Robot-monstrum

(festivalový název)
  • Česko Robotí příšera (neoficiální název) (více)

Mimozemšťan, vyzerajúci ako gorila s potápačskou helmu na hlave, mal za úlohu zlikvidovať všetko ľudstvo na Zemi. Svoje poslanie ale nenaplnil - 6 ľudí sa zachránilo. Jeho momentálnou úlohou je preto zamerať sa na nich a doviesť svoju misiu do konca. (POMO)

wipeout

Film samotný keď ho človek berie s riadnou dávkou nadsázky to dotiahne maximálne tak na tri hviezdy..má všetky negatíva aké len film múže mať a ktorých vás radšej ušetrím, no práve v tom je jeho genialita. Upozorňujem ale že kombinácia Robot monstra s "Mystery Science Theater 3000" je priam smrteľná a tam je to už za jasných 5*. Jednoznačné Must see v tom mixe s výbuchom smiechu počas celého trvania zaručeným. Samotné je to nič moc ale stále dobrá zábava. ()

honajz

Tohle jsou filmy, které objektivně hodnotit nejde. Autor byl evidentně strašný nadšenec a chtěl toho hodně sdělit (lidstvo se dostalo do bodu ničení, zapomíná na Desatero apod.), ale celé to pojal tak smrtelně vážně a amatérsky, že je mi ho jen líto, jak mu chybí nadhled nad sebou samým. Jinak kritizovat tady jde všechno - mimozemšťana, co vypadá jak medvěd brtník s přilbou, bublinky jako zlo, neustálé přecházení mimozemšťana zleva doprava, aniž by vyvinul nějakou reálnou činnost, a stejně tak reálná nečinnost lidí, kteří jsou v převaze, monstrum nějak klepnout šutrem shora. Pobaví i odmítání, zalíbení se, svatba a vdovství během jednoho dne. Deklamující otec, manželka vhodná jen k obdivnému zírání na manžela, snad jen ten kluk se aspoň trochu choval jako rozumný člověk. A nakonec autor asi poprosil Karla Zemana o pár kousků rekvizit a zahrál si bum bum apokalypsu. Zase na druhou stranu by to byl originální prvek, viděný jen v BsG, že před dinosaury zde byla vyspělá civilizace lidí podobná naší současné. ()

Eddard odpad!

Děsivé. Děsivé, když si uvědomíte, že ve stejnou dobu se hráli v kině Wyllerovi Prázdniny v Římě... Smál jsem se, ale někde uvnitř jsem byl spíš vyděšený z představy, že to skutečně někdo myslel vážně. "I am ordered to kill you... I have to do it with my hands." Spaste se kdo můžeš. 0% ()

PKD

I cannot. Yet I must! write this...Já chci sequel! Je mi fuk, zda animovaný, hraný či comicsový. A kdo neviděl tohle...neviděl NIC.;-) All hail Ro-Man! from Ro-Man empire. Chápete, ne?:))) https://www.youtube.com/watch?v=lBGoAESGPNk Odkaz pouze pro vážné zájemce. OST 90% ()

Oktavianus odpad!

Co to...? Kdo to...? Proč to...?! Proč tam byly opakující se záběry na dinosaury? Proč ta nadržená chlupatá koule mektala cosi o tom, že chce být člověkem?Proč tam všude létaly bublinky z bublifuku? Proč mladé nenapadlo nic lepšího než se jít šmajchlovat do křovin v takovou chvíli? Proč... ale, kašlu na nějaké otázky, stejně je to jedno, jediný relevantní dotaz zní, proč byla tahle ultrakravina natočená? Proč jsem se na ni celou hodinu díval? A proč mi je jako po lobotomii? ()

• Snímek je považován za první film sci-fi žánru se stereofonním zvukem. (facojurka)
  • Sci-fi "zetko" s rozpočtom 16 tisíc USD, natočené v nejakom kameňolome za 4 dni. Režisér Phil Tucker sa po uvedení do kín a následných ohlasoch kritiky pokúsil o samovraždu zastrelením. Jeho dielo dnes nesie status jedného z najhorších filmov všetkých čias. (POMO)
  • Původně promítáno ve 3D. (Redswif)