Reklama

Reklama

Stranger Things

(seriál)
  • USA Stranger Things
Trailer 1
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Hrají:

Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Noah Schnapp (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(5) / Epizody(35)

Chlapec se ztratí neznámo kde a město začne odhalovat svoje záhady, mezi které patří i tajné experimenty, děsivě nadpřirozené síly a jedna malá podivná holka. (Netflix)

Diskuze

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

NightPorter

Tak on s nimi uzavřel dohodu, aby zachránil Willa, čili se dá předpokládat, že mu ještě připomněli, aby o všem pomlčel. Ovšem z toho závěru v lese, kde El nechává ty vafle, se dá usuzovat, že něco ví. Takže teď už jen musíme počkat na druhou sérii, kde se jistě dozvíme víc.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

zazka

zazka (hodnocení, recenze)

Tiež každého naštvalo, že El nakoniec nebola šerifova dcéra? :D

Uživatel zazka smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

zazka

zazka (hodnocení, recenze)

NightPorter

tomu ani ja nerozumiem...podla mna bude nakoniec ten serif zly...respektive ho k tomu donutili nejak okolnosti...tiez nechapem preco nastupil do toho auta :-D

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

jen by me zajimalo, esli pan Zly byl sezran tim monstrem, vypadalo to tak, jak po nem skocil, a dale, o co presne slo na konci, jak serif musi nasednout do toho auta, tesne nez je skok na Vanoce... pokud podle tech novinovejch vystrizku se stejne vsecko provalilo, tak co po nem asi chteli?

na příspěvěk reagoval zazka, zazka, KevSpa

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

UF, 8 hodinovy maraton za mnou a nelituji toho. NAPROSTA PECKA. Nechapu nektere jedince tady, co to povazujou za blbost a "davovou psychozu" :-D lol, asi jako je davova psychoza ze Kmotr je dobrej film co :-D je to bozi, ma to od 1. dilu skvelou atmosku, dost casto beha mraz po zadech, misty dost emotivni, napinavy, proste parada. Nej pocin za posledni roky a to tu byly pecky jako True det. 1, Fargo a tak...

na příspěvěk reagoval jerry12

Alena77

Alena77 (hodnocení, recenze)

Ahoj Bugrtt , zajímalo by mě jak jsi starý.  Já mylím tak  25, i když výběr těch filmů co máš v oblíbených bych řekla, že jsi můj vrstevník....okolo 40 ?

vteco

vteco (hodnocení, recenze)

Ludus

Jojo, to tam je. :) Moc soundtracků mě poslední dobou nezaujalo, tak jsem nějak ztratil přehled, co se považuje za ofiko, když poslední dobou právě Spotify ovládlo hudební marketing, ale to už odbočuji. 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

vteco

vteco (hodnocení, recenze)

Safra, je to odkaz na Spotify. To se nebere jako ofiko soundtrack, když je to tam uploadnutý přímo od Netflixu? Je tam 16 songů. :)

na příspěvěk reagoval Ludus, Ludus

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

až na to Should I Stay Should I Go. Těžko mohli najít větší odrhovačku

na příspěvěk reagoval Alena77

Alena77

Alena77 (hodnocení, recenze)

Moc se těším, až budu mít soundtrack ze seriálu.

Takhle výbornou hudbu pohromadě jsem dlouho neslyšela.

na příspěvěk reagoval Terepin

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Diskuze jsou od toho, aby se tu diskutovalo o seriálu, ne o tom, jak je špatný. Stačilo, že jsi svůj názor vyjádřil jednou, proběhla nějaká debata, OK, na to máš právo. Ale přestaň tu diskuzi trollit spamováním, urážkami a dalšími argumentačními fauly. Jako admin jsem k udělení banu musel sáhnout jen v pár extrémních případech, nerad bych to dělal znovu. Díky. 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ludus

Ludus (hodnocení, recenze)

V tom článku je vyjádření Rosse Duffera, o čem by měla být další série. Jestli bude, je jiná věc...

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

(mOnkey)

Já to upřímně nečetla, protože těch článků už je fakt hafo hodně podobných. Teď koukám, že tam mají dopsaný něco o případné druhé sérii. Nicméně zrovna včera zase vyšel článek, že byla potvrzena a opět to zaplavilo internet, takže už se předem lekám. :D

 

Ratemus: Nevím, proč by to nutně musel každý pohnojit ve druhé sérii. Zrovna Dufferovi mají myslím jasnou představu, jak by to mělo vypadat. S takovým přístupem seriály vůbec nemusejí vznikat. Podle některých diváků stačí pár dílů a konec, což by bylo u seriálů hodně smutný.

Související novinky

Našel Marvel režiséra pátých Avengers?

Našel Marvel režiséra pátých Avengers?

05.06.2024

Marvel potřebuje hit jako sůl. Poslední díla jako Ant-Man a Wasp: Quantumania nebo Marvels byla přijata s nemalými rozpaky a ani na streamu komiksové studio příliš neoslňuje tak, jak bylo dříve u… (více)

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu

14.10.2023

Streamovací gigant Netflix dobře ví, jaké seriály patří mezi jeho nejzajímavější. Stejně tak si jsou hlavouni z programového oddělení vědomi, že nic nejde natahovat věčně, většinou navíc nechávají… (více)

Poslední řada Koruny má datum premiéry

Poslední řada Koruny má datum premiéry

10.10.2023

Netflix oznámil, že šestá a poslední sezóna seriálu Koruna bude rozdělena do dvou částí. U velkých věcí jako jsou Zaklínač nebo Stranger Things už je tento formát pro Netflix prakticky standardem,… (více)

Hollywood hodlá prioritizovat jistoty

Hollywood hodlá prioritizovat jistoty

28.09.2023

Stávka scenáristů oficiálně skončila, v následujících dnech a týdnech se musí ještě vyřešit stávka herců, pomalu ale jistě to už vypadá, že se Hollywood ještě před koncem roku vrátí naplno do práce.… (více)

Reklama

Reklama