Oddaný hororový fanúšik Joe (Lucas Neff) miluje strach a všetko, čo s ním súvisí. Strašidelné domy sú preňho už dlhšie nezaujímavé, pretože je skúsený a nedokáže ho nič vystrašiť. Pri jednej prehliadke dostane od cudzinca vizitku firmy Fear, Inc. Vraj sa jedná o firmu, ktorá dokáže pripraviť strašenie na mieru. Joe je trochu sklamaný, keď do korporácie zavolá a dozvie sa, že sú všetky miesta obsadené. Keď však po večernej párty v dome zhasnú svetlá a za oknom sa objavia tajomné postavy v čiernych plášťoch, zdá sa, že dostane to, po čom túžil. Fear, Inc. však používa vlastné postupy, ktoré vystrašia aj toho najskúsenejšieho hororového fanúšika. (Marceloo)

Streeper

Škoda, že hlavní představitel neumí vůbec hrát, kdyby tvůrci vybrali lépe herce do hlavních rolí, tak by to možná dopadlo o něco lépe. Příběh má rozhodně nějaký potenciál, ale jakoby s tím nikdo nechtěl nic udělat. Až na pár odkazů ke klasickým hororům, které mě potěšily je to film na nic. Nefunguje to vůbec jako horor, rozhodně vůbec jako komedie a možná trošičku jako thriller. ()

Junglista

Vad na kráse bych našel dost, ale mě to docela bavilo. Blbý je, že se dá celej film odhadnout dopředu. Ale je to natočený slušně, takže sem se nechal unášet a čekal, jestli z toho opravdu vyleze to, co sem čekal. Bohužel vylezlo a poslední scéna už mi přišla zbytečně přilepená. Na průměr to u mě dolezlo pouze díky Caitlin, která je fakt roztomilá (oproti tomu Neff byl na odstřel). Asi to nejrozporuplnější, co sem letos viděl. ()

Junys

Joe je hororový fanoušek který už nemá strach snad skoro z ničeho. Po jedné strašidelné prohlídce dostane od jednoho chlapa vizitku od podniku Fear, inc, která straší na zavolání. Když společně s kamarády při jednom večeru popíjí tak zavolá na číslo z vizitky jenže mu řeknou že už je všechno vyprodané. Je tomu doopravdy tak ? - Velice zajímavý nápad ale pro mě asi moc nezajímavý.. možná o něco víc krve a bylo by to lepší.. Konec jsem čekal.. ()

molcan2

Tento film bol veľmi veľmi dobrý. Obsadenie mi tiež sedelo. Nechcem spoilerovať, ale stále som si myslel, že už je koniec. ()

Rathalos

No mne to ako komedia vobec nepripadalo,ako horor uz ano,aj ked slabsi,ale ten koniec sa mi pacil,to som necakal,Caitlin Stasey je pekna herecka,dalo sa na to pozerat...:-) ()

Rockerman

Když nám tvůrci hned na začátku prozradí pointu příběhu a ochudí nás tak o překvapivý závěr a když se za celý film nepodaří navodit správnou atmosféru (humor jsem téměř nezaregistroval), vyjde pak z toho nezáživný film. S Fincherovou Hrou to má jen podobnou myšlenku, jinak jí to nesahá ani po kotníky! ()

ANTYCHRYST

Taková horurkova směska... Sám jsem občas nevěděl co je pravda a co ne. Pár zajímavých zvratů..včetně konce..kterej jsem pak odhadoval... ale skončilo to trošku jinak :) Dobrej průřez několika kousků ala klasika Hra..což se vesměs táhlo celým filmem..trošku saw, vriskot.. Občas i vtipné hlášky... Těžko to někam zařadit..Spíše taková komedie..horror určitě ne..možná parodie nebo tak něco. 45% ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Obsadit kvalitnější a míň protivnější herce, udělali by líp. A protože pointa filmu je jasná, tak to domršili poslední scénou....jakože "šok"! ()

intro

Celkem bída. Ke konci se to rozjede, ale jinak podprůměr. A ten hlavní "hrdina" mě vážně hodně otrávil film nejvíc. ()

robfi

cela ta vec by nemusela byt tak spatna, kdyby to nezahrali ckovi herci dckovym zpusobem... . Respektive pokud to chteli zahrat blbe, meli k tomu mit duvod, napriklad grupa pubosi toci sama sebe na mobily , coz by te kvalite odpovidalo. Tohle opravdu nebyl horror. Spise primitivni lekacka ztvarnena strasnymi nymandy, kteri zrovna meli v agenture den volna. Hvezda za ten necekany dejovy zvrat a rozuzleni. ()

brasek odpad!

Cez dvadsať minút nudy, potom sa niečo začne diať, ale je to absolútne hlúpe a nemožné. Jednoducho povedané... horor a komédia nepatria k sebe a autori naivne sa snažia strašiť a zabávať v jednom, lenže výsledkom je len psychotická zvrhlosť s nemožným Lucasom Neffom. ()

Miroslav.Zac

Pohodová hororová komedie s hororovým fandou, která se vás bude snažit mást tím, co je a co není skutečné, zakončené docela absurdně - a definitivně. ()

awerto

Hlavní postava (herec Lucas Neff) je aspirant na Malinu. Desne vykony korunovane naturscikovskym herectvim. Jako komedie to bylo o delani trotle srandy, jako horror to bylo nudne. Za zaverecnou scenu s typkem ze znameho tepleho sitcomu dávám 25% ()