Prezident v pořadí

• USA Designated Survivor
USA, (2016–2019), 38 h 38 min (Minutáž: 41–53 min)

Tvůrci:

David Guggenheim

Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Adan Canto, Italia Ricci, Jake Epstein, LaMonica Garrett, Tanner Buchanan, Kal Penn, Maggie Q, Malik Yoba, Mckenna Grace (více)

Kiefer Sutherland - v dlouho očekávaném seriálu Prezident v pořadí - hraje Toma Kirkmana, člena nižšího kabinetu, který je náhle jmenován prezidentem Spojených států po katastrofickém útoku na Kapitol Spojených států amerických. V tomto dramatickém thrilleru bude Kirkman bojovat o to, aby se země, ale ani jeho rodina nerozpadly, zatímco se bude pohybovat v nebezpečně vysokých kruzích státní politiky a zároveň povede vyšetřování, aby zjistil, kdo je zodpovědný za útok. (AXN)

Diskuze

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

jj, jo pecka, jen jsem zvědavej, jak to chtěj roztáhnout na 22 dílů, čekám, že hlavní záporák teda ještě vůbec není na scéně, a postupně bude hromada zvratů jako ve 24 hodin

na příspěvěk reagoval erased

Narcis (hodnocení, recenze)

Tak diskuze je furt mrtvá - seriál se ale rozjel fakt slušně ...

vladdracul

vladdracul (hodnocení, recenze)

Ak to porovnam s House of cards tak bohuzial alebo chvalabohu musim zkonstatovat, ze je je to shit non plus ultra. Pozrel som styri diely s prstom na spusti t.j. prava sipka. a skuknem aj trinasty ak dovtedy nezabudnem. To sa ani neda porovnat s tymi serialovymi lahodkami co sa natocili v poslednej dobe Idem si ja hadam pozriet dalsi diel mladeho papeza to bude ine pozuznanicko.

Uživatel vladdracul smazal svůj příspěvek.

Narcis

Ano, přestávka byla kvůli prezidentské debatě. Stejně někdy být přestávky musí, když je to celosezónní seriál. :D A skuhrat, že se tu málo diskutuje, je zbytečné. Když to není GoT a podobné vyhypované seriály, je tu ticho po pěšině. Máš jít na Ednu, tam jsou skuteční seriáloví nadšenci. :-)

Narcis (hodnocení, recenze)

Doparoma - prej to aktuální zpoždění je kvůli volbám ... jinak mě mrzí nízká účast tady na diskuzu ... myslím, že to je seriál, kterej může vyhovovat jak mainstreamu tak i "labužníkům" co vychytávájí intelektuální seriály jako jsou Breaking bad a v současné době Billions apod.

na příspěvěk reagoval KevSpa

dragon94

Protože vedení CSFD se definitivně zbláznilo a odemkne to až po konci série, takže asi v květnu. Dá se to ovšem obejít. Ohodnotíš nějakou samostatnou epizodu a pak se vrátíš na profil seriálu a můžeš hodnotit a komentovat. :D

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Nevíte proč mi nejde přidat hodnocení k tomuto neuvěřitelně kvalitnímu seriálu?

na příspěvěk reagoval KevSpa

Ouwen

OK : uznávám, že to jsou herci, kteří se tam mihly ale jen na jeden, dva díly

- v první řadě samozřejmě počítám Kiefera

- ten chlápek co píše proslovy - herec Kal Penn (např. rozhovor na záchodech) - ten hrál v "24" mladýho teroristu Ahmeda, co držel rodinu jako rukojmí v 6.sérii v prvních epizodách

- potom herec Peter Outerbridge, Kiefer ho oslovil Charlie - čas 8:01 - ten hrál v 2.sérii chlapíka co Jacka "umučil k smrti" paralyzérem

- Kevin McNally - ten hrál rusa, co s ním Jack odletěl vrtulníkem v posledním díle na konci 24:Live another day, tady hraje vysokýho vojenskýho důstojníka (čas např. 16:52 )

- herec Michael Gaston - uznávám, že se v seriálu zatím neobjevil, je teda zatím jen v obsazení - hrál generála v 8.serii - poslal komando, který mělo zajmout toho arabskýho prezidenta, když ho Jack a René dopravovaly tunelem pryč z New Yorku

Snad to takhle stačí na oživení vzpomínek :-) nemůžu se dočkat dalších epizod ... vypadá to, že září je pěkně nabouchaný novinkama ...

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

10/10

Kiefer je klasicky špičkovej. Už mu chybí jen bouchačka, ale výhružky mu jdou pořád skvěle. Úžasný tempo, famozní realistická režie, supr herci. Špičková hudba. Vychytaný scénář, kterej mi jde dialogama naproti. Vypadá to na absolutní bombu pro mě.

Narcis: Jaký herci? Já hledal pozorně a možná jednoho, ale víc ne. Prosím, vyjmenuj mi je i jejich postavy!

na příspěvěk reagoval Narcis

Narcis (hodnocení, recenze)

Pilot vyslovene nadchl a zatim sem napocital pet hercu, kteri ucinkovaly ve "Dvacetctyrce" ...

barrahir

Můžeš ohodnotit jen pilot. A pak to lze obejít a případně ohodnotit celý seriál. Tyhle změny mě pěkně štvou. Nechci hodnotit epizody, chci zatím jen komentovat, ale bohužel už to nejde bez toho, abych aspoň ohodnotila pilot. Na hlavu.

KevSpa (hodnocení, recenze)

Tak pilot naprostý nářez, jsem zaháčkovaná víc, než jsem čekala. :)

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

Bond má prvního kandidáta na režii?

Bond má prvního kandidáta na režii?

03.05.2017