Dominic Toretto (Vin Diesel) si myslel, že si konečně bude moci začít užívat klidný život s Letty (Michelle Rodriguez) a synem Brianem, jenže pak se ozvala jeho minulost. V týmu lumpů, kteří se rozhodli ovládnout svět, figuruje i člověk, který je stejně odvážný a nebezpečný jako Dom. A taky skvěle řídí. Koneckonců je to jeho bratr Jakob (John Cena). Rozešli se ve zlém po smrti otce a je jasné, že pokud se jejich cesty znovu zkříží, bude je to asi oba hodně bolet. A protože Jakobovi pomáhá s realizací jeho plánů geniální hackerka Cipher (Charlize Theron), se kterou jsme se seznámili v předchozím díle, musí Dominic tváří v tvář přesile dát znovu dohromady „rodinu“ rychlých a zběsilých řidičů. S nimi se vydá na neuvěřitelnou štreku, která vede přes Londýn, Tokio, středoamerickou džungli a historické uličky Edinburghu až do Ázerbájdžánu. Tam všude budou porušovat dopravní předpisy a fyzikální zákony a pokoušet se přitom zachránit svět. (Cinemart)

Diskuze

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ouwen

Ale to už je o tom co od akčního filmu chce a co je ti bližší. Někdo (třeba já) má to spektrum širší a tak si užije Cruise bez CGI a i tohle, kde je toho CGI daleko víc (ale v podstatě se všechno točí v realu a pak se to jenom doladí v počítači). A Diesel má dva výrazy - 1) jsem absolutní macho (to je ten znuděný a měl ho vždycky, má ho i Rodriguez) a 2) mám vykulený oči a funím.

Jak si to máš užít? Nevím, hlavně ta série jde mimo tebe už několik dílů a stejně ke každýmu dalšímu dílu příjdeš a stežuješ si stejnými argumenty. Jestli by nebylo nejlechčí už se na FF vykašlat a koukat na ty akčňáky, které ti sednou, protože tahle série se měnit nebude (ono zbějvá jenom F10, takže proč to měnit jeden díl před koncem). Já si v květnu sednu v sále a užiju si jaký šílenosti zase vymysleli a budu se už předem těšit na konfrontaci Hana a Deckarda v F10.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Lacike

mm13

Takže si mi nyní v tom udělal zmatek.

Mudrují, nebo brečí? To je docela podstatný rozdíl si myslím.

Lacike

Pokud se bavíme o bitkách, tak FF nikdy nebylo extra vyloženě špatné co se týče osobních soubojů. Ale zbytek mě ničím nezaujal.

S.W.A.T

Pro mě prostě, hlavně po tom co dokáže Cruise bez CGI, tahle akce vypadá nudně a všichni u toho vypadají znuděně. Ten pohled Diesela, kdy se autem zachytí o to lano, hovoří za vše. Vždyť vypadá, jako kdyby ho to nebavilo a tváří se v každý scéně stejně. Jak si to pak mám užít já, když to ani toho herce nebaví?

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

mm13

Hele můžeš mi prosím tě ukázat, kde tady lidi říkají, že mudrují? Já to tady nikde nevidím, ale asi mi kompletně něco uniká. Možná to bude tím, že sis to vycucal z prstu abys ty mohl taky mudrovat u toho, že ostatní mudrují.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

Mne to pride fakt menej digitalne a viac fyzicke ako Hobbs a Shaw. Neviem ci je to lepsimi trikmi alebo Lin viac toci v reali, ale paci sa mi to a tesim sa.

A co sa tyka Doma a jeho vecneho omielania rodiny, tak pokial to dobre pouziju, tak to moze znova fungovat. Je to podobne skvele klise ako ked sa v arenovke vo finalnom zapase hrdina vzchopi a nakope zaporakovi prdel.

mm13 (hodnocení, recenze)

Sa to tu nejako prepĺňa mudrlantmi, ktorí nevedia, na profile akého filmu (série) sú... resp. veľmi dobre vedia, ale tvária sa, že nie, aby mohli mudrovať.

Ja chcem 10-ty diel so scénou na orbite, samozrejme v autách... mierne upravených... ktoré narazia do nepriateľskej družice, aby tí na Zemi mohli pokračovať v akcii... komu sa to nepáči, dovi-dopo!

na příspěvěk reagoval Ouwen, Yoshitsune

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Chápu někomu se série nelíbí, nelíbí se mu ten odklon od aut (mě ne), ale vracet se a furt tady brečet, taky není zábavný. A napadlo někoho, že lidi prostě mají tuhle sérii rádi, mají rádi ty postavy a chtějí s nima ztrávit další 2 hodiny času? A ten argument, že se o ty postavy nebojíme - kdy se člověk bál o Arnieho nebo Slye? U Slye maximálně Rambo a to jednička, u Arnieho ne (jen u Terminátora člověk věděl, že na konci zemře). A tvrdit že to vypadá stejně - 1) je to jedná série, tak by to asi mělo vypadat jako jedna série a 2) akce je přepálená a šílená, ale neopakují stejný postup a vždycky udělají něco zajímavého.

S tímhle dílem mám problém (kromě Hana jsou tam pro mě nezajímavé postavy a Cena jako hlavní záporák mě zatím nepřesvědčil), ale nepotřebuju to pořád opakovat a vracet se a psát to pořád dokola a dokola.

