Velkolepý biblický příběh o zmrtvýchvstání je vyprávěný z pohledu nevěřícího. Mocný římský vojevůdce Clavius (Joseph Fiennes) a jeho pomocník Lucius (Tom Felton) jsou pověřeni úkolem objasnit, co se opravdu stalo Ježíšovi v týdnech po jeho ukřižování, aby vyvrátili zvěsti o zmrtvýchvstání mesiáše a zabránili povstání v Jeruzalému. (HBO Europe)

Diskuze

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Někdo, kdo neumí ani česky káže o tom, že někdo neumí anglicky. Made my day...

kl1styr (hodnocení, recenze)

Inkvizitori? - stredovek! jaky byl stredovek, brutalni a celkove v nem nemel moc velkou cenu lidsky zivot. Krizove vypravy? Odveta, ktera zepocala az 470 let po prvnim utoku muslimu.

https://www.youtube.com/watch?v=I_To-cV94Bo   ale ty asi neumis anglicky, takze to ani nepochopis....

I tu debilni indonesii jsem ti vyvratil. I kdyby jsi nemel vubec nic, tak budes dal prskat nenavist na krestany. Podej si ruku s kolegou z KSCM (jhr). Oba jste jen pridilove a zaroven  opravdu unaveny na duchu...jdete spat.

kl1styr

Co inkvizitoři, který beztrestně mučili a pálili čarodějnice a rouhače? Co vyvražděný civilisti při křížových výpravách? :D

jhr

bla bla bla, klasicky komunisticky zvasty o majetku a moci. Je videt, kam komousi majetek, ktery ukradli dokazali dovest. Pamatky byly v dezolatnich stavech a vlastne uplne vsechno. Po 40 letech uradovani bolseviku je hlavne pokrivena moralka a mysl. A procpak bys nereagoval na sikanu naroda? Vzdyt komunisti nicili tonhle narod. Co budes rikat obetem komunismu? Co Grebenicek starsi, ktery beztrestne mucil odpurce rezimu. HAHA, ted uz jste jen k smichu. :D

na příspěvěk reagoval Helo, jhr

Helo

Nejen v Indonésii tady nás katolická církev utlačovala po Bílé hoře přes tři sta let a stále touží po majetku a po moci.

na příspěvěk reagoval Helo, kl1styr

kl1styr

Ale já chápu, když si založí domoobranu, to je naprosto normální. Ale i přesto dochází k nehorázným sračkým ze strany křesťanství, už jen v tý indonésii nebo kde to bylo, o čem jsem už psal. A to nemluvím o pedofilních kněžích ve vatikánu.

na příspěvěk reagoval jhr, kl1styr

kl1styr

Stačí si nastudovat historická fakta. Součástí vlády národní fronty byli tyto strany: KSČ, Československá strana socialistická (národní socialisté), Československá strana lidová ještě v ní byli Sociální demokraté, ale ti se po roce 1948 sloučili s KSČ. Nevím, jestli ještě chodíš do školy, ale tohle jsme brali už na základce. Řeči o "šikanování" celého národa jsou směšné a ubohé a tak se k nim nebudu ani vyjadřovat.

Piggsy

Piggsy (hodnocení, recenze)

Ach jo, Beckett51 zase zasírá diskuze? Bohužel nic nového.. :-/ Kde máš zbytek gay klubu?

na příspěvěk reagoval Beckett51

Helo

V tom jedinym pripade ti davam za pravdu. Ano, nenapsal jsem to, ale chtel jsem to napsat. Za tim si stojim. Otazka je, branili by jste se, kdyby k vam do vesnice prijela banda muslimu s tim, ze chce vase zeny? Nechteli byste se treba pomstit? V tomhle ohledu jde vira stranou, tedy aspon myslim, kdyz bych se do nich mel vcitit. Krestani v africe jsou dost ortodoxni a horkorevni, stejne jako arabove. Kdyz uz jsme u toho v Iraku je taky krestanska milice. Tem lidem nic jineho nezbyva. A co se tyce vsechn tech americkych krestanskych sebevrazednych sekt nebo ty krestasnsky "samani", co uvedou lidi do transu. V to ja osobne neverim a odsuzuju to. To nema s odkazem Jezise nic spolecnyho. Nevadi me zadny jiny nabozenstvi, protoze spolecne dokazou nejak koexistoavat...jen islam to nedokaze.

