Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Diskuze

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

KevSpa

Nečetl jsem to celé, protože jak říkáš, podobných článků už vyšla spousta, ale tady se přece nepíše nic o potvrzení druhé série.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

seriálu bch nechal jednu řadu, takhle je to skvělé a druhá by to jen pohnojila viz True Detective, Fargo

Ludus

Ludus (hodnocení, recenze)

KevSpa

Mohli by se producenti leknout, že je to moc odvážný a celý to zrušit. Kde sem to už jen viděl :) ?

KevSpa (hodnocení, recenze)

Ludus

Neskutečný, jak jedno médium napíše nesmyslnou zprávu o potvrzení druhé série a další se toho bez ověření chytají. Zatím není druhá řada schválena. :)

na příspěvěk reagoval Ludus, (mOnkey)

KevSpa (hodnocení, recenze)

Hedy

Kdybyste na toho tro(t)la pořád nereagovali, tak by šel třeba otravovat do jiné diskuze. Nebo by tu aspoň nebyly tuny příspěvků, ve kterých se dočká vytoužené reakce, zatímco si ho honí nad tím, jak vás vytáčí doběla.

na příspěvěk reagoval Hedy

Hedy

Hedy (hodnocení, recenze)

Tady se někdo chce hádat :D Proč to děláš. Když je podle tvého mínění seriál blbost tak proč na to neustále upozorňuješ. Mě kdyby se nějaký ilm nebo seriál nelíbil taky bych furt nesral do diskuze jak moc špatné to je. Spíš bych udělal chytrou věc a toho filmu či seriálu si nevšímal.

anglanek

anglanek (hodnocení, recenze)

Alena77

Taky jsem si to myslel,ale snad to byla její role co měla tak zahrát.Ale přesně jsem si myslel to stejný.

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Mě tam nepřišlo, že by někdo nějak přehrával, naopak to byla zahráno "realisticky" a opravdu z těch postav šel cítit ten jejich momentální stav v dané situaci. Dokonce mi ani nevadilo to, že je to seriál vesměs jenom s děckama, což mi většinou leze na nervy, ale tu ty postavy byly dobrře napsané i zahrané.

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Dadel

Pravda, je nemalý (pokud se tím tedy nechá někdo ovlivnit). Až mě to zaráží, jak moc dobře to funguje i na lidi osmdesátkami (a těmi vzory) netknuté.

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Podotýkám, že už od mala ujíždím na seriálech podobného typu, od Twin Peaks až po Wayward Pines, včetně zahraničních mysteriózních thrillerů jako Les Revenants apod., takže pro mě jsou Stranger Things žánrově naprosto ideální atmosferickou tvorbou, která mi prostě sedí.

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Já Winonu rád nemám, ale neodvážil bych si o ní říct křivé slovo, protože i přes nesympatie zahrála skvěle. Mezery ve výkonech tu samozřejmě jsou, hošánci občas trochu přehrávají, ale na druhou stranu to vyvažuje skvělý výkon Jima nebo Johnatana s Nancy, kteří byli krásně přirození, takže na herecké výkony si nestěžuji. Jestli se něco dalo udělat lépe, tak určitě grafické zpracování monster, které působí, jako by šlo skutečně o seriál z 80.let i co do technologické roviny. Zároveň bych uvítal trochu méně patosu v poslední epizodě, líbání Mika s El bylo už trochu přes čáru, ale co, je to Amerika, co bychom čekali. Jinak paráda, za mě 90%, to epické finále tomu nasadilo korunu.

Alena77

Alena77 (hodnocení, recenze)

Já mám Winnonu moc ráda. Hlavně její filmy z 90 let.

Přesto mě napadlo aspon 2x  tomhle seriálu to samé, trochu přehrávala...... i s těma vykulenýma očima.

Ale to je jenom můj názor.

na příspěvěk reagoval anglanek

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Pche... vykulené oči. Strč si prst do zadku, zafoukej a pak poznáš jak vypadají vykulené oči. Winona má uhrančivé oči, to jen aby ti to  bylo jasné ty moulo.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Našel Marvel režiséra pátých Avengers?

Našel Marvel režiséra pátých Avengers?

05.06.2024

Marvel potřebuje hit jako sůl. Poslední díla jako Ant-Man a Wasp: Quantumania nebo Marvels byla přijata s nemalými rozpaky a ani na streamu komiksové studio příliš neoslňuje tak, jak bylo dříve u… (více)

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu