Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

Happens

Trhliny ve scénáři jsou do oka bijící a divákovu inteligenci urážející. Nevysvětlené zacyklení se, kdy je všem hned na začátku jasné, jak se z toho dostat ven, ale hlavní hrdinka si dává na čas a ukáže emocionální rozkolísanost takového kalibru, že jí výslednou přeměnu není možné uvěřit - z populární namyšlené frajerky na empatickou a milující hodnou průměrnou holku. Film je koukatelný, ale cílová skupina bude odpovídat dámské vrstvě populace středních škol. ()

castor

Prožít si nějaký fajn den znovu? Přitom vědět, co by se dalo udělat lépe? Proč ne? Jenže naše hrdinka jich má nespočet. Samozřejmě všichni cynikové budou plivat, všichni uměnovědci se raději nepřiznají, že něco podobného viděli a všichni ostatní na to velmi brzy zapomenou. Patřím mezi ně, nicméně když se oprostím od všeho klišovitého a povrchního, co nám tenhle teenagerovský svět nabízí, tempo bylo slušné, některé situace sympatické, závěr alespoň nějaký. Pochopitelně se tu tváříme, že přespáváme v knihovně, že známe všechny problémy a bolístky mladých, že víme, co je v kurzu a jak důležité je přátelství a rodinná sounáležitost. Zoey Deutch znovu dokazuje, že ji má kamera ráda a že ona to tvůrcům oplácí solidním herectvím, soundtrack je slušný, režie s ohledem na limity scénáře zrovna tak. Nicméně (dle očekávání) je vše i přes téma uhlazené, pečlivě střežené, aby se někde nepřešláplo přes čáru. Výsledek je nekomplikovaný, líbivý a skutečně ostré hrany jednoduše chybí. ()

misterz

Rozhodne nemôžem snímku uprieť snaživosť. Technická stránka nebola vôbec zlá a v rámci svojho rozpočtu dosiahla vysokú úroveň. Oslovila ma hlavne kamera. Ani herci neboli najhorší a žienky tu boli mimoriadne pekné. No vzhľadom na výborný a mne veľmi sympatický námet som čakal niečo zmysluplnejšie a pointovo prepracovanejšie, hlavne ten záver sa mi zdal dosť odbitý, skrátka niečo tomu po obsahovej stránke ešte chýbalo. Bavilo, no nenadchlo. Lepší priemer. 65/100 ()

Havaj8

Další ze série filmu o časový smyčce, tenhle pro změnu s podtonem morálního dilema. Vážně se musí stát něco takovýho, abych si uvědomil, že jsem mrcha? Pokud se budeme bavit o hlavní postavě. Den za dnem se opakujou vlastně teen problémky, ze kterejch je třeba si vzít ponaučení. Možná už po půlhodině je jasný, v čem je zakopanej pes a bohužel opravdu to bylo tak naivní. Akorát napuštěný do extrémní vaty. V rámci ponaučení, by si možná každej z nás zasloužil prožít jeden den dokola aspoň 365x. Námět byl jinak strašně obyčejnej, Líbila se mi ta proměna u Zoey Deutch, z populární namyšlený holčiny v sympatickou, milou, usměvavou dívku. Takže zahraný asi dobře. ()

Tft

Cool námět, problém je ten, že jde již o několikrát recyklovaný příběh alá Groundhog Day, Before I Fall navíc nepřináší vůbec žádnou inovaci a Ry Russo-Young pouze přenesla tenhle koncept do středoškolského prostředí a z komedie udělala drama. Film je to průhledný od naprostého začátku a pokud si vezmete seznam všech dějových postupů jakéhokoliv filmu s podobnou tématikou můžete vesele odškrtávat. První den, který proběhne poměrně normálně a je zakončen zvratem check. Další den probuzení na začátku stejného dne a váhání mezi tím, jestli se hlavní hrdinka zbláznila nebo vrátila v čase check. Další den kdy už je jasné, že jde o vracení v čase check. Několik různorodých dní při kterých hlavní hrdinka zkoumá jak to všechno funguje, co si může dovolit a snaha se vypořádat s nově objevenou schopností check. Den prozření kdy hlavní hrdinka zjistí proč jí osud vrací v čase check. Závěrečný srdce rvoucí den check. Samo o sobě to není zas tak špatný film, má svojí potemnělou atmosféru a melancholický feeling, ale prostě tomu nedokážu odpustit tohle líne kopírování dějové struktury. Ry Russo-Young rozhodně nezatracuji, protože po obrazové stránce to rozhodně propadák není, jen by to chtělo příště trochu lepší scénář ke zpracování. 40% ()

• Natáčení probíhalo od 16. listopadu 2015 do 29. prosince v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (ČSFD)