Daniel Radcliffe (Harry Potter, Žena v černém) se představuje v roli, v jaké jste ho dosud neviděli. Nate Foster (Radcliffe) je mladý, idealistický a vzdělaný analytik, který právě nastoupil do FBI, aby tu bojoval proti zahraničním teroristům. Nate brzy pochopí, že teroristické útoky, které odhaluje, jsou často falešné a mají dva cíle: uklidnit vystrašenou veřejnost a splnit plán. Když jednoho dne objeví pašovanou dodávku Cesia-137, které lze využít při výrobě špinavé bomby, podělí se se svým poznatkem s agentkou Angelou Zamparo (Toni Collette – xXx: Návrat Xandera Cage, Krampus: Táhni k čertu). Ta je přesvědčená, že se jedná o práci domácích neonacistů, a pověřuje Natea úkolem proniknout v utajení mezi členy nebezpečné teroristické skupiny, jež je odhodlaná vyčistit zemi prostřednictvím smrti a zkázy... (Bontonfilm)

DwayneJohnson

Jedná věc je nad slunce jasná, Danielovi to v Bradavicích s kouzelnickou hůlkou seklo mnohem víc. Ale není to jen jeho vina. Největší díl tohoto veskrze průměrného filmu nese prachbídný scénář, kvůli kterému nejsem schopen jít aspoň na ty tři hvězdičky. I když Toni to pořád velice sekne. Bohužel však ne filmově, tak si těch 63 procent strčte za klobouk, protože Dwejn to dneska vidí zase jinak. Já dy dá dy dá. ()

herr_carter

Když člověk zkousne fakt, že Harry Potter by mezi neonacisty proklouzl asi stejně přirozeně, jako Zdeněk Troška do Oskarové nominace za nejlepší cizojazyčný film, jedná se o velice autentický a uvěřitelný film o tom, jak blízko může být lidská společnost od hrozby v podobě moderní rasové vojny, můžu Vám říct, že po skončení filmu mi bylo celkem špatně.............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

klukluka

Nate měl štěstí ještě víc než rozumu. Výhodou pro něj bylo, že se nesnažil obalamutit partičku filozofů, ale více méně primitivní, byť poměrně slušně vystíhovaný nácky. Právě ta až zázračná schopnost ke všem proniknout a ze všeho se vykecat z toho dělá obtížně uvěřitelnej biják. Mě osobně to tolik nedráždilo. ()

GrungeChild

Harry Potter a Konečné řešení dopadlo dost rozpačitě. Holt když někdo napíše špatnej scénář, vykrade debilní zápletku z americké teenage komedie (jo, té se zakřiklou nerdkou, co si sundá brejle a stane se královnou plesu), a ještě k tomu za parťáka naservíruje odpornou užvejkanou krávu, tak se pak může hajlovat ostošest, ale kde nic, tu nic. Dan to přes veškerou snahu nevytrhne, a člověku stejně nakonec nezbude, než zamáčknout slzu a toužebně zavzpomínat na polonahýho Edwarda Nortona s hákáčem na prsou. Kdepak, tady Rohy neporostou. 2* ()

Fr

,,JE JEN JEDNA PODSTATNÁ INGREDIENCE FAŠISMU – VŠICHNI MI UBLIŽUJÍ!...“ /// Tak kampak by se ještě dalo infiltrovat… Ajo! Nácíčci… Introvert, autsajdr, člověk bez kámošů a v kolektivu neoblíbený… jehož výhodou je, že není úplně blbej, vobjevuje a zkoumá fašistický podhoubí USA – skinheads, KKK, Árijská aliance… lidi, pro který je „White power“ přesvědčením (fajn vás poznat). No a pak jsou tady ti druzí… Životní rozpolcenost agentova – jak bejvá zvykem – ovšem žádný zkroušený meditace. Prostě příběh, na kterým je zajímavej ten svět „čistej v duchu i rase“. Ovšem nic víc. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu bojovat za rasu, za čest a vlast. 2.) Chystám se k někomu vlízt. 3.) Thx za titule „kolcak“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

• Na scénaři se podílel i agent FBI, na jehož příběhu je film založen - Michael German. (LilyDeLarge)
  • Natáčanie filmu začalo 20. septembra 2015 v Hopewell, v štáte Virgínia a pokračovalo na ďalších miestach tohto štátu do 7. októbra 2015. (MikaelSVK)
  • Produkce k pohybu mezi lokacemi používala kolo. Po skončení natáčení kolo podepsal hlavní hrdina Daniel Radcliff (Nate Foster). Kolo nakonec bylo prodáno v aukci za 2000 dolarů. (LilyDeLarge)