Reklama

Reklama

VOD (1)

Jonathan horečně ve tmě hledá Nancy, stejně jako Steve. Hopper a Joyce odhalí pravdu o experimentech v laboratoři. (Netflix)

Recenze (35)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Atmosféra houstne, dějově ale krapet přešlapujeme na místě a stejně tak mrzí absence překvapivého momentu. Uvidíme, jak to puzzle tvůrci doskládají. Stále si totiž myslím, že příběhově bychom se vešli do pěti dílů. Přesto nutno připomenout, že málokdy je chemie mezi jednotlivými herci (dětskými obzvlášť) tak hmatatelná. Charismatický David Harbour se v téhle roli našel. ()

WathanajX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nancy má kliku a její kamarád konečně nachází díru jako kráva ve stromu, ze které jí nakonec dostane a tím končí vlastně celá napínavá část dílu. Dál se děj točí prakticky kolem hlavních dětských hrdinů, což je pro mě opět to říkám prostě katastrofa. Bohužel můžu si za to sama, že koukám na seriál s dětmi v hlavních rolích. Jen jsem čekala, že děj kolem nich nebude až tak otravný a nudný. Jinak se konečně dozvídáme spoustu nových informací a společně s hlavními hrdiny se dostáváme na kloub několika důležitým záhadám. Z tohoto pohledu je díl skutečně fajn a konečně mám pocit, že se děj někam pohnul. Na druhou stranu mi ale přijde, že se veškerý uplynulý děj mohl nacpat do nějakých tří dílů a byla by to pecka. Je to pořád pro mě utahané a místy nudné a kvůli těm děckám i naivní a hloupé. To jako vážně ty dva blbci chtějí na vlastní pěst s pastí na zvířata zabít nějakou příšeru? Snad ne propána. Čichám také klišé v podobně romantického vztahu mezi Nancy a Jonathanem což mě bohužel také moc nebere. Snažím se nečekat nějaké zářné finále abych pak nebyla zase zklamaná, ale pořád čekám na tu bombu, co mě nadzvedne ze židle a díky které pochopím, proč má tenhle seriál tak vysoké hodnocení a takovou oblíbenost. Hodnocení: (slabší 4*) ()

Reklama

David.Darco 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizóda kde konečne flashbacky k niečomu dospievajú. Časť nám bola jasná od začiatku no a tá druhá vysvetlí niekoľko základných otázok vysiacich vo vzduchu od začiatku seriálu. Čo sa týka napätia a mystérie tak sme trochu spomalili. Čo je však pri objeme nových informácií, súvislostí a komplikáciách vo vzťahoch postáv pomerne logické. Všetkého veľa predsa škodí. 4,5* ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Nancy sa dostáva do druhej dimenzie. Hopper spája svoje sily s Joyce aby odhalili vládne sprisahanie. Ell konečne ukáže čo v nej je. Prevedenie: Konečne začínam fandiť hlavným hrdinom. Doteraz mi boli celkom ukradnutí a najviac ma zaujímala Hooperova dejová linka, ale touto časťou sa mi začína pozdávať aj hlavná štvorka nesympatických výrastkov. Pocity: Atmosféra sa dá krájať. Ellyn príbeh ponúka dosť emočne gradované finále a pekne postupne ukazuje s akými vnútornými démonmi musí chúďa bojovať. 93% ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pre mňa zatiaľ emocionálny vrchol série. Navyše The Monster výborne šlape a graduje. Na druhú stranu ak by som mal vypichnúť nejaký zápor, ktorý sa dá dlhodobejšie vysledovať, tak by ním mohlo byť zdvojovanie informácií v tom zmysle, že sa šerif postupne v dlhých scénach dozvedá to, čo už divák vie prostredníctvom flashbackov a perspektívy hlavných hrdinov. Divák ale aj z takéhoto prístupu môže mať potešenie, pretože sa známe informácie konečne dozvedajú aj ďalšie postavy. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • Na začátku hraje píseň „Sunglasses At Night“ od zpěváka Coreyho Harta. (Duoscop)
  • Když Hopper (David Harbour) a Joyce (Winona Ryder) vejdou do pokoje Jane, na zdi visí zarámovaná ilustrace Bílého králíka z „Alenky v říši divů“, jejíž hlavní postava se dostane králičí norou do jiného světa plného kouzelných stvoření. (HellFire)

Reklama

Reklama