Hudba:
David BridieHrají:
Anna Torv, Aleks Mikic, Alex Dimitriades, Jacki Weaver, Damon Herriman, Alan Dukes, Jenny Wu, Alan Dale, Chris Haywood, Sacha Horler, Mekhi Phifer (více)VOD (1)
Série(2) / Epizody(12)
-
Série 1 (2016) - 6 epizod
-
Pod křídly orla (2019) - 6 epizod
Obsahy(1)
Neúprosná investigativní novinářka se bez ohledu na výhrůžky snaží zasadit o pravdu a transparentnost v australských politických kruzích. (Netflix)
Hrají
Graham Gall
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
All Saints (1998) (seriál)
Brenna Harding
Austrálie
Nejlepší seriály:
Černé zrcadlo (2011) (seriál)
Kód (2014) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Max Cullen
Austrálie
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Zlatá horečka (1974) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Charles Wu
Nejlepší seriály:
Tajné město (2016) (seriál)
Ukojená (2017) (seriál)
Harrow (2018) (seriál)
Jeanette Cronin
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Janet Kingová (2014) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Benedict Hardie
Nejlepší seriály:
Mr Inbetween (2018) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Childhood's End (2015) (seriál)
Rob Collins
Austrálie
Nejlepší seriály:
Upright (2019) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Mystery Road: The Series (2018) (seriál)
Evan Evagora
Austrálie
Nejlepší seriály:
Star Trek: Picard (2020) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Duncan Fellows
Nejlepší seriály:
Tajné město (2016) (seriál)
Deadloch (2023) (seriál)
Ukojená (2017) (seriál)
Rose Riley
Nejlepší seriály:
Ztracené květiny Alice Hartové (2023) (seriál)
Mr Inbetween (2018) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Eliza Charley
Nejlepší seriály:
Tajné město (2016) (seriál)
Danielle Cormack
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Laura Gordon
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Don Hany
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Protiúder (2010) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Andrew McFarlane
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ztracené květiny Alice Hartové (2023) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Joel Tobeck
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)
Spartakus (2010) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Robert Rabiah
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Jack Irish (2016) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Nathaniel Dean
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Anzac Girls (2014) (seriál)
Kluk spolkne vesmír (2024) (seriál)
Christopher Kirby
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Preacher (2016) (seriál)
Fiona Press
Nejlepší seriály:
Upright (2019) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)