo si o tom máte myslieť. Ale inak fajn horor :-) ()

korbitch22

Z ošklivého káčátka Ali Larter vyrostla překrásná ženská a bohužel je to jedno z mála pozitiv tohodle úplně zapadlého snímku.Musim bez debat uznat, že námět je super, atmosféra hutná a některý lekačky smrtelný pro každýho s nedorostlou srdeční chlopní, ale režisér ten složitý scénář vůbec nedokázal věrně převést na plátno a občas je v tom takový bordel, že snad i samotní tvůrci ve střižně netušili, co že to vlastně natočili na filmové plátno.Diabolical není špatný film a určitě by si zasloužil víc jak 44%, není hloupý ani nudný, ale neskutečně zmatený a strašně nedořešený.Legrand by mohl knižně vydat scénář a upravit ho, rád bych si ho přečetl, látka měla obří potenciál.55%. ()

misterz

Mám rád túto obohranú platňu - barák a v ňom rodinka, ktorú terorizujú bubáci. Navyše tento snímok na záver prišiel aj so scifi motívom akejsi časovo-priestorovej slučky, čo mám tiež hrozne rád. Len čo z toho, keď réžia nestála ani za myší prd? Možno až na jednu scénu s práčkou nudné, nezáživné a nestrašidelné. Skrátka, režisérovi sa vonkoncom nepodarilo vytvoriť hororovú atmosféru a tak túto otrepanú žánrovú schému divákovi aspoň trocha zatraktívniť. 40/100 ()