Velkolepý biblický příběh o zmrtvýchvstání je vyprávěný z pohledu nevěřícího. Mocný římský vojevůdce Clavius (Joseph Fiennes) a jeho pomocník Lucius (Tom Felton) jsou pověřeni úkolem objasnit, co se opravdu stalo Ježíšovi v týdnech po jeho ukřižování, aby vyvrátili zvěsti o zmrtvýchvstání mesiáše a zabránili povstání v Jeruzalému. (HBO Europe)

Diskuze

kl1styr

No jelikož Evropa je křesťanská, tak by tady nějaký křesťanský teroristi byli ve směs i zbytečný. Ano, Země nepatří lidem. A proto si křesťan může dobýt jakoukoli jeskyni, ve který leží zajímavá mrtvola, a je v právu :) A s těma satanistama už jsi to zabil úplně. Je vidět že víš o čem mluvíš a že nejsi jen zaslepenej pánbíčkář (sarkasmus, páč chápání textu ti taky moc nejde občas) :D

Helo

Co to melu, vid ty troubo? Asi to, ze Zeme neptri lidem, nikdy tu jako prvni nebyli. Kdyz uz se mam na svet koukat pohledem nevericich. Tohle je proste picovina chlapce. Uvadis tu sekty, ktery se nedaji pokladat za krestany. Resp. oni se pokladaji za krestany, zastitujou se krizem, ale ve skutecnosti to jsou satanisti (minimalne prvni tri). Casto to jsou africky krestane, kteri proste kulturne uvazli nekde v 18. stoleti. A nejaky tvoje nesmysly na obranu tvech "dukazu" jsou uz ted uplne mimo. Tohle odsoudi kazdy clovek i krestan. Takze jsi me nedodal jediny normalni dukaz o existenci krestanskych teroristu v soucasny evrope. Takze uz nezajem. V nicem se neshodnem....

kl1styr

Tvl, co meleš? Vždyť to nedává smysl :D Proč by mě jako měla dobývat zvěř? :D Ano "jsi mám" poctivě shlédnuto 300, ale měl bys vědět, že se to stalo i doopravdy, jen to nebylo fantasy. Já mám spíš pocit, že nenávist mluví z tebe, páč ty seš ten, kdo tady každýho osočuje sprostýma slovama (za to nepůjdeš do nebe).
Tady máš pár těch křesťanských teorirstů. http://www.salon.com/2015/04/07/6_modern_day_christian_terrorist_groups_our_media_conveniently_ignores_partner/

Helo

koukam, ze jsi mas poctive shlednuty 300...:)) A kdo rika, ze louka, strom...potazmo treba les patri cloveku?:) Ackoliv jsem verici, tak castecne akceptuju treba darwinismus. Takze, co patri komu?:) Takze tebe by mohla jit dobyvat treba zver?:)

Helo

Uz me to samotnyho nebavi, ale proc jsi me nejmenoval ty krestansky teroristy, ktery zuzujou celou evropu v soucasnosti? Jeste jsem ti ulehcil praci, kdyz jsem po tobe chtel jmenovat alespon jednu krestanskou teroristickou organizaci soucasnosti. Trvrdi neco takovyho je uz dost si myslim, kdyz nevis nic.....mluvi z tebe jen nenavist.

kl1styr

Brány Evropy byly chráněny před těmi nepřáteli, kteří byli stvořeni samotnými křesťany. A ještě předtím je bránili například Sparťané (pohané). Boží hrob je svátostánek, budiž. Pro pohana je svatostánkem každá louka a každej les a každej strom. Takže na to taky máme právo.

jhr

Lenin, Stalin, Mao ce tung..to nejsou zrudy? Koncim, kdyz vidim, co jste zac. Na vas reagovat nebudu, jste jen ztraceny cas....

na příspěvěk reagoval jhr

kl1styr (hodnocení, recenze)

Jste verejna osoba. Tak si davej pozor, co pises! A co predvedli komunisti, co??? Vysmech..

na příspěvěk reagoval jhr

Helo

V tech oblastech prijali krestanstvi, tak nevim. Kdyz uz, tak takhle Zeme nikomu nikdy nepatrila. Ani pohanum. Tak co chces od koho dobyvat....btw. dobyt bylo mysleno bozi hrob. To je krestansky svatostanek, na to bylo proste pravo. A sorry, ze byly chraneny brany evropy. To se tedy jmenem krestanu omlouvam....

jhr (hodnocení, recenze)

kl1styr

To není nenávist ale konstatování reality. Všechna náboženství přinesla lidem jen samé zlo a ti co je vymysleli, byli ty nejhorší zrůdy v dějinách lidstva!

kl1styr

Co mu jako patřilo? :D Obávám se, že Jerulazém potažmo oblasti tam kolem patřili i někomu ještě před ním. A ještě předtím tam byla starověká a také nekřesťanská civilizace. Stejně tak jako ani žádná část Evropy původně nepatřila křesťanům. Takže z toho: "Pouze si dobýt, co mu patřilo..." si mám vzít, že teda my pohané si můžeme bez výčitek dobýt zpátky Evropu od křesťanů? :D

jhr (hodnocení, recenze)

kl1styr

Křesťanství, Islám i Judaismus i všechny další náboženské hnusy jsou všechny jeden velký odpad a pro lidstvo a jeho přežití by bylo nejlepší tohle všechno kompletně odsoudit a zakopat sto metrů pod zem společně ze všemi náboženskými magory včetně tebe!

na příspěvěk reagoval kl1styr, kl1styr

Uživatel jhr smazal svůj příspěvek.

