Nancy a Jonathan sledují novou stopu, Steve a Robin se vydají na tajnou misi a Max s Eleven jdou nakupovat. Vystrašený Billy má vize, které nevěstí nic dobrého. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Billy má halucinácie. Nancy a Jonathan sú na stope potkanov. Dustin odhaľuje Ruské spiknutie. Hooper je odmietnutý. Trinástka začína naplno žiť svoj teenegedream. Prevedenie: V podstate sme sa nič moc nového nedozvedeli a nebyť tam scénky s nakupovaním asi by som išiel s hodnotením ešte nižšie. Scény s podkaňou príšerou zatiaľ tiež celkom tešia. Pocity: Ako sme sa dobre rozbehli tak teraz zas stagnujeme. Časti sa hrajú na teenege filmy z 90. rokov a tajomno je iba na pozadí. Mám rád časti kde sa niečo deje. Tieto, ktoré iba umelo posúvajú príbeh a majú navodiť pocit gradácie by si tvorcovia kľudne mohli odpustiť. 45% ()

warrenur

Opat detske prekaracky, "investigativa" pre mladucke publikum a v zavere minutove nahliadnutie k priserke s vlasatym plavcikom. Ani pri tejto epizode nerozumiem tomu divackemu nadseniu. Ozaj velmi slabucke a i ked to par scenami, hudbou, kostymami a ucesmi pripomina roky 80te, je to nostalgicky dovod, aby sme opat skoncili v cervenych cislach? Opat takmer ziadna atmosfera, ci posun v sci-fi/mystery linii. Ak teda pominiem Winonou absolvovanu vedecku prednasku o magnetizme. :) 30% ()

peetrejr

Obchodné centrum pokazilo občanom Hawkinsu deň, a tak sa ide na protest. Mike si drží odstup od El a tá mu dá kopačky. Pane Bože, to je také úžasné! Žartujem. Ak uplakaných teenagerov bavia cuclanice, tak ok, ale prosím nepchajte to do Stranger Things! Rozumiem že treba seriálik spraviť viac pre deti, ale čo je veľa, to je veľa. Steve stratil svoje čaro. Za to sa kamaráti s Dustynom. Nechce sa mi veriť že po prvých dvoch sériach som dostal toto... ()

helraiser

Hororové prvky ustoupily úplně do pozadí a máme z toho téměř jen dětskou vztahovka, ale co si budem říkat, kouká se na to fajn. Závěr, alespoň trošku dává tušit monstrózní problém v dáli. Stále baví. ()

aR3Zz

Lepší. Ještě to není ono, za mne asi nejpomalejší rozjezd sérií. Ale vidím tam přísliby lepších zítřků. A taky mi to zatím přijde mnohem více v komediálním duchu. Nevím, jestli to ale chci. Uvidíme. ()

Candid

Na můj vkus zatím moc omáčky okolo. Chybí vzrušení jako u předchozích řad. Ani konec to nevytrhl, už jsem byla v útlumu a dívala se na hodinky. Snad se to v příštím díle trochu víc rozjede. ()

Hawkey15

Druhý díl za námi a v přiběhu jsme se nikam neposunuli. To co fungovalo v první serii, je dávno pryč a snaha o navození stejně tajemné atmosféry jen nudí. Čím dál víc mám pocit, že nikdo (především scénaristi) nevěřil v 3. serii a tak je příběh ušitý horkou jehlou. ()

Nikolas__

Tohle jsem nechtěl, musí tu být trapný humor to nejzábavnější na celé epizodě? Jediné co to zachraňuje je pasáž z Billym, ale jinak vše ostatní okolo Rusů nebo krys - jedna velká nuda. ()