KyleReese

ruku na pytel, jejich spinoff byl taky digitální bordel... to fakt nikomu nepřijde že to vypadá všechno stejně?

na příspěvěk reagoval Lacike

KyleReese

KyleReese (hodnocení, recenze)

To mi ho teda vyndej!! Když jsem uviděl ten Pontiac s raketama na střeše, hned se mi vybavil film o cestě novinářky za vítězi Darwinových cen:-) Regulérně jsem si poprskal monitor, z pohledu na jeep na lanovém mostě a na Diesela v autě, kroužícím vzduchem okolo hory. To v Hollywoodu vážně neznají pojmy jako fyzika, aerodynamika, gravitace? A vážně tam už nerozeznají auto od letadla a člověka od terminátora? Tomuhle už by nepomohla ani účast Rocka a Stathama. Možná je naopak dobře, že se tohohle shitu neúčastní.:-)

Ivo

Ivo (hodnocení, recenze)

Tahle nebetyčná dementní srajda stále pokračuje ? :)))

Uživatel smazal svůj příspěvek.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Nu.Fylyp

Bohužel se řídí názoru, dokud to sype tak budou točit.. az bude nějaký díl paskvil - nevýdělečný, tak skončí cela série, viz. Terminator..

SONITA

SONITA (hodnocení, recenze)

Človek sa až bojí pozrieť film keď vidí toľko nezmyslov len v obyčajnom trailery. A to si zoberme aká bola prvá časť ešte realistická. To boli naši hrdinovia z mäsa a kostí. Boli to obyčajní grázlikovia z ulice ktorí nemali v hlave nič iné iba tuning. A pozrite sa na nich teraz. Teraz je to kombinácia Dannyho parťákov a superhrdinov. Zrazu vedia rozchodiť pád z niekoľko metrovej výšky.  A to si zoberme že v prvej časti skončil Toretto na konci so zlámanou rukou lebo vrazil do cúvajúceho auta. Sotva dokázali zachrániť Vinca z toho kamióna. V týchto dieloch by tie kúsky z prvej časti boli pre nich jednohubky na pár sekúnd a ani by sa nezapotili. Samozrejme všetci sú stále väčší a väčší frajeri a sú odborníci úplne na všetko. No kedy sa to stihli tí ľudia naučiť keď boli skoro vždy na úteku ? A Tuning ? Ten je minimálne od 5 časti len ( ako by povedali bratia češi ) KŘOVÍ. Už by mal konečne niekto povedať tomu holohlavému hromotlkovi že je už trápny s tým svojím machrovaním. To vážne tých divákov ešte baví dívať sa na ten jeho zachmúrený výraz pri ktorom stvára jednu nereálnejšiu hovadinu za druhou ? Veď ani ako Riddick nestváral také nereálne kúsky a to bolo ešte sci-fi. Áno Diesel všetci ťa uznávame aký si ty king, aký si cool nikto na teba nemá. Si Boh medzi alfasamcami !  Síce tvoje filmy nemajú logiku, ani hlavu ani pätu. Zápletky si vždy vieš dokonale vycucať z prstu a my ti to zožerieme. To je jedno že všetko v tvojich filmoch je totálne nereálne lebo ty si Vin Diesel a v tých obtiahnutých tričkách proste vyzeráš neskutočne cool a to nám stačí. Je jedno akú kravinu vyprodukuješ či už ako Toretto alebo Xander Cage. Vždy budeš najväčší frajer.

Nu.Fylyp

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

otázka k Tokyo Driftu ..vie mi niekto povedať kde presne sa tam objavila slovenská herečka Silvia Šuvadová a.k.a. Ahojte Svetielka ..ten film som videl asi 15 krát a nikdy som si ju tam nevšimol :D

čo sa týka návratu Hana, je to dosť obľúbená postava takže to neni až také prekvapivé ale už to kompletne podkopáva zmysel Tokyo Driftu a post-credit scene zo 6ky keďže druhá trilógia bola prequelová a na jej konci sme konečne v tom mali jasno, teraz to zase zamotávajú, čo už tak či tak som zvedavý :D

na příspěvěk reagoval rounen

BY100

BY100 (hodnocení, recenze)

tak ako si v ktoromsi filme (myslím že Demolition Man) robili srandu z pokračovaní Rockyho, myslím že s týmto majú nový námet. nekonečný paškvil, to už hádam ani nie je možné čo je niekto schopný natočiť a koľko ľudí sa ešte nájde, čo to zbaští a pochváli to :-(

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

Tvl tak to jako mysli vazne? :DDD To uz vymastenejsi nez vetsina kreslenejch serialu pro deti :DDD

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a pak že ty filmy nemají co nabídnout, nejenže mají a ještě přitom naserou kde koho :))

Rock už se do Rychle a zběsile nevrátí

Rock už se do Rychle a zběsile nevrátí

02.01.2022

Herec Dwayne Johnson (Red Notice) byl nucen znovu veřejně potvrdit, že se do filmové série Rychle a zběsile coby detektiv Hobbs už nevrátí. Za vše může jeho spor s hlavní hvězdou Vinem Dieselem … (více)

Lake Changjin v Číně láme rekordy

Lake Changjin v Číně láme rekordy

28.11.2021

Už dva měsíce v Číně vládne kinům snímek The Battle at Lake Changjin. Tamější cenzoři pochopitelně domácím tvůrcům umetli cestu prakticky bez jakékoli hollywoodské konkurence, a snímku se tak povedlo… (více)

Bond s Venomem vládnou kinům

Bond s Venomem vládnou kinům

04.10.2021

Marvelovka Shang-Chi je obří hit

Marvelovka Shang-Chi je obří hit

06.09.2021

Po nevýrazné trailerové kampani to málokdo čekal, zejména v současnosti, kdy se velkým filmům v kinech obecně až tolik nedaří, nicméně studiu Disney se to opět povedlo. Z nového komiksového snímku… (více)