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Myslím, že jsme se sešli, historicky poprvé, kdy nick uživatele doslova znamená momentální stav jeho mozku.

kl1styr

Odsoudil? Kde? Já jen vidím, že jsi napsal, že je ten terorismus pochopitelnej. A taky jsi napsala, že žádnou sektu neznáš a že ti mám teda nějakou najít. Co de mě tedy chceš ty? :D

jhr

To mate z halo novin? :D Jasny a co ty vezneni a umuceny knezi? sikanovani dalsi lidi, ktery meli neco spolecnyho s krestanstvim? Sikanovali jste cely narod ne jen krestany....

na příspěvěk reagoval jhr

Uživatel kl1styr smazal svůj příspěvek.

Helo

Jsi fakt jen troll. Ano, rozepsal jsem se, protoze jsi uvedl neco, co davno vim. Vim, ze jsou teroristicky organizace v oblastech, kde jsou krestani v kontaktu s muslimama A taky jsem ti ty debile napsal, ze me nezajimaji sekty v americe. A taky jsem to odsoudil, co ode me tedy chce? Umis jen chytat za slovo a tvoje ignorance me uz fakt nebavi. Bez spat, jsi unaveny....

kl1styr

Jistě a proto byli komunisté od roku 1945 až do roku 1989 v jedné vládě ze stranou Lidovou! :-)

Doplň si prosím základní vzdělání.

na příspěvěk reagoval kl1styr, kl1styr

jhr

A proto se komunisti snazili celych 40 let ponizovat, veznit, sikanovat, perzekvovat krestany, co? Ja nevidim zase rozdil mezi komunisty a islamem.

kl1styr

kdyby ty sis alespoň neodporoval každou větou. Jednou napíšeš, že teroristický skupinách nebudeš diskutovat a pak se o nich rozepíšeš v dalším odstavci. A rozhodně nemám žádnou empatii, protože se nechci vciťovat do náboženských teroristických skupin. Proč asi nechci? Protože to nejde, páč jsou to pomatenci :D
A opět důkaz že neumíš číst a nebo nevíš základní věci. Řekl jsem, že věřím ve vícero bohů, jak teda můžu bejt nevěřící a ateista? Už chápeš, jak jsi absolutně zfanatizovanej? :D

kl1styr

Já nevidím mezi křesťany a muslimu rozdíl. Obě skupiny věří v naprosté hovadiny a normální lidé by je měli ignorovat nebo spíše politovat. Náboženská víra je středověký přežitek a naproti tomu ateismus a marxismus naše budoucnost pokud má naše společnost přežít.

jhr

Omyl, jsem uz jen unaveny neustalejma kecama ateistu. A nemam rad islam. Ty jo? I kdyz KSCM, ty muzou vypravet o nenavisti. :)

kl1styr

Ty nenávidíš ateisty a představitele jiných náboženských skupin a to hlavně muslimy. Takto to mají všichni náboženští fanatici, protože cítí nenávist ke všem, kdo nevěří v jejich nesmysly a přitom si nemají vzájemně co vyčítat.

na příspěvěk reagoval kl1styr, kl1styr

Helo

"Kdyz uz se mam na svet koukat pohledem nevericich". Snazil jsem se snizit na tvoji uroven mysleni. No nic, protiargumenty o tech teroristickych sektach proste neberu. O nich nebudu ani diskutovat. Protoze jsi plnej nenavisti vuci krestanum, jde tedy stranou i empatie. Chapu, snazis se me porad ponizovat a dokazovat mi moji "malost", vid? Ateisto! :)
Jinak dekuju za vysvetleni super inteligentnich myslenkovych pochodu:D Opet arogance, ktera se da srovnat jen s tvoji povrchnosti. Bohuzel, vznik nekterych teroristickych organizaci v africe je docela pochopitelna vec. Vlada se o ne nepostara a kdyz clovek ma alespon trochu pud sebezachovy, tak se ma chut branit. V tom je neco spatne? Proc jsem zminoval krestansky terorismus v evrope. Protoze tu zaplatpanbuh zadny neni. Ale psal jsem taky, ze je to jen otazka casu..Kazdy se bude chtit branit a branit svoje presvedceni. Kdyz dojde k demografickymu rozlozeni evropy, tak se to i stane. Bohuzel....

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Chápu to dobře, podle klistýrské teorie, že dobrý steak, který se prohlašuje za maso je maso, ale špatný steak, který se prohlašuje za maso už maso není?