Situace v hawkinské laboratoři se vymkne kontrole, budova je uzamčena a Will a několik dalších se ocitá v pasti. Na pomoc přichází nečekaný hrdina. (Netflix)

Sayko

Epický díl, celou epizodu jsem nemohl odtrhnout oči od obrazovky. SPOILER Sice jsem u Bobovy smrti nebrečel, ale to je jen tím, že nejsem taková citlivka.. Nebo tím, že Bobovi nedali žádnou epickou hudbu při umírání a hodili ji až na konec, kde mi vyhovovala ještě více teda (sorry Bobe). Tenhle díl by se mohl považovat i jako konečný, přijde El a prohodí Demorgona či co oknem a hodí badass pohled, ale zdá se, že v příštím díle uvidíme ještě výpravu za zničením centrálního mozku. Opravdu smekám, bratři Dufferové! ()

BlackHood

Strašně předvídatelný díl. Od seriálů s tolika procenty bych čekal příběh na hodně vyšší úrovni, tohle je srovnatelné s pohádkou pro děcka. A nečtěte si komentář od Heisenberg_, je spoilerový. ()

aR3Zz

Za mne asi nejlepší díl obou sérií. Perfektně to graduje, konečně jsme se dočkali návratu (však vy víte koho) a navíc ve velkém stylu, to se mi líbilo. Bylo jasné, že někoho musí bráchové Dufferovi obětovat. Oblíbil jsem si ale všechny hrdiny, tak jsem z toho trošku smutný. ()

zapalik

Nejméně povedený díl. Jak to určitou dobu mělo grády, tak při šokující situaci v laboratoři použili tak hrozný klišé filmařský techniky, až mi to bylo vůči jinak tak vyšperkovanýmu seriálu líto. Konec epizody taky smutně předvídatelný. Zlatý předchozí díl, i když bych ho s osmičkou prohodil (popis předchozího děje ála Pán prstenů). ()