Atomic Blonde: Bez lítosti

• USA Atomic Blonde (více)

Agentka MI6 Lorraine Broughton (Charlize Theron) je vyslána během studené války do Berlína, aby vyšetřila vraždu kolegy. (Vertical Entertainment)

Solverino

Fakt pobavilo! Suprová dobová hudba a docela pěkně vystajlovaný... škoda jen tý vychrtlý přestárlý agentky, co měla opět ručičky jako hůlčičky a nožičky jako párátka a stejně přeprala všechny tvrdý rusáky :( to si fakt dělaj prdel... ale dobrý, moc dobrý! Takhle dobrý jsem to fakt nečekal = super! ()

XXXXXXXX

Tak se z nás zese jednou pokusili tvůrci udělat úplné debily, při lokální verzi Městečka Palerma. A nesmí chybět ani lokalizovaný ukrutný vrah, pár těch kamerových záběrů na stárnoucí tělo a hromada, opakuji hromada generických svalovců. Něco podobně nudného, už bylo k vidění v Jeden musí chcípnout k uzoufání unuděn, ale tvůrcům se zřejmě tamten homix nezdál dostatečně k unudění plný mlácení pantem a tak vytvořili Bored Blonde! Buďte bez obav: nuda je zaručena! ()

Chudák

Velice pěkné uklidnění-vylidnění v podání dívčího agenta 0000000, které nenudí ba naopak, mrzí mě pouze americký klišé konec. Prostředí Berlína je super a co stodvacítek, trábošů a žigulů si v tomto filmu zahrálo. ()

Romeroo

Moderní kabátek je první velké plus, akční scénky rovněž. Postelova vsuvka se povedla, cítil jsem jak tvrdne péro i u gauče. Celkově to celkem hezky uteče, akorát je to tak nějak až moc uměle zamotané a nastavovane, ale nebudu hnedopich. Celkově povedená taškařice, kde Theron možná nastavila dost vysokou laťku pro příští ženské agentky v hlavní roli. Ehhm, byla dokonalá. ()

Sharleen

Ešte že stavili na Charlize, ktorá to utiahla takmer celé sama..čiastočne jej pomohol len James McAvoy. Agentka Lorraine, nanajvýš utajená a napriek tomu hneď po príchode do Berlína odhalená všetkými ostatnými agentmi, ktorých jedného po druhom likviduje ťahmi, že sa nestačíte diviť. Nad tým ešte môžem privrieť jedno oko po tom, ako som si prečítala, že film má komixovú predlohu. Prekombinované, miestami zbytočne brutálne (pre mňa) bitkárske scény, plus zase raz nasilu použitá lesbická story. K pozitívam ale patrí perfektný soundtrack z 80tych rokov. Slabšie *** ()

unrocker

Přiměřeně dobře zamotane... moc se mi líbí jak v bojových scénách hraje hudba, která to tak nějak dobře doplňuje a celkově to baví.. ()

tartan

Kým sa mlátia a strieľajú, je to superluxusná záležitosť. Väčšinu filmu však tvorí vysoká hra agentov, ktorá je tak zbytočne zamotaná a nezmyslená, že by sa v tom ani Canaris nevyznal. ()

brzozin

Bože můj, to byla slátanina. Tenhle film, který se tváří jako hustokrutopřísná špionážní gangsterka vykrádá snad všechny předešlé snímky z podobného ranku. Mission impossible počínaje a Jamesem Bondem konče. Jenže výsledkem je kravina bez jakéhokoliv děje, protože většinu času tady děsně nesympatický peroxidový babochalp láme nohy, ruce, nosy nebo jiné údy ostatním postavám. Popřípadě odněkud odchází či někam vchází za zvuku dramatické hudební kulisy s kamenným až nelidsky tvrdým výrazem v obličeji. Vztahy mezi jednotlivými postavami a tok samotného děje jsou tak zapeklitě zašmodrchané, že jim patrně nerozumí ani sami tvůrci (nepřidá tomu ani klipovitost celého filmu). Možná je to ale jen tím, že ve střižně to trochu přehnali a vystříhali polovinu záběrů, které by tomu daly jakous takous hlavu a patu. A snad ze vzteku na režiséra a produkci tam nechali jen ty ujeté části. V podstatě jediná věc, která se ve filmu děje je sex a násilí. Tedy ty atributy, o které dnes stojí tzv. mainstreamové publikum. To je ale ve výsledku buřt. Protože celkový dojem z filmu mám podobný, jako kdybych v šatně posilovny potkal namachrovaného steroidního řízka s bicáky jak stehno, jehož příčně pruhovaný mozek by mu neumožnil dát dohromady souvislou větu. Nevím, proč se to jmenuje bez lítosti. Já toho času lituju doteď. ()

jprmusic

Strašně jsem se u toho nudil. Neustálý přeskakování v čase bylo otravný, Charlize sterilní a McAvoy směšnej. Jediný plus kterej jsem na tom našel, byl skvělej soundtrack. ()

pekas

Tak některé souboje jsou dost brutální a povedené. To je ale z kladů víceméně vše. Za srdce mě to nechytlo, takže lepší průměr. 59% ()

MartinTerran

Řekl bych, že naprosto v pohodě špiónský film plný akce, podrazů z zvratů. Ke konci se zdálo že už překomponovávají a že se asi ztratím, ale na konec v poho. Bitky jsou zde dobře zpracované a taky potácení pomlácených bijců budí reálnější dojem. Herecky zahráno je to dobře. Shrnuto dostal jsem co jsem očekával. Hodnocení: 76/100. ()

mchlumak

Nebere se to vážně, ale z bojů jednoho mrazí, vážně moc povedená filmová adaptace komiksu. Zima, chladná blondýna, vřelá bruneta, synťáková muzika a všude kolem komunisti, špioni a punkáči. Možná po dalším zhlednutí jednu hvězdu seberu, ale nyní jsem unešen. ()

pride

Nádhera nádhera!!! Tak toto fungovalo úplne dokonale. Fantastická hudba, bolo to sexi, surové a pôsobilo to veľmi prirodzene. A ta scéna na schodoch? Wtf? Tlieskam!!! Theron po dlhšom čase konečne sexi!! Bez výhrad. ()

Locksley

Postelovka a tolik zmiňovaná schodišťová řezanice ( fyzicky perfektní výkon - tu umlácenost jsem jim docela věřil), která je zdánlivě bez jedinýho střihu, ale údajně jich je čtyřicet, to dokázaly vytáhnout na tři hvězdy. ()

Nathaniell

Viděli jste Pravou blondýnu? Tak tohle je level dva. Co opravili? 1. Není to kráva, 2. Je hezčí, 3. Není to usa, 4. je tam násilí. Nevýhody: Je tam bloncka. 3* ()

Kimkong

Nekonečné podrazy agentů na konci studené války v Berlíně. Postarší herečka hlavní roli. Místy slušná akce a honičky. Na konci všechny karty odkryty. ()

Druhý Old Guard nabírá posily

Druhý Old Guard nabírá posily

11.06.2022

Dvojka Atomic Blond je na cestě

Dvojka Atomic Blond je na cestě

12.07.2020

Herečka Charlize Theron, jejíž novinka Old Guard: Nesmiřitelní tento víkend dorazila na Netflix, potvrdila zprávy, že pokračování k jejímu akčnímu hitu Atomic Blond je na cestě. Herečka se měla… (více)

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

01.08.2017