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

kl1styr

No aspoň polovinu poselství mého poselství tobě jsi pochopil... hmm, hmm,  to je hezké. :)

V podstatě jsem ti odpověděl na všechny tvé... ale, pokud jsi to nepochopil. Pak nemá smysl se o tom dál bavit.

Jo představ si to, toho Charlie Abďáka jsem též taky zmínil. Jak Muslimové snášejí humor cizích kultur.

Takže znovu" Proč se tedy netočí i filmy o jejich historii... Protože herci navlečený proti-pyrotechnických oblecích by vypadali fakt blbě. :)

To je hold takhle z křesťany pořád.. vždy odpovídáte na otázku otázkou.

na příspěvěk reagoval kl1styr, Beckett51

Prometheus69

Pokud jsi to nepochopil, tak "kralostvi nebezke" byla opet jen kritika krestanstvi. Protoze si hloupej krestan dovolil 470 let po prvnim utoku muslimu dobyt, co mu patrilo. Jak pisu, je velice jednoduchy utocit na krestani, kteri by na posmesky reagovali, tak jak reaguji - nijak. Je to opravdu velka frajerina, protoze tim nahravaji jen islamu.  To si delas prdel, "poustet se do neprozkoumanych vod"? To rekni Charliemu Hebdovi, aha, on je vlastne mrtvy diky nabozenskym teroristum.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Helo, Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

kl1styr , kl1styr

Tobě nestačilo jedno Nebeské království?

Kde byli Muslimové, mám pocit za ty klaďasi nakonec... Protože na to zrovna byli dobrá historie.

Ono to taky bude spíš tak... Jestli by to Muslimové vůbec CHTĚJÍ.

Aby HW plznil jejich historii "nějakým dobrým epickým fantasy... kdy sledujeme 4h v kuse chlápka v turbanu zezadu... jak jde pouští následován ženou v černém zahalené od hlavy až k patě plazící se za ním po kolenou....

Aby se to snad, někoho nedotklo...

Je mnohem jednoduší točit o věcích znáních a už tolikrát osvědčených... než se pouštět  do neprozkoumaných vod.

kde by si asi nikdo z nás nechtěl smočit ani palec u nohy. :)

Ano, protože jsou teď křesťané... neškodní, takže to prostě všechno přejdem.

Nikdo nikdy v historii lidstva nezapomene na to, na jakých základech byla tahle neškodnost vystavena a na jakých základech dosud stojí. I kdyby někdo v tichomoří koupily velký ostrov a přestěhovali tam všechny uprchlíky co na světě jsou... jako že prostředky na to jistě mají. No tak to pak možná i jo.. :D

Né vážně... proč do toho motat Křesťany? Né všichni jsou stejný... né všichni Arabové jsou stej....? :D A víš co, necháme toho.. Takové filmy se prostě netočí a nebudou, protože to Islamisté nechtějí... když špatně snáší humor, což potom filmy. :)

Beckett51

Je mi jedno, jake orientace byl. Jde mi o to, jaky odkaz se nam tu snazil zanechat. Ze se obetoval za nas vsechny (bez rozdilu...ano, myslim i muslimy a hloupe ateisty), za nase hrichy. Lidi nikdy nemeli dostat dar svobodne mysli. Umime se jen nicit. Nic vic neumeme.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

kl1styr

Cpeš mi do huby věci, který jsem neřekl. Kde píšu, že si myslím, že jsem lepší než ty? Kde píšu, že nevěřím v žádnýho boha? Věřím ve spoustu bohů a jeden z nich jsem i já - obrazně řečeno. A už jen za tohle by mě ultra křesťan nechal upálit :P A já jsem si třeba tím nastavováním druhý tváře, odpouštěním a hodnou povahou docela ublížil. Naštěstí jsem prozřel a uznal, že svět takhle prostě nefunguje. Proč se mám v životě trápit a chlácholit se jen tím, že se dostanu do nebe, kde to bude fajn? Ne, život má bejt rozkoš a nikoli odříkání! A nenadávej mi za islám, nemám ho rád, stejně jako nemám rád křesťanství, takže co se týče islámu, tak mi ho o hlavu omlacuješ zbytečně :D

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Zajímalo by mě, kdy už církev přizná, že Ježíš byl gay (potažmo bisexuál), když je tolik důkazů v Bibli.